Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
OOO jak zwykle kiedy ja wstanę to Was już tu nie ma 😞 Ja też mam dziś okropny dzień... pokłóciłam się z mężem o jakieś głupstwo... Też mam już kilka ciuszków. Moja ciocia zamykała sklep i kupiłam kilka bodów, śpioszków i pajacyków za półdarmo 🙂 A jutro wybieram się na zakupy do wszystkich pobliskich ciuchlandów 🙂 Dziś wielkie sprzątanie więc życzę Wam miłego dnia i zmykam ale będę Was podglądała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
też mam ten problem, że mój mąż nie może ze mną chodzić do szkoły rodzenia, a u mnie jest jeszcze taki wymóg, że do porodu rodzinnego musi mieć zaświadczenie o ukończeniu kursu na szkole rodzenia. Paranoja jakaś.. I też nie wiem co robić 😠 z jednej strony napewno się przyda, a z drugiej nie chce sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale zajęcia są chyba od 18 czy 19 musiała byś zobaczyć.
Ja jestem zapisana teraz na liste i czekamy aż zostanie podpisany papierek przez miasto warszawy z kontraktem dla takich szkól.
Z tego co powiedziała mi pani która to prowadzi to zaczniemy gdzieś koniec stycznia początek lutego ale jeszcze maja dzwonić i informowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
ale zajęcia są chyba od 18 czy 19 musiała byś zobaczyć.
Ja jestem zapisana teraz na liste i czekamy aż zostanie podpisany papierek przez miasto warszawy z kontraktem dla takich szkól.
Z tego co powiedziała mi pani która to prowadzi to zaczniemy gdzieś koniec stycznia początek lutego ale jeszcze maja dzwonić i informowac

Byłaś osobiście? Szkoła jest gdzieś przy szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli chodzi o poród rodzinny to chyba dobrze że jest są takie wymogi, ja uważam że teraz jest jakaś moda na porody rodzinne a tak naprawdę nie każdy z naszych panów się nadaje do takich sytuacji jedni są zbyt wrażliwi inni zaś wybuchowi u jednych i drugich trudno jest przewidzieć reakcje.
Dlatego tez uważam iż facet który decyduje się na uczestnictwo z w porodzie tez musi się do tej roli jakoś przygotować a nie wskoczyć na porodówkę i nic nie wiedzieć, bo w ten sposób zamiast być wsparciem będzie zbędny i nie pomocny.
Ale dziewczyny głowy do góry szkoły rodzenia mają różne terminy spotkań są też dla osób pracujących kursy weekendowe i przyśpieszone więc dla chcącego nic trudnego.
p.s Mój małżonek tez ma prace w nie normowanym trybie pracy potrafi i po 16 godz siedzieć w robocie ale daje coś z siebie i już poinformował wcześniej o takiej sytuacji i nie będzie nikt mu robił problemów aby dostosować godz pracy do kursu który nie trwa wieczność......



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu na takie powazne tematy a ja właśnie wróciłam z obiadu od szwagierki i mam spokój
mężulek odśnieża wjazd bo nam pługiem zawalili i zaraz znowu zostawia mnie samą a pies jęczy niemiłosiernie bo wie że mój gdzieś sie tu plącze ale go nie widzi, niesamowity jest ten pies jakie on ma teraz błagalne spojrzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podejrzewam że starczy tylko dowód osobisty bo trzeba albo mieszkać w warszawie albo się uczyć, ale szczerze nie dopytałam czy trzeba jakieś dokumenty potwierdzające pani też nic o takich nie mówiła tylko spytała czy spełniam któryś z warunków. tj np zamieszkanie na terenie warszawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nie fair! Dzidziuś lizał sobie palce u stópki i przez to strategiczne miejsce było zakryte! dalej nie wiem, czy to chłoptaś, czy dziewuszka :/ Wiem tylko, że bejbik waży ok. 414 gram i jest wielkość odpowiadającej 21 tygodniowi. Gin nie chciał mi mieszać w głowie bo sam nie był pewnien płci. Jestem zawiedziona i niepocieszona. No może nie jest tak tragicznie bo widziałam moją perełkę i wszystko, czyli żołądek, serduszko, kręgosłup, mózgowie jest OK...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Tak, tak to ja jestem od tej tabelki ;D właśnie opierniczyłam swojego, że się ociąga z nią!!! Ale do piątku już będzie zrobiona 🙂 Najpóźniej do soboty 😁 Bo chodzi o to, żebyśmy same mogły uzupełniać ją na bieżąco, a nie tylko jedna osoba 🙂
Słuchajcie, wiecie, że ja miałam już robioną glukozę z dobry miesiąc temu :| I co teraz? Będę miała jeszcze raz? ;/ No bo to trochę wcześnie, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brechti najważniejsze, że wszystko z dzidzią ok, że zdrowo rośnie. Wiem, że każda się niecierpiliwi bo nie może się doczekać wiadomości czy to Ktosia czy Ktoś. Ale cierpliwość w tym wypadku zostanie nagordzona! 🙂 Głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
dziewczyny a może któraś z was wie gdzie w warszawie można zrobić usg 3d nie drogo??

Kochana, ja to z Gdańska jestem, więc Ci nie pomogę. Ale u siebie płacę 180zł plus 10 zł za kolorowe zdjęcie, jeżeli chcę. I tutaj jest to normalna ceną. Dwóch doktorków liczy sobie nawet po 300 zł ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...