Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i wrocilysmy od midwife, wszycho gra, zelazo mi leci troszke w dol ale jeszcze sie miesci w normie i powiedziala,ze wiecej blood testow nie bedzie 🙂 to dobrze, bo to jest bee dla mnie 🙂
Ide na spacerek po miescie bo mam dzis dzien dla siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem zla i smutna!!
mojemu marcinowi w malej wszystko przeszkadza oprocz tego, ze spi. Rozumiem wraca z pracy zmeczony po 12godz i chcialby spac i odpoczac, ale czy to moja wina, ze mala budzi sie w nocy na jedzenie i placze jak kupki nie moze zrobic?!?!!?! powiedzial mi, ze jakby wiedzial ze tak bedzie to by sie zastanowil czy dziecko robic. Poryczalam sie po tych slowach a jego chcialam za jajca powiesic!!! nie odzywam sie do niego i nie mam zamiaru dopoki mnie i malej nie przeprosi!!! nie rozumiem jak moglo mu to przez gardlo przejsc 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiak mi się wydaję ,że to jest taka Jego chwila słabości...Na pewno zastanowi się nad tym co powiedział i Was przeprosi i będzie żałował.
Sama spróbuj Mu też wytłumaczyć ,że przecież nie tylko Jego życie się teraz zmieniło i że jakby była taka możliwość to zamieniłabyś się z Nim chociaż na jeden dzień i by zobaczył ,że przy dziecku wcale się nie ma wolnego...Myślę ,że On też potrzebuje trochę czasu ,żeby się jakoś z tym wszystkim oswoić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
no i wrocilysmy od midwife, wszycho gra, zelazo mi leci troszke w dol ale jeszcze sie miesci w normie i powiedziala,ze wiecej blood testow nie bedzie 🙂 to dobrze, bo to jest bee dla mnie 🙂
Ide na spacerek po miescie bo mam dzis dzien dla siebie 😁

Maja to gicior ,że wszystko jest ok! Ja mam też żelazo niskie i wypisała mi 4 opakowania tabletek mam brać je nawet po porodzie 😮
Hehe i też nienawidzę blood testów :P Miłego spacerowania w takim razie :**
A co do mieszkań to też już mamy umowę bezpośrednio z landlordem i też nam powtarza ciągle,że możemy sobie malować i robić co chcemy :P no tak...Jemu to na rękę 😉)) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia powiedzialam mojemu mezowi co Twoj Marcin powiedzial i on powiedzial,ze nie myslal co mowi, to tylko facet! heheh, faceci.....................ale wierze ,ze Cie to zabolalo, bo jezyk jest bardzo szerokim zagadnieniem i inaczej mozna wyrazac emocje, a faceci tak maja, ja tez czesto jak sie kloce z Michalem to sie tak wk..........., jest jedyna osoba, ktora potrafi mnie tak szybko wyprowadzic z rownowagi i wie kiedy mnie dotkna jego slowa i to wykorzystuje ,a potem przeprasza. taki hujek z niego co tu ukrywac, najwyzej kiedys go udusze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ale jestem zla i smutna!!
mojemu marcinowi w malej wszystko przeszkadza oprocz tego, ze spi. Rozumiem wraca z pracy zmeczony po 12godz i chcialby spac i odpoczac, ale czy to moja wina, ze mala budzi sie w nocy na jedzenie i placze jak kupki nie moze zrobic?!?!!?! powiedzial mi, ze jakby wiedzial ze tak bedzie to by sie zastanowil czy dziecko robic. Poryczalam sie po tych slowach a jego chcialam za jajca powiesic!!! nie odzywam sie do niego i nie mam zamiaru dopoki mnie i malej nie przeprosi!!! nie rozumiem jak moglo mu to przez gardlo przejsc 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


Gosiu, to rzeczywiscie bardzo przykre, moze on jeszcze nie dorosl do roli ojca 😞 ale bedzie sie musial dosc szybko dorosnac.
sprobuj "wziac go sposobem". staraj sie go nie unikac z dzieckiem i kiedy bedzie mial wolne - wymysl cos, ze niby musisz wyjsc np. do dentysty ...., zostaw go z mala samego , tak na 3 - 4 godziny. wtedy bedzie sam na sam z kruszynka i to powinno wyzwolic w nim niesamowite poklady opiekunczosci 😉
a oprocz tego mysle, ze powinniscie zmienic mieszkanie, z tego co napisalas, to mieszkacie calkiem ciasno, a wtedy czesto czlowiek ma wrazenie ze sie dusi, bo ma za malo przestrzeni wokol siebie i wtedy moze wszystko irytowac. moim zdaniem tu nie jest potrzebny zaden foch, bo facet, to takie dziwne uzadzenie, ktore sie wielu rzeczy nie potrafi domyslec, jak mu tego nie powiesz wprost.
moze tez jeszcze sie "nie dotarliscie", zbyt krotko mieszkacie razem i wtedy takie sytuacje moga miec miejsce.
wierze jednak ze bedzie wszystko ok, glowa do gory i pamietaj, kobieta, a szczegolnie w sytuacji kiedy juz jest matka, powinna byc ta madrzejsza polowka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dalszy ciag urzadzania Kayki pokoju, sciana nr 2 ( jeszcze nie skonczona)
[URL=http://img695.imageshack.us/i/img1903a.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7149/img1903a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to jestem od brzuszka uzalezniona 😁 Gosiaczku przykro mi slyszec,ze Marcin tak sie zachowal.Jestem pewna,ze tak nie myslal,tylko mial chwile slabosci.I napewno przyjdzie cie przeprosic.Zrob tak jak dziewczyny mowia-zostaw go troche samego z mala,to mu sie napewno odmieni.Ja w soboty czesto Piotrka samego z Julka zostwaiam,a jak wracam,to tata wpatrzony jest jak w obrazek i powtarza mi,ze ona piekna jest..jakbym nie wiedziala hihi
A swoja droga to tylko facet jest...Czyli zasada najpierw mowie,potem mysle 😉Ja wczoraj tez sie do mojego nie odzywalam,bo mialam imieniny a on nawet mi zyczen nie zlozyl.A jak mu przypomnialam,to zamiast zyczen uslyszalam,ze w czym problem,skoro ich nie swietuje..No i sie do niego juz nie odezwalam.Chodzil za mna,ale go zlalam 😉A dzis rano przyslal mi smsa,zebysmy sie na siebie nie gniewali,bo to glupie jest 😉Wiec widzisz z facetami tak juz jest,ze potrzebuja troche czasu,zeby pomyslec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak pokoj zapowiada sie wspaniale 🙂A co do landlorda,to tez mamy umowe bezposrednio z nim i moge sobie robic co chce 🙂No i plusem jest,ze jak cos sie psuje,to mi od razu wymienia na nowe 🙂Szkoda,ze po wakacjach bedziemy musieli sie wyprowadzic,ale studio jest zdecydowanie za male dla nas i raczkujacego szkraba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia swietne te obrazki!!!! 😁
A ja juz wrocilam i bede tu siedziec z Wami Caaaaaaaaly dzien 😁 z przerwa na tarcie ziemniakow bo mi sie chce placuchow ziemniaczanych dzis okrutnie 😁 i oczywiscie kupilam zapas truskaweczek (zapas na dzis:P) a i kartki na dzien matki juz kupilam a potem sie okazalo,ze sa na urodziny, ale niewaaaazne, sa fajne a moja mama nie zna angielskiego:P hehehe, Michala mama tym bardziej 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my wrocilismy ze spacerku 🙂 kupilam malej naklejki w poun landzie swiecace w ciemnoscach 🙂

gosia on na pewno powiedzial to w nerwach 🙂 ja tez czasami mojej mowie ze oddam ja do skupu dzieci a w cale tak nie mysle 🙂 a jak na prawde tak mysli to niech sie cmoknie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moooonia, a jak mam wiadomosc na ebayu,ze bidding has ended for this auction, a zabidowalam 2 sekundy przed zakonczeniem, i ktos jeszcze zabidowal na wiecej, ale nie mam komunikatu,ze nie udalo mi sie wygrac aukcji ,to znaczy ,ze sie udalo?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
pewnie, ze ma dobrych lokatorow - w koncu mu niezly remont w chacie zrobilismy na wlasny koszt.
teraz tez doprowadzamy do porzadku malej pokoj. 🙂
ale fakt, ze mamy zupelna swobode - nie ma ograniczen w kolorach scian, wierceniu dziur, czy nawet posiadaniu zwierzat. zreszta od poczatku, po pierwszej wizycie (i do wczoraj jedynej), jak zobaczyl co zrobilismy z tym domem, to powiedzial, ze mozemy mieszkac ile chcemy 😉
spytalismy sie go wczoraj o ewentualne kupno - powiedzial, ze - any time. wiec kto wie, moze potem kupimy, kwestia ceny i jeszcze mysle ok. 3 lat. 🙂

ale sie rozpisalam... ☺️

No to swietnie Kaasiaak - perspektywa jest a obrazki swietne! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...