Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze,wlasnie przczytalam ten artykul i sie poryczalam.Nie chodzi mi o kwestie rzekomego cudu,tylko o historie tej kobiety i jej dziecka.Ja pierdziele,nie wyobrazam sobie czegos takiego
http://religia.onet.pl/publicystyka,6/glorii-mialo-nie-byc,176,page1,0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie dzownil moj kochany maz,ze juz wraca,bo mu szkoda,zebym tak sama w domku w niedziele siedziala.Kazal mi sie ubierac,bo jak wroci,to zabiera mnie na spacer.Kurcze,jak ja go kocham 🙂 🙂A Julki dalej nie opil hehe,bo to jedno piwo dzis sie nie liczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz jakiego masz mężulka wspaniałego 🙂)
no to ja coś czuję ,że jak już zacznie w końcu opijać małą to nie skończy tak szybko 😁
buziak dla tego malutkiego tygryszzzzka na dole :*
a ja miałam taka ochote na pieczywko czosnkowe ,ze zamowilam i wrąbalam cale 🤪 😮 ale to juz ostatni raz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
laski jak ja mam was niby nadrobic????? 20 stron 🤪

Czytaj a nie sie opierdzielasz.my bylismy na spacerku,ale krotkim ,bo marude trzeba kapac.No i weszlam na ta strone od dziewczyn i znalazlam fajna rzecz,ale nie wiem,jak to zabukowac,bo tam takiej opcji nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Maja albo Madzia jak cos zaklepac na tej stornie freecycle.Bo jedyne co znalazlam,to napisac wiadomosc.No i napisalam,ale nawet nie widze gdzie moglaby byc odpowiedz


Monia, musisz sie chyba u nich w grupie zarejestrowac i wtedy Ci na maila beda przysylac wsjo to co na stronce i od razu bedziesz mogla odpisac temu, co tam cos oferuje. Ale jesli Ci moge dac dobra rade, to zaloz sobie gdzies osobnego maila, bo tych wiadomosci od nich to tyle ,ze glowa boli. Jak podasz aktualnego maila, to poziej sie nie odnajdziesz w swoich wiadomosciach, tyle tego zazwyczaj jest. A jak bedziesz miec osobnego, to choc ci szkoda kasowac wszystkiego na raz nie bedzie, jak sobie zrobisz 2 dni zaleglosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ciesze sie,ze jestes szczesliwa.Zobaczysz za tydzien,dwa wszystko sie unormuje.Madziu czyli jesli napisalam wiadomosc do kogos,to teraz ten ktos mi na maila odpisze dobrze rozumie?A co do podbijania,to w cenie tamtej sukienki kupilam sobie dwie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Gosiu ciesze sie,ze jestes szczesliwa.Zobaczysz za tydzien,dwa wszystko sie unormuje.Madziu czyli jesli napisalam wiadomosc do kogos,to teraz ten ktos mi na maila odpisze dobrze rozumie?A co do podbijania,to w cenie tamtej sukienki kupilam sobie dwie 😁


Tak Monia, ale zeby Ci mogld odpisac, to nie wiem czy sie nie musisz zarejestrowac tam. Odgornie musisz byc chyba zaakceptowana jako czlonek grupy. Nie jestem tego pewna, bo ja sie rejestrowalam i wtedy wydawalo mi sie, ze to koniecznosc. Zarejestrowalas sie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kurcze,wlasnie przczytalam ten artykul i sie poryczalam.Nie chodzi mi o kwestie rzekomego cudu,tylko o historie tej kobiety i jej dziecka.Ja pierdziele,nie wyobrazam sobie czegos takiego
http://religia.onet.pl/publicystyka,6/glorii-mialo-nie-byc,176,page1,0.html


Poplakalam sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sie poplakalam jak to czytalam.Madziu zarejestrowalam sie i dolaczylam do grupy.Dziewczyny gdzie moge kupic wieksza wanienke,bo ja mam taka z mothercare i jest juz powoli za mala.Szukalam wszedzie,ale nigdzie wiekszej nie znalazlam.Julci robi sie ciasno a my mamy tylko prysznic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...