Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie po kilkudniowej nieobecnosci 🙂
wczoraj w koncu odeslali nam wszystkie papiery i dadali notatke, ze Kayki paszport jest w trakcie robienia, wiec pewnie przysla jej w przyszlym tygodniu bedzie smiesznie, bo kazdy z paszportem innej narodowosci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zalatwienie rezydenta trwalo ok 6 mies. dokladnie nie pamietam, bo juz juz jakis czas temu bylo. wazne jest, aby miec te wszystkie dokumenty z data przed urodzeniem dziecka
potrzebne bylo chyba - home office, p60, 1 zdjecie i wypelniona aplikacja.
a do paszportu : z hm revenue roczne zestawienia podatku, z job centre plus skaldki na nin, i rozne proof, ze bylas tu na co najmniej 5 lat przed urodzeniem dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Hey dziewczyny 🙂Ja dzis mialam cudowna noc,Julka budzila sie na karmienie,zjadla,przebralam jej pampersa i szla spac dalej.Boze,jak cudownie sie tak wyspac 🙂 🙂Musze sie wam pochwalic,ze wczoraj mi zrobili egzamin w szkole,ten na ktorym nie bylam i zdalam 🙂 🙂Jeszcze tylko jeden w poniedzialek i ostatni w lipcu i koniec szkoly 🙂Gosia i MajaCh teraz wam sie sni,ze karmicie malenstwa,a potem nie bedziecie spac,bo bedziecie je karmic 😁 😁


Gratuluje Monia zdanego egzaminu 🙂 ja mam chyba w czerwcu swoje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a wiecie co :P moze to sie wyda dziwne ale Wam napisze:P
jak umarla mi babcia poltora msc temu to tydzien po jej smierci przyznali mi macierzynski, snila mi sie tydzien temu i dostalismy zwrot mojego podatku, dzisiaj mi sie snila kupilam zdrapke i wygralam 5 funtow:P
wogole jakos lepiej nam jest i wszystko zaczyna sie jakos ukladac i wierze ze babcia nademna czuwa i jest przy mnie 🙂 🙂


Napewno babcia nad Toba czuwa, sama widzisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Ale jaja 😁 ja tez chce tam mieszkac 😁

Tam to znaczy gdzie? 😁 Nie dziekuje za egzamin,bo jeszcze jeden w poniedzialek jest 😉



eh, nie skopiowalo mi kawalka 😁 tam gdzie sa liski w ogrodzie chce mieszkac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiak aplikacje juz mam ale i tak musze tego rezydenta zrobic.Wystarczy ze jedno z nas bedzie mialo czy oboje musimy miec rezydenta?Wybacz,ze zadaje tyle pytan 😉A ja zaczynam sie martwic,bo Julka juz od 16 godzin kupki nie robila 😞 😞Masowalam jej pol dnia brzusio,nogi podciagalam do brzusia i nic nie pomoglo 😞Moje biedactwo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kasiak aplikacje juz mam ale i tak musze tego rezydenta zrobic.Wystarczy ze jedno z nas bedzie mialo czy oboje musimy miec rezydenta?Wybacz,ze zadaje tyle pytan 😉A ja zaczynam sie martwic,bo Julka juz od 16 godzin kupki nie robila 😞 😞Masowalam jej pol dnia brzusio,nogi podciagalam do brzusia i nic nie pomoglo 😞Moje biedactwo 😞


nie martw sie monisia bo u dzieci karmionych butla to norma 🙂 moja tez tak miala przez dwa dni nie zrobila az w koncu czopek glicerynowy jej pomogl. teraz jej brzusio sie przyzwyczail i robi kupke raz dziennie o 4 rano 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Kasiak aplikacje juz mam ale i tak musze tego rezydenta zrobic.Wystarczy ze jedno z nas bedzie mialo czy oboje musimy miec rezydenta?Wybacz,ze zadaje tyle pytan 😉A ja zaczynam sie martwic,bo Julka juz od 16 godzin kupki nie robila 😞 😞Masowalam jej pol dnia brzusio,nogi podciagalam do brzusia i nic nie pomoglo 😞Moje biedactwo 😞


nie martw sie monisia bo u dzieci karmionych butla to norma 🙂 moja tez tak miala przez dwa dni nie zrobila az w koncu czopek glicerynowy jej pomogl. teraz jej brzusio sie przyzwyczail i robi kupke raz dziennie o 4 rano 🤪


sprobuj przylozyc do brzuszka ciepla pieluszke. albo kladz czesciej mala na brzuszku.
a co do paszpartu dla malej - mi napisali wyraznie, ze wszystkie dokumenty powinny byc wyrobione zanim dziecko sie urodzi. jesli teraz dopiero zrobisz rezydenta, to nie wiem, czy mala paszport dostanie. moze to tez zalezy od urzednika. sprobowac zawsze mozna. jesli jestescie malzenstwem, to obojetnie ktore z was powinno miec komplet papierow zrobionych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Posluchalam rady mojej siostry i dalam malej do mleczka 5 kropli espumisanu..Po 5 minutach zrobila tak wielka kupke,ze az jej przez pampersa przelecialo,cale body i spioszki brudne i trzeba bylo ja natychmiast kapac 🙂 🙂Mielismy cos w stylu tego,co kiedys nusia zdjecie wrzucila 😉I od razu spokojniejsza sie zrobila i nie marudzi,bo nic jej nie meczy.Kasiak mimo wszystko sprobuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Posluchalam rady mojej siostry i dalam malej do mleczka 5 kropli espumisanu..Po 5 minutach zrobila tak wielka kupke,ze az jej przez pampersa przelecialo,cale body i spioszki brudne i trzeba bylo ja natychmiast kapac 🙂 🙂Mielismy cos w stylu tego,co kiedys nusia zdjecie wrzucila 😉I od razu spokojniejsza sie zrobila i nie marudzi,bo nic jej nie meczy.Kasiak mimo wszystko sprobuje 🙂


trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Kasiak aplikacje juz mam ale i tak musze tego rezydenta zrobic.Wystarczy ze jedno z nas bedzie mialo czy oboje musimy miec rezydenta?Wybacz,ze zadaje tyle pytan 😉A ja zaczynam sie martwic,bo Julka juz od 16 godzin kupki nie robila 😞 😞Masowalam jej pol dnia brzusio,nogi podciagalam do brzusia i nic nie pomoglo 😞Moje biedactwo 😞


nie martw sie monisia bo u dzieci karmionych butla to norma 🙂 moja tez tak miala przez dwa dni nie zrobila az w koncu czopek glicerynowy jej pomogl. teraz jej brzusio sie przyzwyczail i robi kupke raz dziennie o 4 rano 🤪


hehe pisalam czy dotarlas 😁 ale widze ze jednak tak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...