Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maja sorki, że wtrącę się na waszym wątku, ale co do wagi...Po dwóch tyg straciłam wszystko co przytyłam w ciąży 😮 A potem to już tylko w dół leciałam. Tak bardzo aż musiałam przerwać karmienie 🙂 Dziecko jest tak absorbujące, i fizycznie i psychicznie, że waga jakoś sama spadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kochana jestes buuterfly,ze to napisalas 😁 hehehehe, ja jakos to zrzuce ale latwonie bedzie, wiem,ze opuchlizna itd. bo mi nogi puchna juz buzia powoli sie wielka robi. 22 kilo na plusie od poczatku. Nie wygladam jak slon ale sie tak czuje psychicznie. ..i obym mogla karmic piersia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Mia co tam u Ciebie nic nie piszesz prawie 🙂 wszystko gra? jak brzuszek?


Dziekuje Maju.
Wszystko dobrze, jak pewnie pamietasz na poczatku ciazy nic sie nie dzieje interesujacego.
Wczoraj brzuszek mie sie pokazal ale dzis rano juz zniknal. Zaczelam 16 tydzien, ruchy czuje ale niewyrazne.
Martwilam sie bo jeszcze nie bylam u Midwive i nie mam karty/ksiazki ciazy a tu zaraz trzeba bedzie na polowkowe usg isc. Dzis po 4 tygodniach staran udalo mi sie dodzwonic i umowilam sie na wizyte 8 czerwca na 9:00, dzien przed moim slubem.
Malo pisze, bo pracuje, przygotowuje sie do slubu,wesela. Ale od polowy czerwca zaczne myslec o maciezynstwie na powaznie, bo do tej pory to za duzo innych zmartwien miala.
Mam nadzieje ze juz niedlugo zobaczysz swoja upragniona dzidzie Majeczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Maja sorki, że wtrącę się na waszym wątku, ale co do wagi...Po dwóch tyg straciłam wszystko co przytyłam w ciąży 😮 A potem to już tylko w dół leciałam. Tak bardzo aż musiałam przerwać karmienie 🙂 Dziecko jest tak absorbujące, i fizycznie i psychicznie, że waga jakoś sama spadła.

2 tyg??? WOW! To ile, jesli moge spytac, przytylas w ciazy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwus!! No pewnie, ze dojdziesz do siebie! 🙂 A najwazniejsze ,ze Milanek zdrowy babel!!! 🙂 Jeszcze raz ogromne gratulacje s- slodki synus!! Czekamy na kolejne zdjecia 😆
A z tym zelazem, to widzisz mi sprawdzaly jeszcze przed porodem pare tygodni i mialam juz wtedy za niskie i mi zelazo przepisala i tak je do porodu te tabletki zajadalam.
Ale sie ciesze, ze juz po wszystkim i jeszcze raz duzo szczescia dla Was i buziol dla Milanka! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylwus dzielna dziewczyna z Ciebie 🙂
ejjj czy ja jestem zla matka jezeli moje dziecko lezy na lozku i patrzy sie na telewizje a ja siedze przed laptopem... bo tak mysle ze w tym momencie moze powinnam je przytulac badz trzymac na rekach... 😮

Co ty,ja tak czesto robie 😁 😁 😁 Sylwus gratuluje jeszcze raz.Ja jestem prawie 3 miesiace po porodzie,anemie mam tak wyjebana,ze mi wlosy garsciami wychodza i zyje 😁 Na zelazie jestem 3 razy dziennie i 17.06 dostane skierowanie na krew.Jesli wyniki sie nie poprawia,to tym razem juz sie od transfuzji nie wymigam..A widze,ze lepiej nie jest,tylko gorzej 😉 😉Mia nie stresuj sie slubem i niczym,bedzie dobrze.My dzis masaze zaliczylismy i Julka znowu caly dzien po nich spi 😁 😁 A wazenia nie bylo,dopiero za tydzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
moje dziecko nie wydaje z siebie jeszcze zadnych glosow 😞

Taaa pamietam jak ja sie martwilam..a teraz to jej sie buzka nie zamyka.Czasem nie slysze,co maz do mnie mowi,tyle ma do powiedzenia.Daj jej jeszcze troche czasu,to potem smokiem ja bedziesz uciszac hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia fajnie,ze mala lubi tv, tylko co tam oglada? moja to bedzie chyba jakies baje miala wmuszane, albo programy z bbc ziemia, przepiekne, sama je chetnie ogladam.

Monia jakie to masazyki?? moze mozesz sie jeszcze podszkolic na mezusiu 🙂
Ja wogole wlasnie wstalam, od kilku dni pare godzin po pobudce porannej taki mnie mul lapie, i piasek w oczach. Jak nudnosci na poczatku, ja nudnosci do kaca porownywalam, nieprzespana noc i dziwne ssanie w zoladku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja to sa specjalne masaze dla dzieci.Dzialaja uspokajajaco,kojaco i rozluzniajaco.Julka tak sie rozluznila,ze jak sie zesikala,to az glowe mokra miala hihi.Bo dzidzia do masazu naga musi byc 😉A ja mam ze slubu filmik jak mnie najpierw maz na dole przez prog przenosi i mu sie reka na sukience i prawie do kosza na smieci wpadlam,a potem u gory jak mnie do mieszkania wnosi i uslyszal,ze juz zawsze bedzie musial mnie tak przenosic,to zwalil mnie na ziemie hihi 😁 😁 Nie dosc,ze mam filmik,to nawet i zdjecia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
sylwus dzielna dziewczyna z Ciebie 🙂
ejjj czy ja jestem zla matka jezeli moje dziecko lezy na lozku i patrzy sie na telewizje a ja siedze przed laptopem... bo tak mysle ze w tym momencie moze powinnam je przytulac badz trzymac na rekach... 😮


gosia nie jestes zla matka 🙂 ja tez tak robie, jak marudzi a np musze ugotowac obiad czy po prostu mam jej dosc w danej chwili to na chwile ja sadzam przed bajkami. jakbysmy mialy swoje dzieci wiecznie na raczkach nosic i gadac do nich a gu gu agu gu to bysmy w psychiatryku wyladowaly 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja moja oglada filmy te co my bo na bajki to jeszcze nie ma oddzialywania chociaz ja watpie czy ona cos tam widzi jeszcze ale jak sie gapi i nie placze to czemu mam jej zabraniac;p
taka arie mi dala podczas kapieli ze szok 😮 odrazu po mleku padla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia to wapdnij do nas za tydzien.Bo tu sa co tydzien od 9:30 do 11:30.W tym czasie sa 2 45 minutowe sesje,wiec nie musisz byc na pierwszej.I nie musisz byc z rejonu,zeby moc na nie uczeszczac 😉Wlasnie zrobilam dla meza pokazowy masaz 😁 😁 Piosenek nie pamietalam,ale ruchy tak.Jak zaczynalam,to Julka marudzila,a teraz grzecznie lezy 😁 😁 I zauwazylam,ze zawsze po nich tyle spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
czuje sie jakbym miala szczeniaczka w domu - mala cos tam przes sen popiskuje 🤪
dostalam od kolezanki mieszanke wedlowska (cukierki czekoladowe) i mam zamiar sprobowac kazdy smak 😜


no i sprobowalam - 7 plus 1 extra bo mi nadzwyczaj smakowal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
czuje sie jakbym miala szczeniaczka w domu - mala cos tam przes sen popiskuje 🤪
dostalam od kolezanki mieszanke wedlowska (cukierki czekoladowe) i mam zamiar sprobowac kazdy smak 😜


no i sprobowalam - 7 plus 1 extra bo mi nadzwyczaj smakowal 😜

smacznego 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...