Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 442
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MONISIAD DZIĘKUJĘ BARDZO ZA SMSA 😉 POSTARAŁAM SIĘ W KOŃCU WSTAĆ Z ŁÓZKA I COKOLWIEK ZROBIĆ CHOCIAŻBY ODEZWAĆ SIE DO WAS...BARDZO ŹLE SIE CZUJE JESTEM CAŁA OPUCHNIETA...PÓŁ NOCY NIE SPAŁAM ZASTANAWIAJĄC SIE JAK MAM SIĘ UŁOŻYĆ ABY BYŁO MI CHOĆ ODROBINĘ LŻEJ...JESTEM STRASZNIE OBOLAŁA...WSZYSTKIE KOŚCI ..MIĘŚNIE ..STAWY A NAJBARDZIEJ CHYBA KOŚCI ŁONOWE MNIE BOLĄ...MAŁA DOKUCZA NA CAŁEGO KOPIE ..WIERCI SIĘ A JA Z JEDNEJ STRONY KOCHAM TO UCZUCIE Z DRUGIEJ BARDZO CIERPIĘ BO PO PROSTU MNIE TO BOLI...WIEM ŻE FINISZ JUŻ LADA DZIEŃ...BO MOJE SAMOPOCZUCIE Z DNIA NA DZIEŃ JEST CORAZ GORSZE I WOLAŁABYM ABY TO NIE TRWAŁO NIE WIEM ILE...TERAZ CHCIAŁABYM ABY MALUTKA URODZIŁA SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ABYM W KOŃCU Z JEDNEJ STRONY POCZUŁA SIĘ LEPIEJ A Z DRUGIEJ NIE MUSIAŁA CIĄGLE MYŚLEĆ CZY OBY WSZYTKO Z MALUTKĄ OK I CZY NIC JEJ NIE ZAGRAŻA...TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE I ZA KAŻDĄ Z NAS...TY LADA MOMENT I BĘDZIESZ MAMĄ...PRZYTULISZ SWOJA JULECZKĘ ...BARDZO CI ZAZDROSZCZĘ CHOCIAŻBY FAKTU ŻE JUZ WIESZ KIEDY TO NASTĄPI ...MY NIESTETY MUSIMY CZEKAĆ !! 😞POSTARAM SIE REGULARNIEJ DO WAS SIE ODZYWAĆ...I OBIECUJE ŻE JAKBY SIE COKOLWIEK ZACZĘŁO DZIAĆ NA 100% DAM WAM ZNAĆ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc dziekuje,ze sie odezwalas.Bo naprawde sie o ciebie martwilam.Przykro mi slyszec,ze tak zle sie czujesz.Pociesze cie,ze u mnie ostatnie tygodnie tez do najlepszych nie naleza.Zycze ci z calego serca zebys juz wkrotce urodzila i szybciutko doszla do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiad dzięki wielkie ...jest to moja druga ciąża i w 100% mogę potwierdzić że zasadę że każda inna!!!w pierwszej tryskałam energia do samego końca ważąc ponad 15kg więcej niż teraz a tym razem makabra ostatnie dwa miesiące są po prostu dla mnie strasznym wysiłkiem i mordęgą...mam nadzieję że te wszystkie trudy wynagrodzi mi moja niunia jak juz się urodzi...trzymam mocno kciuki za ciebie i mam wrażenie że po tobie to już wszystkie polecimy...życzę ci szybkiego ..łatwego naturalnego porodu...NO I OCZYWIŚCIE ZDROWIUTKIEJ,SILNEJ CÓRECZKI !!!!!!!!!!!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje kochane za mile slowa 🙂 🙂Tez mam nadzieje,ze szybko pojdzie.Chociaz podswiadomie czuje,ze sie wymecze,a i tak sie jutro wszystko cesarka skonczy.Ale powiem wam,ze w zasadzie juz mi to bez roznicy,nie martwie sie tym.Najwazniejsze jest to,ze moje slonko jutro o tej godzinie bedzie juz z nami.Capslocc jestem pewna,ze jeden usmiech twojej coreczki wynagrodzi ci kazda minute,ktora cierpialas w nocy.I wiem,ze tak bedzie u kazdej z nas.Kurcze,jak ja juz sie nie moge doczekac,az ja urodze 😁 A tak sie przez dwa tygodnie balam hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie śmieję, że juz mogę rodzić, bo w grudniu wygrałam torbę podróżną i się śmialam, że do szpitala, ale mieli przyslać do końca marca, a dzisiaj przyszła przepakowałam sie do nowej pięknej czerwonej torby i moge jechać rodzić haha

Monia z całego serca życzę Tobie zdrowej kruszynki, szybkiego porodu i jak najmniej bólu i cierpienia, nie do wiary, że to już 🙂 trzymajcie się u ucaluj mała od wszystkich cioć z brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edi no to sie szykuj 😁 U mnie maz wlasnie poprawia malej lozeczko,ja sprawdzam torbe i kawke popijamy.A za godzinke bedziemy wychodzic 🙂Troszke sie zaczynam stresowac,ale tylko troszke 😉Jeszcze raz dziewczyny dziekuje za slowa wsparcia.Obiecuje,ze bede dawala znac,co sie dzieje 😉Buziaki kochane,bo ja juz pewnie nie wejde dzis na brzuszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniak1980 no widzę że w ogóle jesteśmy w takiej samej sytuacji mój maluch ma 2lata i 6mc...urodzony 27sierpnia 2008 dosłownie mc różnicy a i teraz następne maluszki maja nam sie urodzić podobnie...cały czas myślę jak to bedzie z moim synkiem jak wrócę z małą dzidzia do domu...on dopiero od kilku dni śpi na swoim łożeczku bo wcześniej tylko ze mna ale wiadomo musiałam odciąć w końcu pępowinkę...mam nadzieję że nie będzie bardzo zazdrosny 🥴no nic jakoś to bedzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"u Monisi bez zmian, okazało sie ze polozna zapomniała o Niej przy obchodzie i od 3 godzin czeka az ktos ja zbada i da jej ten zel, polozna gdzies sobie poszła i musi nadal czekac... Napisała ze jak dalej tak pojdzie to Julcia na swiat przyjdzie w niedziele, i ze na szczescie meza nie wyprosili i ze cały czas jest z Nia... "
Tego posta napisała nasza marcowa koleżanka, która dostała od Monisi smsa... Akurat zobaczyłam, że też was ciekawi co u niej więc pomyślałam, że napiszę 🙂 Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje ze wszystko sie skończy jak najszybciej i najlagodniej, Monisia życzę pięknej zdrowej corci i już nie mogę sie doczekać żeby złożyć Ci gratulacje.

Kasjalena całe szczęście z tymi wynikami, nie potrzebni sie martwilas, napisz jak mąż sie czuje i jak dlugo bedą go uzdrawiac i na czym to polega. Czekam na nowa fotkę 😉

Capslocc bardzo współczuje tych bóli, mnie tez miednica, brzuch i plecy bolą ze czasem aż jecze ale chyba nie aż tak jak Ciebie, może piwinnas coś na to brać.

Mnie oprócz tych ukluc w kroczu to okropnie boli brzuch tuż pod biustem jakby wątroba, czasem szczególnie po nocy nad ranem jak wstaje i za szybko sie przekrece to taki ból ze aż krzykne sobie. A dzis to cały mnie boli, polozylam sie wlasnie i jest coraz gorzej.
W dodatku moja ciocia wróżka przepowiedziala ze urodzeń w ciagu 2 dni, No zobaczymy 🙂 Przepowiednia ze wiosna i ze Chlopak sie spełniła 😉

Dziewczyny co macie na myśli mówiąc ze macie takie bóle jak przy okresie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba nie zasne 😞
Żadna pozycja nie jest dobra, nie znoszę tych nocy. Ciekawe co z Monisia... Może już po wszystkim, swoją droga to jak Polozna mogła zapomnieć???
Ja chyba jednak wezmę sobie polozna oplacona skoro znieczulenie jest bezpłatne.
O rany, jeszcze w dodatku Fasolek sie obudził i mnie nokautuje od srodka, może sie szykuje na wyjście 😉
Ok spróbuje policzyć owce bo jutro mam dzień pełen planów. Skoro mamy rodzic w weekend to musze jeszcze pare rzeczy poronic i posprzątać. A ruch dobrze mi robi, lepiej sie czuje, wczoraj nawet poszliśmy do klubu na wernisaż kolegi i byłam w siódmym niebie 🙂
Dobrej nocy Dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam porannie 🙂
Dzisiaj to chyba wszystkie żyjemy informacjami od Monisi, wszystkie czekamy 🙂 Napisałabym jej smsa ale nie chcę przeszkadzać... może właśnie dzieje się coś ważnego...
Salamandra mój mąż ma się leczyć w poradni przyszpitalnej ale teraz zapisany jest dopiero na 17.03 więc dopiero wtedy dowiemy się jakie leczenie mu zalecą... więc czekamy.
Ostatnio zastanawialam się co z MoniCIą bo chyba dawno jej nie było, napisała że ma zapalenie szyjki i znikła, mam nadzieję, że wszystko ok u niej i u Malucha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wszystkim.
Śledze co się dzieję z MonisiąD, ale chyba jeszcze nie została mamusią

Capsloc

Powiem Ci ze ja własnie śpie z małym bo do roku spal w łozeczku potem wrocilam do pracy i jak zostawal u tesciowej to sie odzwyczail spania w lozeczku i spalismy we 3 ale bylo ciasno wiec tatus sie wyprowadzil i kurcze juz rok bedzie w kwietniu jak spie sama z nim i on jest tak przywiazany do mnie ze szok!!!! Tylko glowe podnosi w nocy i sparwdza czy ja jestem. Ciekawa jestem jak te nasze dzieciaki zareagują na maleństwa. Ty juz masz do przodu bo śpi osobno a u mnie nawert nie ma mowy nawet z tata nie chce...
Nie wiem jak to bedzie jak bedzie drugi dzidzius.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem w kontakcie z Monisią i napisała dzisiaj o 12, że ją podłączyli do ktg i dostała ten żel nie może się ruszac przez pól godziny, no i zobaczymy czy to coś ruszy, ale całą noc nie spala z wrażenia, bo wczoraj faktycznie nie tyle zapomnieli co byla przepelniona porodówka

salamandra jeśli chodzi o te bóle to ja zawsze miałam taki ból jak lada chwila misłam dostać okres takie naprężenie lekkie kłócie, i delikatny ból, ale to chyba u mnie przepowiadające chociaz na pewno nie nazwałabym tego skurczem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez Monisia przesłała z 30 min temu smsa że narazie nie ma żadnych postępów po żelu. Za 2h dostanie go znowu i wtedy może się coś ruszy. Trzyma się dzielnie ale ma już dość....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...