Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Edytko ja mam Album Mojego dziecka Dziewczynka wydawnictwo Arkady- ze zdjęciami Mendelhall Dosyć duże to jest format większy niż A4 mi się bardzo podoba, mam pewie wszystko na bieżąco uzupełnione z naciskiem na prawie. 🙂 Jeśli chcesz mogę tobie przesłać zdjęcia e-mailem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Mialam wrzucic fote, ale po sprzataniu poszlismy na spacer i niedawno wrocilismy. Maly faly czas spal, a jak sie przebudzal raz to dalam cysia i dalej lulal. Dorasta ten moj chlopak, bo dzis pierwszy raz prawie caly czas jak nie spal to zajmowal sie soba. I w koncu zaczal interesowac sie zabawkami, ktore sa na palaku w bujaczku. Ciekawe czy te grzecznosc sobie jutro odbije :p
Edytko ja jestem z tego dziennika bardzo zadowolona. Jest porzadnie zrobiony. Mi zalezalo na tym by bylo duzo miejsca do pisania. Tak jak pisala Samantka dziennik jest podzielony na rozne dzialy. Dla mnie jest super. Natomiast jesli zalezy Ci na wklejaniu fotek to miejsca jest malo, ale sa kieszonki, do ktorych mozna wlozyc fotki. No i po kazdym rozdziale sa zupelnie czyste kartki. Moze to jest miejsce na fotki. Ja polecam. Tylko jesli mam doradzic to w empiku kupilam taniej, a za przesylke nie placilam nic, gdyz poprosilam o odbior w sklepie. Jak wlacze laptopa to Ci wysle linka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytka zdjęcia zrobię jutro rano i tobie wyślę.
W końcu zdecydowaliśmy się włożyć małej czopek za pierwszym razem się wyślizgnął, pół godziny później spróbowaliśmy i też się wyślizgnął ale razem z kupą... A za kupą następna kupa.. i następna... Zważyliśmy małą przed i po kupie 150g.różnicy i dokładnie tyle przytyła w stosunku do zeszłego tygodnia. 😁
Mam nadzieję że już będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati rozumiem Cie,choć Patryczka nauczyliśmy jakoś, ze po spanku-karmieniu i lulu. Kurcze, kiedy te nasze dzieci się będą spokojniejsze 🥴

DG - to ile Agatka łącznie nie robiła tej kupki - 3 dni? U nas nie ma od 2óch dni, ale Patryczek sie nie pręży i raczej brzuś nie boli, choć bąki sadzi takie jak gotowana kapusta z zepsutymi jajkami 🤢 Przewijłam go dziś a on mi - bączek w dłoń, myślałam że padnę 😁

Uciekam spaćku, dobrej nocy Mamy i Dzidźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz chyba nie bede przesiadywala na forum..Dzisiejszy dzien masakra! Dopiero ledwo co usiadlam i Maja znowu zaczela plakac.. Moi rodzice polecieli, beczalam jak glupis cala noc az oczy zapuchniete mialam...Tesciowa wziela Maje na spacer a ja chcialam posprzatac, jednak nie udalo mi sie, bo plakala..Pozniej jak z nia wyszlam to dalej sie darla, az musialam prawie biec do domu, bo taki wrzask byl. Nie wiem co sie dzieje, bo zasnela mi teraz na rekach i placze przez sen i za chwile spokoj.
Maz jutro jedzie do Gdanska, wyjezdza o 6 rano i wraca w nocy.. Chetnie bym pojechala z nim odwiedzic dziewczyny z Trojmiasta, ale z tym krzykaczem nigdzie nie jade.
Aha, wyciagnelam ta wkladke z fotelika i w koncu malej bylo wygodnie.

Edyta ja tez mam yaki albym jak Dorota.
Samantka ja wlasnie zamierzam od jutra Maje do swojego pokoju przeniesc..Mam nadzieje, ze przestawi sie latwo, bo od poczatku spala w kolysce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś jakoś się ułoży nie płacz, poradzisz sobie doskonale tak jak wszystkie mamy 🙂 Do tego jesteśmy stworzone 🙂 /na początku jest ciężko, ale da się przywyknąć... Ja od samego początku sama musiałam sobie radzić, bo A. wrócił na 3 dzień od naszego wypisu ze szpitala do pracy i pracuje po 10 godz dziennie + 2 dojazdu... Muszę ogarnąć w chacie ugotować, poprać uprasować, ale już przywykłam i daje rade 🙂
U nas pierwsza noc małej w łóżeczku była sukcesem 🙂 Zobaczymy jak dzisiaj 🙂 My dopiero wróciliśmy z dworu niedawno i będę dopiero kąpać małą.... ale tatuśkowi zachciało się wykąpać przed :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ze mną A był 2tygodnie po wypisaniu nas ze szpitala.. ja też muszę wszystko zrobić i powiem szczerze, że ja nie daję rady, bo mam małego krzykacza.. jedynie jak śpi to coś zrobię, a jego spanie jest różne i czas jego trwania również jest różny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze wam sie pochwalic,ze maz wlasnie wrocil z naszym nowym nabytkiem.Strasznie mi sie to auto podoba 😁 😁 Marta dasz rade kochana.Ja w ciebie wierze.Tylko mysl pozytywnie.Musisz byc silna dla Majeczki.Moj maz byl ze mna przez 1 tydzien,no i potem tydzien tesciowa.A teraz cale dnie jestem z mala sama,bo on o 7 wychodzi i wraca ok6.Tylko w weekendy mam go w domu.No,ale ja mam ten wypas,ze mala jest grzeczna i moge sobie wszystko spokojnie robic,a ona zajmuje sie sama soba.Ale i tak bym chciala,zeby maz z nami wiecej przebywal.Uwielbiam na niego patrzec,jak jest taki zapatrzony w Julke 🙂Dobra kochane,mykam spac,bo rano znowu na kontrole do lekarza ide.Spokojnej nocki zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry dziewczyny. U mnie też totalna załamka, wczoraj wieczorem musiałam dać małej mleko modyfikowane bo u mnie w obu cyckach było pusto. Pomyślałam sobie że w nocy wstanę i będę ściągać żeby na wieczór mieć ,bo zazwyczaj na ten posiłek po kąpieli nie mam pokarmu. A tu dupa blada nie ma co ściągać pokarmu jak na lekarstwo. Na dodatek Agatka znowu się pręży i problem kupkowy pomimo kupy giganta ciągnie się dalej. 😞
Wezmę dzisiaj przed śniadaniem ten Galactogil na laktację, choć może on powodować zaparcia, ale jak sztucznym będę karmić to nic innego też nie będzie.
Gerda u mnie mała zdecydowanie się męczyła, jeśli dziecko się nie męczy to nie jest to powód do niepokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek...
Oj coś się mojemu synkowi pomieszało i tak jak chodził spać o 21-22 tak teraz o północy zasypia... a śpi jak spał do 6. Tak więc my od rana już na nogach... tylko po 2 godzinach Antonio zasnął ponownie (pewnie ze 2-3 h pośpi), a mamusi po kąpieli i śniadanku już się odechciało... a spałam tylko 6 godzin :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Marcóweczki!
Mam pytanie:
CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA WYNIK GBS DODATNI? Czy dostawałyście jeszcze w ciąży jakiś antybiotyk czy dopiero podczas porodu? Nie chcę się na zapas zamartwiać, ale nie daje mi to spokoju, że mam po prostu sobie czekać.... 🤨 🤨
DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje panie.Aniulek wszystkiego najlepszego dla Mareczka!!Duzo mleczka i spokojnych nocek 🙂Martyno niestety ci nie pomoge,bo nawet nie wiem,co to jest,bo tu badan krwi w tym kierunku nie robia.A moje slonko jak zasnelo przed 22 wstalo o 6:50 🙂Cudownie jest przespac cala noc 🙂I jak jej tu nie kochac 😁 Milego dnia wszystkim zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ...
U Nas znow koszmar z usypianiem Niunia.. Usypiam go 30 min a On spi 5 i znow to samo, paranoja, nie daje z tym rady!! Juz myslałam ze bedzie dobrze, ze to butla aktywnosc sen pomoze i pomagało, a teraz znow mu odbiło za przeproszeniem. W dzien spi mi ok 3 godzin i tyle a w nocy ok 8/9 ... Przeciez to za mało jak na takie małe dziecko!!! I widze ze jest zmeczony i chce spac!! Ja juz normalnie dostaje na głowe od tego !!! Co mam zrobic?????? Do tego jeszcze czuje sie coraz gorzej, juz 10 dzien mam okres i zamiast słabnac to sie nasila!! Wstaje rano i juz jestem zmeczona !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...