Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć ;D Myślałam, że usiądę na chwilę do kompa, szybciutko przeczytam co napisałyście, a tu prawie godzina mija i dopiero doszłam do końca!!!! 😁 Nieźle dziewczyny 😁
Co do seksu, to też ochoty nie mam, mój na początku był nerwowy, ale już nie nalega 🙂 😁
Matyldusia wiadomo, wiadomo o co chodzi 😁
Kurde, pochłonęłam ogromny kawał sernika, jak czytałam Wasze posty i mi ciężko teraz 😁
Lecę pozmywać naczynia, bo u mnie już krzywa wieża powstała w zlewie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja krzywa wieża w zlewie zniknęła a zaraz zniknie krzywa wieża ubrań z fotela
obejrzę sobie nagranie z usg może jednak dojrzę jakiegoś ptaszka????????????????ale się głupia łudzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e team robię cos w dopadki
co do ptaszka myślę że on już jest tylko mu go nie dojrzeliśmy i dwa razy coś mi tam miga i lekarz też nie dał pewności więc dopóki nie potwierdzi na 100% wszystko jest możliwe, gorzej że za miesiąc usg nie będzie więc nic się nie potwierdzi ale już mam pewność że ma 3D i 4D to może jak coś zaoszczędzę to go poproszę i jeszcze przed Nowym Rokiem( bo wizyta 28go grudnia )coś tam sobie podejrzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helloł!!! wóciłam 😁 😁 Ale żeście się rozpisały;p
Pojadłam 🙂 🙂 🙂Za czterech a mój przyjaciel tylko na mnie patrzył z podziwem,że tyle pałaszuje:P
Co do Opka-opka...to jakoś mnie to nie rajcuje...co dziwne 🙂 Ale mam tyle dobrze,że mojego Miśka nie ma,widzimy się co dwa miesiące,ostatnio był na tydzień to próbowaliśmy coś trenować ale mnie bolało;p Ale inaczej sobie poradziliśmy 🙂
Biedny już się tyle czasu nie widzimy a on mi marudzi przez gg i na skype jak to mu się chce 🙂 A ja sie boje i mu powiedziałam,że lekarz mi nie pozwolił;p hihi 🙂
Powiedział,że po porodzie będę musiała nadrobić 😁 😁 😁 Jejku jakby mnie zdradził to by było źle z Nim!!! Zabiłabym chyba:/
On siedzi za granicą na szczęście ma nad sobą rękę Mojej drugiej bliźniaczej połowy,ona mi wszystko donosi i Mój Misiek jest grzeczny,chociaż ja głupia i tak sobie wkręcam fazy na głowe np.mam często sny,że on mnie zdradza i potem mu jazdy robie za głupi sen 😞 Musze sobie wkrecić faze:MÓJ MIŚ JEST MI WIERNY,KOCHAM MNIE I NIGDY NIE ZDRADZI!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mnie powiedział w 20tc że na "80% raczej dziewczynka" a to trochę różnica niż w 12tc ale zawsze pozostaje 20%
Frytus150 ja się ze swoim nie widziałam 8 mcy od wrześnie zeszłego roku do maja tego roku i uwierz mi to był koszmar zwłaszcza że był w najniebezpieczniejszym rejonie świata!!!!!!
trzeba było jakoś to przetrwać ale właśnie dzięki gg i skype daliśmy radę i szczerze wirtualny sex był najprzyjemniejszym w moim życiu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawazniejsze to pozytywne myslenie 😁i wspolczuje wam ze wy nie macie ich na codzien przy sobie a zarazem podziwiam ja bym chyba nie dala rady byc w takim zwiazku 🥴 na odleglosc
moj pracuje jaka kierowca ale codziennie na wieczor wraca,a jak pogadywal ze moze on by na tirach chciał jezdzic to chciałam mlotek mu kupic zeby sobie to z głowy wybil
a jak by nie pomoglo to jak by szedl juz na tego tira to zeby wstapił do sadu złozyc papiery rozwodowe 😁
i przeszły mu takie pomysly...jak reka odją normalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mój jest żołnierzem i nie raz słyszałam uwagi typu "jak ty tak możesz wytrzymać?", "Jak mogłaś mu pozwolić jechać?" itp
nie jest łatwo wręcz przeciwnie ale ja nie wyobrażam sobie abym mogła mu czegoś zabronić- oprócz pracy to jest również jego pasja
tak samo byłoby mi nie w smak gdyby on mi czegoś zabraniał albo stawiał jakies ultimatum
jest jak jest no trzeba sobie jakoś radzić- żony żołnierzy mają najgorzej- ja tylko boje się tych nagłych przeprowadzek związanych z jego ewentualnym przeniesieniem czasem trzeba podejmować decyzję w kilka godzin, czy rzucać to wszystko czy żyć osobno
no i my na razie osobno i najgorsze to że nie można niczego zaplanować ani urlopu ani świąt ani porodu rodzinnego bo nie wiadomo kiedy co wypadnie i jaki będzie rozkaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola boga !! Nie było mnie tylko 5 godzin !! 😁 😁 I co?
Dałyście mi 18 stron do nadrobienia 😁
Ale ogarnęłam sobie mieszkanie i z listy priorytetów na dzisiaj, liczącej 13 punktów,zostały mi tylko 2 😜 😜 😜
te przekładam na jutro bo dzisiaj wybitnie już nie mam siły.

No przyznam się, że z seksem cienko i u mnie. Ciężko jest wejść w klimat, kiedy syncio zaczyna się wtedy wiercić/skakać i różne fikołki poczyniać. Czuję się jakby było w łóżku o jednego gracza za dużo 😁 😁 Zresztą mój zaczyna chyba myśleć podobnie 😉

Kiedyś widziałam taki dowcip rysunkowy:
Mąż kocha się z żoną w pozycji misjonarskiej.
U niego chmurka: " oł yeah, yhyhyhyhy "
U niej chmurka: Trzeba Jasiowi kupić ciepłą kurtkę na zimę "

A dzisiaj znowu mam wizytę u lekarza. Biegnę po kolejne ZL 😉 Jak dobrze, że mam do niego jakieś 50 metrów 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
no faktycznie do takiego zwiazku po prostu trzeba sie chyba nadawac 🤢 ja napewno sie nie nadaje.Facet w domu ciagle jest potrzebny a w tych waszych przypadkach 🙂 ich nigdy nie ma

no właśnie dlatego dziś zatrudniłam sobie "odśnieżacza" do odwalania śniegu hehe
ej mimo że nie miałam apetytu w ostatnie dni to brzuchal się uwidocznił ale to chyb a już najwyższa pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina z drzewem faktycznie problem ja nosze po kilka i mama jak przychodzi po pracy on nadrabia w weekendy czasem nawet jakiś większy zapas co do rozpalania w piecu CO to mój się kompletnie do tego nie daje, po prostu nie potrafi kiedyś podlał rozpuszczalnikiem i podpalił aż mu resztkę brwi wypaliło od tamtej pory nie zbliża się do pieca
ODDAM PSA ZA DARMO W DOBRE RĘCE 7 MIESIĘCZNY BOKSER Z ADHD!!!!!!!!!!!!!!!!(żart oczywiscie) ale poważnie pies dziś zwariował wyobraźcie sobie że w ogródku zjadł ponad metrową szczepioną, herbacianą różę którą kupiłam kiedyś mamie w prezencie i to jeszcze poradził sobie z jej zimowym zabezpieczeniem przed mrozem, matko kochana mama się załamie tak ją ochroniła przed zimą, w ogóle coś mu dzisiaj odbija przedtem porwał mi kanapkę z dżemem z talerza przecież do cholery jedzenia mu nie brakuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie umie rozpalac bopo prostu tego nie robi...
a co do psa to moze ma gorszy dzien jak wszyscy 🙂do jutra mu przejdzie 😁gorsza ta róza 😁
a tego drzewa kobieto nie dzwigaj!po kilka kawłkow 😉
a co do tej kanapki to moze mial ochote 😁napewno nie robisz mu kanapek z dzenem 😁 ile mozna jesc to samo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho widzę że tylko ja i Ewelina zostałyśmy, pozostałe mamuśki wywiało pewnie serwują obiadki swoim mężusiom itp. ale to dobrze dobrze tylko ja tu kisnę przed netem ale poczekam na mamsię pogadam z nią chwilkę i jadę do szwagrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...