Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia to skarpetki 😜
tak kłade jej podusie bo Marcina ciocia położna powiedziała nam, że jak małej się nie odbije po jedzeniu to można kłaść podusie żeby nie była na prostym to lepiej jej się mleko strawi czy coś w podobie (bo na początku ciągle zwracała i ulewała) no i pomogło a teraz kładziemy z przyzwyczajenia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie ma filmu:/ trza sie zarejetrowac na youtubie, tak napisali.
Nusia ja tez mam w planach ojca chrzestnego przeczytac, dzis kolezanka przyniosla mi jakies dwie polskie ksiazki, mam nadzieje,ze nie pierdolki jakies 🙂
Monia przeciez Koko nie umiera tylko zmienia wlasciciela!!!! 🙂
To Wam teraz napisze jak dzien sie konczy ,ze bylam dzis chyba z 10 razy w kibelku az mnie dupal boli.....moze te ananasy pomogly, wczoraj zjadlam z puszki i dzis tez a potem calego swiezego - ze srodkiem, jeszcze jutro pojem jednego i bede sie modlic,zeby to juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i zabraly kota.Wiem,ze tak dla wszystkich bedzie najlepiej,ale przez pol godziny plaklam tak,ze Piotrek nie mogl mnie uspokoic 😞.Bylam je odprowadzic i jak weszlam do domu to tak pusto mi bylo 😞I dalej siedze i wyje 😞Czuje sie tak,jakbym stracila kogos z rodziny..i to sama do tego doprowadzilam 😞 😞 😞Glowa mi peka i mam dola na maksa 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Witajcie kochane!!!
Co tam u Was??? Jak pociechy rosna??
Maja kiedy urodzisz, co??
Boze jak ten czas szybko leci!! Pamietam jak Monia byla w ciazy i czekala na Julcie, pozniej Gosia, Sylwia...Pamietam jak Maja do nas dolaczyla!!! I jak Nusia byla w szpitalu! To sie nie chce wierzyc, prawda??
Buziaczki dla Was wszystkich kobitki! 🙂

gdzie Ty sie podziewasz? 😠
a niedlugo Ty bedziesz miala drugie i bedziesz rodzic 😜

niedlugo 😜 jeszcze musze je zrobic, nie? 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂Majeczko masz racje,rano juz jest lepiej.Ale i tak jest mi tak strasznie pusto w domu 😞Po prostu potrzebuje czasu,zeby sie do nowej sytuacji przyzwyczaic.My dopiero przed chwila wstalysmy.Zjem sniadanie i zabieram sie za wybieranie rzeczy do pakowania 😉A jutro o tej porze bede juz w Polsce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wstalam dopiero, moje chrapanie mnie obudzilo 😁
Dzidzius juz sie turla po sniadanku)
Monia ciezki dzien przed Toba 🙂 Dasz rade 😉
A odnosnie tych poduszek, ja nie ufam tym angielskim midwife tak ego ,ze bardzo,zeby posluchac takiej rady o podusi dlatego,ze dowodem na wady kregoslupa i wogole krzywicy jest wiekszosc anglikow, wystarczy sie rozejrzec, ale tak tak, dla nich to normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia z czasem będzie lepiej ,jeśli chodzi o kotka ,a poza tym teraz lecisz do Polski to też tak nie będziesz już myśleć o tym 🙂
Maja ananasów zabraknie w sklepie 😁 jak się czujesz???:**
Co do poduszki to ja mam w łóżeczku taką bardzo cieniutką!Póki co mały i tak się nie przewraca na boczki jeszcze,a jak się Mu ulewa to przynajmniej nie jest całkowicie na płasko.
A ja dzisiaj mam dzień lenia.Siedzę jeszcze w wyrku , korzystam póki Milan smacznie śpi 😁 i wychodzę z domu dopiero po obiadku na jakiś dłuższy spacer 🙂) tylko ta pogoda mogłaby się poprawić... :/u Was też jest tak w kratkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja tez jeszcze w lozeczku, mam zamiar dzis caly dzien tu spedzic, takiego mam lenia 🙂 z moim serialem, zostalo mi jeszcze tylko 10 odcinkow 🙂
Czuje sie dobrze, znaczy lepiej niz wczoraj, po tym jak do kibelka biegalam takiego stracha zlapalam,ze to moze juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...