Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WRÓCIŁAM 🤪 🤪 🤪

Rozmowy w miarę ok - czekam na dalszy rozwój sytuacji.

A teraz napisze swoje zdanie. Ja tu teraz ostatnio rzadziej bywam raz dlatego że szukam pracy i to mnie pochłania a dwa dlatego że wolę więcej czasu z dzieckiem spędzić a nie gadać o dupie marynie codziennie. Możecie się obrażać lub nie ale ja forum traktuje w głównej mierze jako wymianę rad dotyczacych wychowania dziecka i często dzięki wam czuję się lepiej bo pomagacie zdiagnozować chorobę lub dolegliwość, pocieszacie i wspieracie. I za to kocham was wszystkie - każda z osobna. Rozmowa o tym ile kto jeszcze musi zrzucić po ciąży, jaki kolor włosów robi czy gdzie wyjeżdża na weekend to nie jest to o czym MUSZĘ wiedzieć. Dlatego wolę z dzieckiem wyjść na spacer czy spędzić czas z T. Czasami też nie umiem się wbić w temat a na siłę tego robić nie będę. Uważam że jeden/dwa posty dziennie w moim wypadku wystarczy. To tyle w kwestii bycia na forum.

Co do całej dzisiejszej afery to powiem tak, że podzielam zdanie dotyczące tego że tu nie chodzi o różnicę zdań tylko o to w jaki sposób przekazuję się swoje poglądy. I tu ewedentnie zwrócę się do ciebie Ewelina. Ja specjalnie napisałam o tym zainteresowaniu fizyką w taki sposób żeby cie to bodło bo dokładnie to samo zrobiłaś ty. Ja tą metodę opisałam daaaaawno temu na wyraźną prośbę niektórych dziewczyn i do tematu nie wracałam. Nikomu nie kazałam tego próbowac. A ty wczoraj zupełnie z dupy wyjechałaś z takim hasłem że szkoda gadać. Skoro nie było ci to potrzebne to po co cała ta afera?? Gdybyś powiedziała że twój mąż ma taką opinię ze to prawa fizyki itp to ok a ty kurwa wylatujesz z hasłem że on ciebie i nas wszystkie wyśmiał. I o to chodzi że sposób w jaki wyraziłaś swoją opinię był krzywdzący dla innych. To tyle. Czasami warto poprostu powiedzieć że ty tego nie stosujesz bo nie masz do tego przekonania a nie wyjeżdżać z altylerią i nasmiewać się z innych (notabene Nina też do ciebie dołączyła).

Co do Oli to ja powiem tak - uważam podobnie jak Matylda że Ola ma specyficzny sposób wyrażania swojego zdania ale wiemy to już wszystkie od początku i jak komuś się to nie podoba to niech postów Oli nie czyta. Dziwi mnie tylko to że 90% z was korzysta jej rad i pomocy (niektórym nawet krople załatwiała na wzdęcia) a jak tylko napisze coś nie tak to już huzia na józia. Nie rozumiem waszego podejścia i tyle. Ja też nie akceptuję sposobu bycia niektórych z was i poprostu posty z dupy wzięte omijam (i sądzę że część z was również i moje posty omija).


A co do wyrażania zdania to ja czasami wolę się nie wypowiadać żeby niektórych osób nie urazić bo po co?? Na co komu moje zdanie, które może sprawić przykrość?? Czy ja na przykład pomoge Magdzie w problemach finansowych?? Czy jak jej powiem, nie chodź do fryzjera, nie przekłuwaj uszu czy nie kupuj puzzli to ona mnie posłucha?? Gówno prawda. Każda z nas ma swoje własne życie i postępuje według siebie. Więc po co takie gadki??


Co do Matyldy to u niej na porządku dziennym jest hasło że kasuje konto, że jej nie będzie, że żegna się z forum więc na mnie te jej gadki już nie działają. Znając jej uzależnienie - wróci. Tylko po co wiecznie o tym gadać?? 😮 😮 😮 A co do ciebie kochana Matyldo to powiem ci że tak naprawdę uraziłaś mnie tylko jeden jedyny raz (i tego nie pisałam bo uważam że nie ma to sensu) i tu także chodzi o sposób w jaki wyraziłas swoje zdanie a nie o sam jego sens.


No i właściwie to tyle co chciałam napisać. Moja rada jest taka - wyrażajmy swoje zdanie ale tak żeby drugiemu przykrości nie sprawiać. Za dużo na świecie jest chujostwa żebyśmy sobie jeszcze kurwa same nawzajem życie utrudniały.



To tyle w tym temacie.


BTW - mam nadzieję że przy okazji Oli i Kasia ja też do tej Świętej Trójcy się załapałam 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak na marginesie to całe te nasze kłótnie są powodem tego że za dużo czasu mamy i spędzamy go przy kompie. Niebawem jak część z nas wróci do pracy to będzie zaglądać tu raz na ruski rok i ani jej w głowie będą gadki o pierdołach.

Poza tym myślę sobie tak laski że tak naprawdę to nie macie chyba większych problemów niż kurwa ząbki u dzieci i ich marudzenie, imiona z dupy wzięte czy dyskusja o prawach fizyki. Jakbyście widziały to ca ja widzę za każdym razem jak na rehabilitację z Laura jeżdżę to byście wtedy doceniły to co macie. Bogu dziękujmy za zdrowe dzieci bo niektórzy albo tych dzieci mieć nie mogą albo mają je kalekie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):


Poza tym myślę sobie tak laski że tak naprawdę to nie macie chyba większych problemów niż kurwa ząbki u dzieci i ich marudzenie, imiona z dupy wzięte czy dyskusja o prawach fizyki. Jakbyście widziały to ca ja widzę za każdym razem jak na rehabilitację z Laura jeżdżę to byście wtedy doceniły to co macie. Bogu dziękujmy za zdrowe dzieci bo niektórzy albo tych dzieci mieć nie mogą albo mają je kalekie.



właśnie to kur.... chciałam napisać 😉
ubiegłaś mnie Wioluś 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A tak na marginesie to całe te nasze kłótnie są powodem tego że za dużo czasu mamy i spędzamy go przy kompie. Niebawem jak część z nas wróci do pracy to będzie zaglądać tu raz na ruski rok i ani jej w głowie będą gadki o pierdołach.

Poza tym myślę sobie tak laski że tak naprawdę to nie macie chyba większych problemów niż kurwa ząbki u dzieci i ich marudzenie, imiona z dupy wzięte czy dyskusja o prawach fizyki. Jakbyście widziały to ca ja widzę za każdym razem jak na rehabilitację z Laura jeżdżę to byście wtedy doceniły to co macie. Bogu dziękujmy za zdrowe dzieci bo niektórzy albo tych dzieci mieć nie mogą albo mają je kalekie.



Wiola, wydaje mi się, czy to forum jest właśnie na takie potrzeby stworzone?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A tak na marginesie to całe te nasze kłótnie są powodem tego że za dużo czasu mamy i spędzamy go przy kompie. Niebawem jak część z nas wróci do pracy to będzie zaglądać tu raz na ruski rok i ani jej w głowie będą gadki o pierdołach.

Poza tym myślę sobie tak laski że tak naprawdę to nie macie chyba większych problemów niż kurwa ząbki u dzieci i ich marudzenie, imiona z dupy wzięte czy dyskusja o prawach fizyki. Jakbyście widziały to ca ja widzę za każdym razem jak na rehabilitację z Laura jeżdżę to byście wtedy doceniły to co macie. Bogu dziękujmy za zdrowe dzieci bo niektórzy albo tych dzieci mieć nie mogą albo mają je kalekie.



Wiola, wydaje mi się, czy to forum jest właśnie na takie potrzeby stworzone?



Widze Szyszka że nie zrozumiałaś mojego przesłania ale trudno. Już nie będę tego więcej tłumaczyć bo i tak to nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z innej beczki mam pytanie. ile dajecie maluchom sloiczka tzn. caly czy polowa? bo te co tutaj daje maja tyle samo gr co gerbery i ja daje narazie polowe (tylko marchewki wiecej dstaje 2 sloiczki rozdzielam na razy) ale mam wrazenie ze jakby dostawala wiecej to i wiecej by zjadla... moze bede robic tak jak z marchewka , ale nie chce jej rozciagac brzuszka.. 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
szyszka napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A tak na marginesie to całe te nasze kłótnie są powodem tego że za dużo czasu mamy i spędzamy go przy kompie. Niebawem jak część z nas wróci do pracy to będzie zaglądać tu raz na ruski rok i ani jej w głowie będą gadki o pierdołach.

Poza tym myślę sobie tak laski że tak naprawdę to nie macie chyba większych problemów niż kurwa ząbki u dzieci i ich marudzenie, imiona z dupy wzięte czy dyskusja o prawach fizyki. Jakbyście widziały to ca ja widzę za każdym razem jak na rehabilitację z Laura jeżdżę to byście wtedy doceniły to co macie. Bogu dziękujmy za zdrowe dzieci bo niektórzy albo tych dzieci mieć nie mogą albo mają je kalekie.



Wiola, wydaje mi się, czy to forum jest właśnie na takie potrzeby stworzone?



Widze Szyszka że nie zrozumiałaś mojego przesłania ale trudno. Już nie będę tego więcej tłumaczyć bo i tak to nie ma sensu.


przeczytałam na spokojnie po raz kolejny. wiem co masz na myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
z innej beczki mam pytanie. ile dajecie maluchom sloiczka tzn. caly czy polowa? bo te co tutaj daje maja tyle samo gr co gerbery i ja daje narazie polowe (tylko marchewki wiecej dstaje 2 sloiczki rozdzielam na razy) ale mam wrazenie ze jakby dostawala wiecej to i wiecej by zjadla... moze bede robic tak jak z marchewka , ale nie chce jej rozciagac brzuszka.. 😮 🤔


moja zjada te o (chyba) poj. 120 i 190 też całe właśnie. i odnsze takie samo wrażenie, że ciągle by wcinała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
z innej beczki mam pytanie. ile dajecie maluchom sloiczka tzn. caly czy polowa? bo te co tutaj daje maja tyle samo gr co gerbery i ja daje narazie polowe (tylko marchewki wiecej dstaje 2 sloiczki rozdzielam na razy) ale mam wrazenie ze jakby dostawala wiecej to i wiecej by zjadla... moze bede robic tak jak z marchewka , ale nie chce jej rozciagac brzuszka.. 😮 🤔


myślę, że jak chce więcej to spokojnie mozesz jej dać 🙂 nie bój se tak bardzo tego rozepchania brzuszka, musiałabyś ją nagminnie napychac ponad jej siły :P zreszta wydaje mi się ze to bardziej sie rozpycha brzuszek jedzeniem podawanym z butelki (mleko,kaszki) bo dziecko nie tylko zaspokaja głód ale tez potrzebę ssania (jednoczesnie jedząc nawet jak nie potrzebuje juz) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Szyszunia Wioli chodziło o to że nie ma co się spierać i przejmować pierdołami 🙂 w życiu są ważniejsze sprawy i gorsze problemy itp.
Tak ja to odczytałam ☺️


tak, masz rację. zbyt szczegółowo do tego podeszłam 😉

zdarza się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
beatak83 napisał(a):
brechti napisał(a):
no to co dziś pijemy?
🤪

oooooojjjjjjjjjjjjjjjjjj jak ja chce się napić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pifko z soczkiem 🤪 🤪 🤪 🤪 jjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaa cemmmmmmmmm!!!!!!!!!

mi się już chłodzi w lodówce 😁

ale ja nie mogu 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, Ty traktujesz forum inaczej niż - bynajmniej ja!
Dla mnie forum służy nie tylko wymienianiem się informacjami, radami na temat dzieci, ale także do POZNAWANIA ludzi.... i ja np. chcę też spotykać się z nimi, no bo dlaczego nie? jeżeli będziemy w swoich okolicach?
poza tym - nie uważam, że spędzając na forum większość dnia - ujmuję tym sobie!
Robię wiele rzeczy jednocześnie - sprzątam, piorę, gotuję, zmywam, uczę się, piszę, prasuję, zajmuje się dzieckiem, bawię się z nią, chodzę na spacery.... Na wszystko mam czas! i Majka na tym wcale nie traci... ani mój mąż.... (bo i tak go nie ma w domu wcale)
Robię więcej niż niejedna laska która siedzi w domu bez dziecka!
Taka jest prawda!
I nie muszę jeździć na rehabilitację, żeby wiedzieć jaki skarb mam w domu.
Sorry jeśli kogoś coś uraża...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co wiolka powiem a raczej napisze tylko tyle : następnym razem wyśle ci maila z zapytaniem czy mogę wyrazić swoją opinie na forum 😁 😁 😁 😁 😁
i zrobię tak jak ty TO TYLE W TYM TEMACIE 😮

śmiech na sali bo widzę że źle nadrobiłaś posty bo ja z "dupy" bym nie wyskoczyła z tą fizyką gdyby nie to że temat był od nowa poruszony.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa.
nadrobiłam i chuj mnie strzelił
( notabene nadrobiłam na spacerze w telefonie, więc dziecko nie ucierpiało 🙂 \\

I teraz tylko tyle,. że posta od siebie napiszę jak mi dziecko zaśnie.
teraz idę się z nim bawić bo wg kurwa mojego książkowego planu mamy do kąpieli czas na zabawy i przytulania.

I obawiam się że po moim wieczornym poście konto też wykasuję bo mnie tu kurwa znienawidzicie, ale mam to gdzieś, chcecie szczerości, to będziecie ją miały.
więc jak któraś ma coś do mnie to walić teraz bo potem nie będzie okazji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
kurwa.
nadrobiłam i chuj mnie strzelił
( notabene nadrobiłam na spacerze w telefonie, więc dziecko nie ucierpiało 🙂 \

I teraz tylko tyle,. że posta od siebie napiszę jak mi dziecko zaśnie.
teraz idę się z nim bawić bo wg kurwa mojego książkowego planu mamy do kąpieli czas na zabawy i przytulania.

I obawiam się że po moim wieczornym poście konto też wykasuję bo mnie tu kurwa znienawidzicie, ale mam to gdzieś, chcecie szczerości, to będziecie ją miały.


chcemy! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...