Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja dzisiaj z mala bylam u znajomej co rrodzi za 3 msc i mala byla aniolkiem 😁 nawet dala sie dotknac 2,5 rocznemu dziecku. Tylko musiala siedziec a nie lezec u mnie na kolanach. stasznie podobaly jej sie naklejki na scianie bo sie ciagle na nie patrzyla. a tak wogole monia podaj mi ta stronke ktorej zamawialas wanienke dla julki 🙂 i znacie jakas strone z naklejkami na sciane bo na ebayu sa drogie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mia7 napisał(a):
Sylvia. My 2 lata temu bylismy na weekend w Twoim miasteczku. przeslicznie i tak cicho. zazdroszcze Ci tych widokow, morza, plazy i spokoju. Miejsc do spacerowania z Milankiem to Ci chyba nie brakuje. U nas to do parku trzeba najpierw 30 min isc zeby troche spokoju i zieleni zaznac.

Mia to prawda ,jest przepięknie 🙂 A na spacerki mam już obraną trasę hihi i tak naprawdę to to miasteczko nie jest za duże i czasami idziemy spacerkiem do miast obok 🙂
kurdee a mi caly dzien nie wchodzi nasz watek na brzuszku nie wiem o co chodzi :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 my dzis po spacerku, zla jakas jestem:/ chyba mi sie infekcja wdala jutro zadzwonie do health visitor... moje male caly dzien spi wiec w nocy pewnie znow bedzie szalala 🙂

Monia to strasznie duzo pojada Julka!! 🙂 a ja sie zastanawiam ile bede karmic mala piersia, mam wrazenie ,ze tego mleka jesttyle co na poczatku a powinno przybywac, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja juz zapowiedzialam,ze jak pojade do Polski na Swieta to nikt,ale to nikt nie dostanie Julii na rece,bo przez ten zasrany urlop mam mala terrorystke w domu!!A ze ja tak latwo nie ustepuje,to mam glosno w domu 😞Teraz tez sie na mnie wydziera,bo ja wszyscy nauczyli,ze na raczki chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A ja juz zapowiedzialam,ze jak pojade do Polski na Swieta to nikt,ale to nikt nie dostanie Julii na rece,bo przez ten zasrany urlop mam mala terrorystke w domu!!A ze ja tak latwo nie ustepuje,to mam glosno w domu 😞Teraz tez sie na mnie wydziera,bo ja wszyscy nauczyli,ze na raczki chce

uroki babc,, ja sie tez boje tego bo jak marcina mama byla na 2 dni i ciagle ja na rekach trzymala to ta sie przyzwyczaila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
A ja juz zapowiedzialam,ze jak pojade do Polski na Swieta to nikt,ale to nikt nie dostanie Julii na rece,bo przez ten zasrany urlop mam mala terrorystke w domu!!A ze ja tak latwo nie ustepuje,to mam glosno w domu 😞Teraz tez sie na mnie wydziera,bo ja wszyscy nauczyli,ze na raczki chce


ja tez sie balam ze tak bedzie, bo babcia i chrzestna i jej corka caly czas kaye na rekach nosily, nawet w miescie w wozku nie chchiala siedziec i czesto wrcalismy do domu z mala na reku, ale.....
wrocilismy do domu i wszystko wrocilo do normy. 🙂
nie widziala babci ani cioc i nie bylo mowy o rekach, sama wiedziala 😁
zostalo wszystko po staremu. 😜 madra dziewczynka moja 😁
a co do jedzenia, to Julcia faktycznie zarlok, ze hej 🤪
Kaya je kolo 6 rano 210 ml mleka,
potem 10 - ok. 90 kaszki lyzeczka lub danonek albo deserek (ok.1/2 sloiczka dla dzieci od 7m-ca)
nastepnie 2pm - obiadek + 150 ml mleka 😁
o 4.30 - 150 ml mleka lub deserek
miedzy 6.30 a 7 pm 180ml kaszki ze zbozami na noc i tyle 😉
a jutro ide wazyc ja, wiec zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez pieknie i slonecznie 🙂Kaasiaak zarlok,ale ze swietna przemiana materii 🙂Bo na siatkach centylowych ciagle w tej samej linii jedzie 😁 Z reszta,mozliwe,ze to tylko przejsciowe i za 2-3 tygodnie sie uspokoi 😁 A co do nocki,to mimo tresciwszego mleka i tak byly dwie pobudki.Dzis jeszcze sporobuje jej kaszke dac lyzeczka,a jak to nie pomoze,to trudno.Trzeba bedzie sie przyzwycaic.A co do gry to ja nie mam na to czasu,bo ciagle cos robie,albo gdzies latam 😉 😉Gosiu jestes niesamowita 🙂 🙂Tak to cie na forum nie ma,ale jak tylko cos na innym watku napisze,to zaraz mnie znajdujesz:*:*:*Ty chyba dedektywem powinnas zostac hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂dolaczam do nienajedzonych:P melduje,ze u mnie tez sie pogoda zapowiada cudowna 🙂 ubralam mala w kiecke pierwszy raz i jest obrazona:P
szkoda,ze Milanek zajety bo taki fajny chlopak 🙂)))
Monia a na poczatku mala tez chciala na rece? ja czasem nie mam sily ona sama polezy max 4 minuty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczko Julka od poczatku byla uczona,ze na rece sie nie bierze.Dopiero w Polsce babcie,ciotki i reszta rodzinki ja nauczyli,ze mozna byc noszonym na rekach i ze jak zaplacze to jej ze wszystkim ustapia.A ze mna nie ma tak latwo.Ja napewno nie bede jej na raczkach ciagle noscic ani usypiac,bo potem 15kg bedzie wazyc,a mi kregoslup peknie 😉A Julka wlasnie lezy i palca od nogi ssie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w tej chwili jest akcja zasnij.Ona krzyczy na mnie,ze mam ja na rece wziasc i uspic,a ja zlewka 😉Wkladam jej smoczek,daje Przyjaciela(ta pomaranczowa szmatke z Hipp) i zostawiam.Kiedys napewno zasnie.Ja nie babcia,zeby na raczkach ubujac 😉Nawet Piotrek mi wczoraj powiedzial,ze mam racje,ze nie ustepuje.Wiem,ze jakbym ja na rece wziela,to w pare sekund by zasnela,ale nie ma co isc na latwizne.Nie bedzie mi takie male dziecko na glowe wchodzic 😁 Tylko nie myslcie,ze jestem zla matka 😉Ja ja duzo tule,caluje,ciagle do niej mowie,ale w tej kwestii musze byc nieugieta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cholerka zazdroszcze Ci tego zaparcia....ja sama mowie Michalowi,ze ona jeszcze malutka jest...ale masz racje, tylko mi jej szkoda,bo jak ona zacznie plakac to az sie dlawi ...tak,musze to zastosowac. ...bo naprawde mi na glowe wejdzie, caly dzien na rekach bo tylko tu usypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...