Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To tak jak moj maz ciagle do malej mowi,zeby wyszla,jak uzna za sluszne.A potem do mnie,zebym jej powiedziala,zeby juz wyszla,bo tatus juz sie doczekac nie moze.A co ja moge??Wczoraj mu powiedzialam,ze niech spojrzy na to z tej strony,ze to mi jest ciezej w tej ciazy a nie jemu..Ostatnie dni mnie po prostu wykanczaja.A tu jeszcze tydzien takiej meczarni mnie czeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem, tak jak mówiłam nie urodziłam ;-) Męczyłam się w nocy z bólu pleców i pośladków, ale nic poza tym. Muszę jechać do przychodni, bo mi się kupony kończą do książeczki zdrowia. Ale mam autobus pod domem i tam pod przychodnią jest, więc chyba dam radę sama. Słońce piękne znów świeci ;-) Ale zimno jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no teraz to juz sie calkiem wkurzylam 😞 😞 😞Poszlam zmywac naczynia,a tu cieplej wody brak.Maz mowi,ze rano o 6 juz nie bylo.Zadzwonilam do kolesia od ktorego wynjamujemy mieszkanie i za 2 godziny bedzie u nas zobaczyc co sie stalo i to naprawic.A ja za 2 godziny wychodze i chcialam sie przed tem wykapac.Co za popieprzony dzien.A do tego mleko mi dzis ciurkiem z cyckow leci.Usiadam w pizamie przy komputerze i cala koszulke mam juz makra 😞 😞Dzien swira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, ja odpukac wyspana, nie moge nazekac budze sie tylko 2 razy na siuisu i w takim półsnie wracam do łózka. ale za to mam jakies zawroty głowy dzisiaj.
ja brzuch mam bardzo nisko i małą tez jest nisko, gin powiedział ze opiera się główką o szyjkę i żeby zmierzyc główkę musiał ją rekami przesuwac (po brzuszku oczywiscie).
Musze sobie znaleść zajęcie na dzisiaj, cały czas poleguje, chyba koleją książkę zacznę czytac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ten dzien jest tak powalony,ze az mi sie plakac chce 😞 😞Dzwonilam do pracy,czy mozna to na jutro przelozyc,ale niestety nie.Jesli ja tego dzis nie podpisze a on tego nie przefaksuje,to mi w piatek nie zaplaca 😞 Czyli jednak czeka mnie taka ciezka wyprawa.Pewnie jakbym w drodze zaczela rodzic,to nawet nikt by sie tym nie zainteresowal 😞 😞Sorki dziewczyny,wiem ze smuce,ale musialam to z siebie wyrzucic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dopiero teraz zauwazyłam ze napisałas Monisia ze nie mozesz przełozyc .... Nie dosc ze z ich winy to jeszcze Ty musisz sie biedna wlec do nich zeby to naprawiac !! Dupki żołędne ... Mam nadzieje, że nic Cie nie złapie po drodze i jak tylko wrocisz to daj znac czy wszystko u Ciebie ok...
Niunia, mi chyba tez juz nie opadnie, bo ani drgnie, jak był na gorze tak jest, zauwazyłam ze lepiej mi sie oddycha ale brzuch stoi w miejscu... jesli juz to idzie tylko do przodu a nie na dół 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane, to wita Was kolejna niewyspana i ze zniżką formy - maruda 😁. A, na dodatek koszmarnie nasiąkłam wodą - moje stopy są tak opuchnięte, ze wyglądają jak stopy hobbita z Władcy Pierścieni - no, moze nie są takie włochate 🙃

Monisia, jak już musisz dziś jechać i nikt Ci nie ustąpi miejsca w autobusie to poproś o to miejsce, nie ma sensu zebyś się męczyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Neli, ale jak dobrze przeczytałam to wypada Ci czop. Nie wszystkie objawy muszą sie pojawić u wszystkich brzuchatek. Mi brzuszek "klapnął", ale czop jeszcze siedzi 😜
Kiedyś trafiłam na link do tej stronki na innym wątku - całkiem fajnie jest tam wszystko opisane
http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja się wzięłam za sprzątanie i zaczęło mnie coś w lewym boku kuć, mały mi chyba gdzieś uciska...cholera mała, tylko że to tak mocno, że ustać nie umiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...