Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pomozcie mi 😞
3 tygodnie temu kuilam mate dla vanesski ta dzungle kase przelalam facetowi i tu sie zaczelo... najpierw pisal ze wysle za pare dni bo ma przeprowadzke - no, ok. ozniej mu pisze kiedy wysle to on, ze jeszcze sie przeprowadza (2tyg sie przeprowadzal!!) pise mu ostatnio ze maty nie mam wiec mi napisal ze wyslal 20w poniedzialek, pozniej dostaje meila z ebaya, ze ten ktos im zaznaczyl ze mate wyslal 18 w sobote i powinna dojsc do srody dzis piatek i maty nie mam!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu no ja jeszcze zapakowana 😞 myslalam,ze mala dzis mi prezencik strzeli a pozarlam juz dwa ananasy od rana, tylko mnie zczyscilo po nich 🙂
Mia ale Wam dobrze......u nas dupna pogoda, a do oceanu daleko, na szczescie mamy chociaz doki i czasem tam sobie spacerujemy.
Gosia a Tobie to chyba Monia potrzebna, ja nie wiem co robic...moge sobie tylko gdybac:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeeeeellllo 😁 😁 😁
Witam sie w zajebistym humorze 😁 Dzis przyszedl Julce angielski paszport hihi 🙂I wcale nie trzeba miec rezydenta,wystarcza P60 z ostatnich 5 lat 🙂 🙂A do tego kupilam sobie sukienke na chrzciny 🙂Maju boska pileczka!!Gosiu ja jade w niedziele rano i wracam 17.07.A co do ebaya to juz ci mowie 🙂A wiec pisalam wam ostatnio,ze zamowilam sukienke na chrzciny,ale do dzis nie doszla.Napisalam pani,ze ma czas do wczoraj,i jezeli sukienka do tego czasu nie dojdzie,to ma mi kase zwrocic,albo sglaszam to do ebay resolution centre.I albo ona po dobroci kase odda albo oni jej beda kazac,ale wtedy ona bedzie miala nieprzyjemnosci.I pani wspanialomyslnie od razu kase przeslala..wiec zakladam,ze kiecki w ogole nie wyslala 😉Ale co tam,mam inna.Wiec napisz to samo co ja,a jak nie odda ci kasy to zadzwonie do ciebie i podam gdzie wejsc i co napisac do ebaya zeby oni to rozwiazali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane!!!
Co tam u Was??? Jak pociechy rosna??
Maja kiedy urodzisz, co??
Boze jak ten czas szybko leci!! Pamietam jak Monia byla w ciazy i czekala na Julcie, pozniej Gosia, Sylwia...Pamietam jak Maja do nas dolaczyla!!! I jak Nusia byla w szpitalu! To sie nie chce wierzyc, prawda??
Buziaczki dla Was wszystkich kobitki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Witajcie kochane!!!
Co tam u Was??? Jak pociechy rosna??
Maja kiedy urodzisz, co??
Boze jak ten czas szybko leci!! Pamietam jak Monia byla w ciazy i czekala na Julcie, pozniej Gosia, Sylwia...Pamietam jak Maja do nas dolaczyla!!! I jak Nusia byla w szpitalu! To sie nie chce wierzyc, prawda??
Buziaczki dla Was wszystkich kobitki! 🙂

gdzie Ty sie podziewasz? 😠
a niedlugo Ty bedziesz miala drugie i bedziesz rodzic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...