Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja tesknie do mamusi i braciszka 🤪 i do lasu i do laki i do kotka i do pieska i do pani z zza lady ktora pracuje bo musi a nie bo kce 😜

Chcę przenieść nasze dusze utrapione
Do tego małego lasku, na te łąki zielone
Szeroko nad polskim Nilem rozciągnione.
Do tych pól malowanych zbożem rozmaitym
Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem.
Gdzie bursztynowa ognicha i gryka jak śnieg biała,
Gdzie panieńskim rumieńcem koniczyna pała.
Bo tu, właśnie tu, nasza pamięć na zawsze ostała
hahahahhahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
a ja tesknie do mamusi i braciszka 🤪 i do lasu i do laki i do kotka i do pieska i do pani z zza lady ktora pracuje bo musi a nie bo kce 😜

Chcę przenieść nasze dusze utrapione
Do tego małego lasku, na te łąki zielone
Szeroko nad polskim Nilem rozciągnione.
Do tych pól malowanych zbożem rozmaitym
Wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem.
Gdzie bursztynowa ognicha i gryka jak śnieg biała,
Gdzie panieńskim rumieńcem koniczyna pała.
Bo tu, właśnie tu, nasza pamięć na zawsze ostała
hahahahhahahahaha


Skopiowala z neta, cwaniara 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla mnie dom jest tam,gdzie moja rodzina.A wszystkich mam praktycznie tutaj 🙂Tylko przyjaciolka zostala,dlatego do niej lece 😁 Ania78 dawno cie nie bylo 🙂Ale ci coreczka rosnie 🙂Niusia u nas dla odmiany pobudka byla o 6:25 ale butle wciagnela i do 8:30 pospala.A teraz lezymy sobie jeszcze w wyrku,ja do was pisze,a Juli mi nawija 😁 😁 Kocham to jej agu i ge 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dzis moja mala obudzila sie w nocy 2 razy z zmienilam pieluche, dalam mlieko i od razu w kime poszla zero placzu az w szoku bylam, chyba dla tatusia to zrobila zeby sie wyspal. Bo pozniej obudzila mi sie o 7.30 i do 9.30 ja usypialam jak poszla spac to o 10tej wstala i zasnela mi przed 11sta i spi do tej pory zobaczymy jak dlugo....

a mialam dzis wyjsc na spacer a tu zaraz deszcz bedzie padac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie cisza ,bo nie wiem co mam zrobic!
ide do bankomatu ,chce wyciagnac pierwsza wyplate za macierzynskie i wiecie ile dostalam? 30 funtow! ja nie wiem co ja teraz zrobie! teraz ,kiedy najbardziej mi sa potrzebne pieniadze! bylam w pracy ,ale oczywiscie menagera odpowiedzialnego za wyplaty dzisiaj nie ma i reszty tej calej pieprzonej smietanki! a zaloze sie ,ze i tak juz teraz w tym miesiacu tych pieniedzy mi nie wyplaci tylko dopiero w nastepnym razem z nastepna juz wyplata!!!!!!!!!! jeszcze teraz na koniec mi sa potrzebne takie nerwy ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianko to gdzie ty pracujesz?Bo mam wrazenie,ze w tej samej firmie co ja.Wczoraj dowiedzialam sie,ze mi przy nastepnej wyplacie zabiora 190f podatku,ktorego podobno nie pobrali w zeszlym roku.Tyle,ze jak zadzwonilam do revenue to wszystko tam sie zgadza..I badz tu madrym.Tez pracuje w firmie zlodzei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianko bo podobno firma zaplacila podatek a nam nie pobrala.Dopiero co 2 miesiace temu zrobili ta sama akcje niby za 2009rok...Dobrze,ze ja juz tam nie wroce.Jak juz to tylko w soboty na 8 godzin 🙂Sylvianko przykro mi,ze cie to spotkalo.Moze pogadaj,zeby ci chociaz czesc kasy dali,nawet i z firmowych pieniedzy a oddasz im po wyplacie.Gosiu no ma rowne 2 miesiace 🙂 🙂Ale ten czas nam leci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...