Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
To ja sie wpisuje do klubu anemiczek 😉Mam zapisane zelazo na najblizsze 2 miesiace 3 razy dziennie 😉Gosiu no zobaczymy jak to z toba bedzie.Kurde,nawet cie nie znam osobiscie,a juz sie nie moge twojej malutkiej doczekac 😁


ale wirtualnie :P i szkoda, ze tak daleko od siebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny a jak czesto badaja Wam krew? mi badala tylko raz jesli chodzi o moje zdrowie bo 2 razy tez mi pobierali ,zeby wykluczyc chorobe downa.
No i badali mi gdzies w 16- w18 tyg nie pamietam dokladnie a teraz mam 25 tydzien a spotkanie z midwife dopiero w przyszly wtorek.
I jeszcze jedno:/ od czego sa skurcze lydek? jakie witaminki....??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
a jak wrzucic zdjecie? dla mne to wyzsza jazda, chyba,ze w profilowe....... 😁


no to tak :P wejdz na ta strone http://imageshack.us/ wrzuc tam zdjecie, pozniej przekieruje Cie na storne z linkami i musisz przekopiowac link url, pozniej wejdz na brzuszka i tam gdzie piszesz wiadomosci jest ikonka obrazka klikasz na nia i wyskakuje Ci okienko do wrzucenia linka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam dwa pytania 🙂
pierwsze czy tutaj rzed 40tym tygodniem sprawdzaja szyjke i czy jest sie zamknietym i jak nisko est glowka dziecka? czy dopoki sie nie bedzie po terminie to wtedy sprawdzaja?
drugie :P patrzac na pogode i moja wyprawke dla malej jak bedziemy wychodzic ze szpitala to mam boy na dlugi rekaw, pajacyka no i chce zabrac kombinezonik taki zimowy i nie wiem wlasnie czy to nie bedzie jej za goraco czy w sam raz na ta chwile do samochodu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
mam dwa pytania 🙂
pierwsze czy tutaj rzed 40tym tygodniem sprawdzaja szyjke i czy jest sie zamknietym i jak nisko est glowka dziecka? czy dopoki sie nie bedzie po terminie to wtedy sprawdzaja?
drugie :P patrzac na pogode i moja wyprawke dla malej jak bedziemy wychodzic ze szpitala to mam boy na dlugi rekaw, pajacyka no i chce zabrac kombinezonik taki zimowy i nie wiem wlasnie czy to nie bedzie jej za goraco czy w sam raz na ta chwile do samochodu 😮

Tutaj nie sprawdzają szyjki. W 26 tygodniu jak byłam na wakacjach w Pl zaczęła mi sie skracac szyjka i bezwzględnym zaleceniem lekarzy w szpitalu, gdzie trafiłam było zbadanie stanu rzeczy po powrocie. Po powrocie od połoznej usłyszałam ze oni sprawdzają tylko w trakcie porodu... Jak będzie po terminie czyli do 12 dni od daty porodu, będziesz mieć wizytę i możliwe że położna wykona masaż szyjki i to tyle.
Co do ubranek, syna rodziłam w czerwcu, córkę w grudniu i obydwoje mieli na sobie ciepłe śpiochy i sweterki to wszystko. Szkoda bobasa upychac w kombinezon szczególnie ze nóżki i raczku muszą być solidnie ułożone żeby można było zapiąć pasu w foteliku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
To ja mam też pytanko babeczki , jeśli chodzi o powrót do domku ze szpitala samochodem to czy muszę koniecznie mieć fotelik? nie mogę po prostu dziecka mieć w rożku na rękach w taxówce?

Nie wypuszczą Cię ze szpitala bez fotelika. Są przepisy i tego się trzymają. Dwoje dzieci tu urodziłam tak ze z ich dziwnymi a nieraz i całkiem potrzebnymi przepisami jestem dobrze zapoznana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak jak mowi bagira nie wypuszcza cie bez fotelika. jak nie masz to mozesz zamowic taksowke z fotelikiem. obejzyj sobie na youtube co sie dzieje z dzieckiem podczas lekkiej stluczki jak nie jest zapiete w foteliku to szybciutko przejdzie ci mysl o rozku i trzymaniu w rekach 😜 nigdy nic nie wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam male liski w ogrodzie. na poczatku myslalam ze jest tylko 1 a wczoraj naliczylam 5 🤪 i modle sie zeby nie bylo z nimi matki, bo jak sie pytalam o usuniecie ich z ogrodu to mi powiedzieli ze jezeli jest matka to musza niestety wszystkie zabic a jezeli nie ma matki to je zlapia i wywioza do lasu. i teraz rozsypalam make dokoloa nory i pozniej mam sprawdzic czy sa duze slady matki. i patrze przez okno a jeden ze skubancow zjada ta make 🤪 babeczka z ktora rozmawialam przez tel mowi ze bardzo mozliwe ze matki nie ma bo ona nie pozwolilaby samym sie szwedac poza nora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...