Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wszystkiego naj dla oskarka 🙂

czesc loli - widze cie 😜


Nusia heheh super 😁 ale jeszcze super bedzie jak wkoncu wyjdzie to slonce i sie spotkamy w tym parq 😉


pogoda okropna 🙂 my dzisiaj czekamy na ludzi z councilu bo mamy zdechlego lisa w ogrodzie i musza go zabrac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja juz wrocilam od lekarza.I w koncu mam wszystkie tabletki.Chcialam wam poklaskac,ale nie moge.Trzeba poczekac jeszcze 90 minut.Niusia to co wy trzymacie w ogrodzie,ze wam lis padl? 😁 😁 Loli wiem cos o problemach z wlosami.Ja mam dlugie i krecone 😉 Gosiaa przyzwyczajaj sie do tego wiercenia.Mnie jeszcze te zbite zebra nie przestaly bolec,a mala juz mi tak przylozyla,ze az mi telefon z reki wypadl tak mnie zabolalo 😜 I ciagle mi dupcie przez brzusio wypina 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
Loli napisał(a):
nusia27 napisał(a):
wszystkiego naj dla oskarka 🙂

czesc loli - widze cie 😜


Nusia heheh super 😁 ale jeszcze super bedzie jak wkoncu wyjdzie to slonce i sie spotkamy w tym parq 😉


pogoda okropna 🙂 my dzisiaj czekamy na ludzi z councilu bo mamy zdechlego lisa w ogrodzie i musza go zabrac...


o jejku ochyda :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
No ja juz wrocilam od lekarza.I w koncu mam wszystkie tabletki.Chcialam wam poklaskac,ale nie moge.Trzeba poczekac jeszcze 90 minut.Niusia to co wy trzymacie w ogrodzie,ze wam lis padl? 😁 😁 Loli wiem cos o problemach z wlosami.Ja mam dlugie i krecone 😉 Gosiaa przyzwyczajaj sie do tego wiercenia.Mnie jeszcze te zbite zebra nie przestaly bolec,a mala juz mi tak przylozyla,ze az mi telefon z reki wypadl tak mnie zabolalo 😜 I ciagle mi dupcie przez brzusio wypina 😁 😁


a ja wlosy zapuzczam 😜 mialam krotkie fryzurki przez ostatnie 2 lata i za dlugimi mi sie zatesknilo...

a lisek to myslalam ze spi, ale jak tak spal kilka dni i muchy zaczely kolo niego latac, tosmy sie skapneli, ze lisek chyba juz sie nie obudzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe nusia rozbawilas mnie ze spiacym liskiem 😁 😁 No ja dla odmiany chcialabym je obicac,bo od dawna sa dlugie,ale jakbym to zrobila,to maz by mnie chyba z domu wyrzucil 😜 Ale jak sie mala juz urodzi to napewno ide do fryzjera sobie je wycieniowac i pofarbowac,bo juz ponad 8 miesiecy ich nie farbowalam i mam duze odrosty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wlosy prawie do 'cyckow' ';p i nie mam wogle pojecia co z nimi poczynic. Obetne grzywke to bedzie mi zal bo zno bede musiala ja zapuszczac zeby mi nie przeszkadzala, krotkich nie chce bo mi nie dobrze w takich i narazie rosna jakies takie nijakie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa ja z moimi w ogole nie mam co zrobic.Owszem wycieniuje sobie ale to i tak wielkiej roznicy nie bedzie,ja sie skreca 😜 Wlasnie maz dzwonil,czy chce jechac z nim do makro,bo go z firmy na zakupy wyslali.Pewnie,ze chce.Moze cos nowego malutkiej wynajde 😁 I przynajmniej troche z domu do ludzi wyjde 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tych odrostów Monia to ja niestety już tez mam spore ,a podejrzewam że za nim urodzę to już będę miała swoje naturalne hehe na końcówkach mi zostanie gdzieś trochę blondu haha 😁 Ale to nic... będą zdrowsze!:P
Nusia,a u mnie ostatnio wdrapał się do kuchni szczur! Wydaję mi się,że przez dziurę przez którą idzie rura od pralki i wleciał nam pod zlew! A ile pisku było przy tym haha wyobraźcie sobie... byłam sama w kuchni,robiłam płatki na mleku a tu nagle leci wielki ,czarny szczur z długim ogonem! Bleeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
co do tych odrostów Monia to ja niestety już tez mam spore ,a podejrzewam że za nim urodzę to już będę miała swoje naturalne hehe na końcówkach mi zostanie gdzieś trochę blondu haha 😁 Ale to nic... będą zdrowsze!:P
Nusia,a u mnie ostatnio wdrapał się do kuchni szczur! Wydaję mi się,że przez dziurę przez którą idzie rura od pralki i wleciał nam pod zlew! A ile pisku było przy tym haha wyobraźcie sobie... byłam sama w kuchni,robiłam płatki na mleku a tu nagle leci wielki ,czarny szczur z długim ogonem! Bleeee


fuj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
macie po oklasku na dobranoc ;p
zgaga mnie pali !!!!!!!!!!! 😮 😮 😮 😮 czy ja moge cos na to brac? rennie?

Renne tak,ale sprobuj mleka albo coli.Ja pol ciazy zgage coca-cola leczylam.Dla mnie nie ma nic lepszego.Boze,dziewczyny,co wy za zwierzyniec macie..Ja mam tylko meza i kota 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ja tez tak traktowalam swoje wlosy ze im powiedzialam a rosnicie sobie jak chcecie ! i dopiero po 2 latach jak urodzilam Ole zdecydowalam sie je obciac mowiecie ze mam dlugie to pomyslcie ze obcielam koncowki na 15 cm 😁

A jesli chodzi o zgage hmm wydaje mi sie ze kazdy organizm inaczej reaguje ja znow po Coli mialam zgage 🙂 a wiec nie wiem !

MonisiaD Makro w uk ? gdzie ? pierwsze slysze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
macie po oklasku na dobranoc ;p
zgaga mnie pali !!!!!!!!!!! 😮 😮 😮 😮 czy ja moge cos na to brac? rennie?

Renne tak,ale sprobuj mleka albo coli.Ja pol ciazy zgage coca-cola leczylam.Dla mnie nie ma nic lepszego.Boze,dziewczyny,co wy za zwierzyniec macie..Ja mam tylko meza i kota 😉


Mi farmaceutka polecila Renni Deflartine, wyraznie jest tam napisane,ze kobiety w ciazy moga smialo stosowac 🙂i dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie wszystko swedzi 😞 😞Leze i sie drapie jak glupia.Ostatnio juz mi pokazalo,ze mi sie wyniki pogorszyly.Ale juz czuje,ze jest jeszcze gorzej.Az sie boje pobrania w poniedzialek..Chyba,ze nie doczekam poniedzialku,bo sie zadrapie na smierc 😞 😞Zasrana cholestaza!!
Loli my jezdzimy do tego na Enfield.Bo tam zaraz obok jest costco i do niego tez mamy karte.Czasem fajne promocje maja.Wczoraj np. kupilam proszek persil non-bio na 100 pran za 11f.I zawsze tam kupuje 5kg piersi z kurczaka za 17f.Musisz kupic wieksze,ale sie naprawde oplaca
http://www.makro.co.uk/servlet/PB/menu/-1_l2/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj umarla moja babcia ;( nie sadzilam ze w maju zobaczylam ja ostatni raz. Nawet nie moge byc na pogrzebie ;( tak sie cieszyla ze bedzie miala prawnuka albo prawnuczke kolejna ;( zapewne jescze duzo lez poleci, ae narazie robiie milion rzeczy zeby nie myslec ale to nie jest takie latwe ;(;;(;(;( okropnie sie czuje i smutno ;(;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaczku kochana tak mi przykro:*:*Przyjmij od nas najszczersze kondolencje.Doskonale wiem co czujesz i wiem,ze zadne slowa tu nie pomoga.Mi 2 lata temu zmarl tata,5 miesiecy po nim mama a w grudniu meza dziadek,ktorego kochalam jak swojego.Wiem skarbie,ze ci ciezko,ale musisz byc teraz mocna dla siebie i dla tego malego skarbenka w twoim brzuszku.A babcia bedzie zawsze przy tobie,tylko w taki niewidzialny sposob,jak moi bliscy.I napewno dalej sie cieszy na swoje wnuczatko:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dzisiaj umarla moja babcia ;( nie sadzilam ze w maju zobaczylam ja ostatni raz. Nawet nie moge byc na pogrzebie ;( tak sie cieszyla ze bedzie miala prawnuka albo prawnuczke kolejna ;( zapewne jescze duzo lez poleci, ae narazie robiie milion rzeczy zeby nie myslec ale to nie jest takie latwe ;(;;(;(;( okropnie sie czuje i smutno ;(;(


Gosiu bardzo mi przykro, przyjmij nasze kondolencje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh zgaga, zgaga... ja też mam już dość i muszę kupić w końcu te tabletki!
A najbardziej męczy mnie ciągłe latanie do toalety...czasami mam wrażenie jakby mnie Maluszek kopał prosto w pęcherz taki ucisk nagle,że nie idzie wytrzymać...! Tak już do końca ciąży będzie?
Pozdrawiam Was Dziewuszki i się odzywajcie ,bo jakaś cisza ostatnio nastała...:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
dziekuje Wam ;*
juz troszke lepiej ale swiadomosc, ze juz sie kogos nie zobaczy jest okropna ;(
dzis maluch tak mnie kopie ze wszystkie jego kostki wyczuwam 🙂


Kopie Cie zebys sie uspokoila bo i on sie martwi, a nie bardzo wie czym.. 🙂 Ale Ci fajnie, a od ktorego tygodnia mozna poczuc zewnatrz czy zobaczyc? Moj maz to juz prawie placze,ze nie czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...