Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
linkaa napisał(a):
U mnie w rodzinie nie było blizniakow chyba nigdy ale u mojego R. sa w rodznie 4-letnie blizniaki chłopak i dzieczynka 🙂 za to wiem ze R. chiłaby bardzo miec syna i kiedys nawet, mam nadzieje zartowal ze bedzie probował do skutku 🙂

U mnie w rodzinie sa 😮 😮
ale mnie chyba sie to nie trafi 😁 😁


u mnie babcia była bliźniakiem... więc przeskok o jedno pokolenie... duże prawdopodobieństwo... 😞
Chyba bym zawału na miejscu dostała... 🙃

U mnie babcia miala blizniakow 🙂
I mojego ojca siostry corka ma blizniaczki wiec moze mnie sie nie trafi 😁

to u Ciebie też duże.... no!!! to działaj, 3, 4 co za różnica 🙂 😁

MĄŻ BĘDZIE ZADOWOLONY! 😁

A ja w glowe dostane 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
linkaa napisał(a):
a ja czekam na mame bo miała mi kupic jaja i biore sie za robienie torta bo jutro moj R. ma 22 urodziny 🙂
musze wykorzystac czas kiedy jest w pracy 🙂

jejjjj! Wy tacy młodzi 🙂 młodzi rodzice i dwójka dzieci 🙂 JA TEŻ TAK CHCĘ 🙂
a ja bym tak nie chciala, bez obrazy oczywiscie wyrtazam tylko swoje zdanie 🙂 ale jednak bym tak szybko nie chciala miec dzieci tym bardziej dwojki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
linkaa napisał(a):
a ja czekam na mame bo miała mi kupic jaja i biore sie za robienie torta bo jutro moj R. ma 22 urodziny 🙂
musze wykorzystac czas kiedy jest w pracy 🙂

jejjjj! Wy tacy młodzi 🙂 młodzi rodzice i dwójka dzieci 🙂 JA TEŻ TAK CHCĘ 🙂


Moi tesciowe tez wczesnie zaczynali bo zaczeli jak mieli po 19 lat a skoczyli jak mieli 23 lata trzecim dzieckiem 🙂 i wiem po ich przykładzie ze to super sprawa, po teraz sa ledwo po czterdziestce i zaczynaja zycie od nowa bp juz wszystkie dzieci pełnoletnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
linkaa napisał(a):
a ja czekam na mame bo miała mi kupic jaja i biore sie za robienie torta bo jutro moj R. ma 22 urodziny 🙂
musze wykorzystac czas kiedy jest w pracy 🙂

jejjjj! Wy tacy młodzi 🙂 młodzi rodzice i dwójka dzieci 🙂 JA TEŻ TAK CHCĘ 🙂
a ja bym tak nie chciala, bez obrazy oczywiscie wyrtazam tylko swoje zdanie 🙂 ale jednak bym tak szybko nie chciala miec dzieci tym bardziej dwojki

no właśnie każdy myśli inaczej, a ja od zawsze chciałam być młodą mamą i chciałam, żeby moje dziecko miało szybko rodzeństwo, żeby była mała różnica wieku.. może dlatego, że pomiędzy mną a siostrami jest 11 i 8 lat różnicy... i ja zawsze byłam "sama", a one dwie... 😞 no i pewnie stąd to pragnienie 🙂 ale i tak mi się nie udało osiągnąć tego co chciałam... 🙂 bo teraz za szybko mieć drugiego nie będę - o ile w ogóle będę mieć 🙂

Moja mama też mnie urodziła późno.... a moją siostrę mając 17 lat...
No ale wiem jak to jest mieć starszą mamę i jakie są plusy tej młodszej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
linkaa napisał(a):
a ja czekam na mame bo miała mi kupic jaja i biore sie za robienie torta bo jutro moj R. ma 22 urodziny 🙂
musze wykorzystac czas kiedy jest w pracy 🙂

jejjjj! Wy tacy młodzi 🙂 młodzi rodzice i dwójka dzieci 🙂 JA TEŻ TAK CHCĘ 🙂


Moi tesciowe tez wczesnie zaczynali bo zaczeli jak mieli po 19 lat a skoczyli jak mieli 23 lata trzecim dzieckiem 🙂 i wiem po ich przykładzie ze to super sprawa, po teraz sa ledwo po czterdziestce i zaczynaja zycie od nowa bp juz wszystkie dzieci pełnoletnie 🙂

no właśnie o to mi chodziło zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bym chciala dwa lata roznicy, ale nie wiecej niz 3. Musze intensywnie w przyszlym roku brac sie za staze i szukac pracy a poki co to rozgladam sie za czyms tymczasowym. bez pracy dziecka nie zrobie. Nie ma takiej opcji. Wiec u mnie narazie kwestia szukania pracy a potem niech sie dzieje co chce !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie to też kwestia pracy...
Linka, to masz fajnie, jak Ci się często Majką zajmują, bo ja od urodzenia jestem sama non stop z nią... nie mam tak dobrze jak Ty... 🙂 muszę swoją Majkę wszędzie zabierać, bo nie mam jej gdzie zostawiać.
Czasem siostra mi zostanie, ale to rzadko bo ma pracę na 3 zmiany i też nie ma tak możliwości, bo też jest sama i ma dziecko... no i dupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
nadrabiałam 😉

Lenko: dużo zdrówka radości i uśmiechów dla Ciebie 😘
Mikołajku: nooo właściwie tego samego Ci życzę 😘

Frytuś: dziewczyny napisały mądrze, ja już nie będę dopowiadać tego co i one napisały, ale dasz radę trzymam kciuki 🙂

Linka, zazdroszczę że będziesz tak młodą mamą: ja mam 31 i to za późno na pierwsze dziecko ( mówię z perspektywy czasu ) gdybym mogła, zdecydowałabym się właśnie w tym co Ty wieku, tylko kandydata nie było 😁 😁
trudno, czasu nie cofnę 🤢
jeszcze raz zazdrość wyrażę, i Ty uważaj na siebie, nie szarżuj tak 😉


i uciekam odpocząć po siłowni ( dzisiaj byłam ja jedna i 11 panów w wieku rozrodczym 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🙃:silly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka i Mikoś- wszystkiego co najlepsze, najsłodsze i najkochańsze i milion buziaków! :*

Linka no kurczę super, zazdroszczę (już wcześniej o tym pisałam 🙂 ) moja niestabilizacja życiowa powoduje, że kolejne zajście w ciążę byłoby bardzo nieodpowiedzialne, ale kurczę przyznam, że ubóstwiam dzidziusie i chyba ze 100 chcę mieć 😁 a moja babcia miała też bliźniaczki! Póki co inwestuję w tabletki, żeby kolejnej niespodzianki nie było, a raczej pamiątki z wakacji (tym razem dla B.) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...