Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu kochana nie martw sie,juz niedlugo wszystko sie unormuje.Kazde dziecko na poczatku nie odroznia dnia od nocy.Dam ci dobra rade.W nocy jak ja karmisz,to nie zapalaj jasnego swiatla,najlepiej lampke,z reszta u nas cala noc lampka nad jej lozeczkiem swieci.Pampersa przebierz przed karmieniem i wtedy daj jej jesc.I jak ja bedziesz karmic,to przykryj ja kocykiem,albo kolderka,zeby jej bylo cieplo,to sie nie rozbudzi.A na mate do przebierania kladz pieluche tetrowa,zeby golym cialkiem nie dotykala zimnej ceratki.A ulewaniem sie az tak nie martw.Poloz ja do spania na boku,to sie nie zakrztusi,tylko jej wycieknie z buzi.Julka prawie nigdy sie nie odbija,ewentulanie wycieka bokiem i to jest ok.Glowa do gory,juz niedlugo bedzie lepiej:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak dzieki za dodane zdjecia 🙂 🙂Jejku,jaka ona juz duza.Az musialam mezowi pokazac i kazal przekazac,ze masz sliczna coreczke 🙂A lozeczko naprawde swietne.Sylvianko ja mialam tak samo ze spaniem w ciazy.Ale ja to sie ciesze,bo przynajmniej jak sie Jula urodzila,to moj organizm byl juz przyzwyczajony do ciaglego niewyspania 😁 😁 Maja ja tam tego nie ogladam.Wisi mi to 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mialam tyle ile w bezkomplikacyjnej ciazy, wiec wtedy to byly 2. Ale pozniej zlecila jeszcze jedno, bo przy jednej wizycie zle zaznaczyla obwod brzucha na wykresie i wygladalo z tego, jakby dzidzia byla za mala, wiec na wszelki wypadek, zeby sie upewnic. Ten ostatni skan mielismy juz po 30ym tygodniu, z tego, co kojarze. Tak raczej mielibysmy tylko 2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu miałam taki ból jak przed okresem w podbrzuszu ! Ale tym razem było to trochę mocniejsze,musiałam sobie usiąść i odczekać,a mały w tym czasie strasznie się wypiął brzuch miałam jak skała i teraz też mi chyba pajacyki tam robi! To mniej więcej będzie taki ból przy skurczach tylko 100 razy mocniejszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dobrze,że to oznaki że wszystko jest w porządku.
Madziorek ja się czuję ogólnie dobrze,ale ciężko mi jest już. Siedzę źle,stoję źle,kładę się to też źle 😉
Plecy mnie bolą,na twarzy już taka opuchnięta jestem ,a teraz jeszcze jak się ciepełko zrobiło to w ogóle daje popalić! No i tak jak pisałam coraz częściej czuję takie bóle i mały mi tam w żeberka daję kopniaki. Ustawia mnie jak chce 😉 Ale mówię sobie ,że to już końcówka ! A z drugiej strony chcę się jeszcze nacieszyć brzuszkiem ,bo wiem że później będę też za tym tęsknić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To my juz wrocilismy.Nusia daj jej witamine c w kropelkach,sakrapiaj nos woda morska i sciagaj glutki najczesciej jak sie da.Julka po 2 dniach takiej kuracji byla zdrowa 🙂Sylvianko normalnie ma sie 2 scany,ale ja mialam od 24 tyg co 2 tygodnie przez ta cholestaze.Madzia ja ci powiem,ze jeszcze narazie za brzuszkiem nie zastesknilam i nawet mi przez mysl nie przeszlo,zeby mloda spowrotem do brzuszka schowac 😉Ale to pewnie dlatego,ze jest taka kochana i spokojna a ja mam czas na wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylvianko chodzi o to,czy chcesz,zeby malemu po porodzie od razu zrobiono zastrzyk z witaminy k.Ja chcialam,bo w sumie zaszkodzic nie zaszkodzi,a moze pomoc.Witamina K jest na krzepliwosc krwi,zeby w razie jakiegos urazu dziecko czasem sie nie wykrwawilo.Ja tez to dostawalam w ciazy w kroplach i potem od razu po porodzie,a i tak stracilam sporo krwi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...