Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
A ja wpadlam tez sie przywitac i przeslac buziaki i zdrowko dl naszego Kacperka oraz innych jezeli takowi sa i zapomnielismy i uciekam robic sniadanie, obiad, kaszki, cycki dac ssakowi itp. bede pozniej w wolnej chwili 🙂


Klaudia paskudo mi nie podziekowalas w imieniu synusia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
bry 🙂

my się na łyżwy wybieramy tzn. Ja i maks, chyba z 16 lat nie jeździłam, ale będzie fajnie 🙃


bry

heheh ja tez bylam ostatniop z Julką po 10letniej przerwie 😉 Jaja jak berety, mialam dziacko uczyc a sama takie kalectwo tam prezentowałam ze szkoda gadac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki!
Robię trochę porządku z niektórymi użytkownikami;
Dlaczego nikt nie zgłosił do mnie zachowania użytkowniczki "justo" na Waszym wątku ?
Ma 7 postów, a wbiła aż 4 szpile - do tego przeglądałem wyrywkowo jej posty i jestem oburzony jej zachowaniem. Czemu nikt nie zgłasza mi takich sytuacji ?

Czy moderatorzy na tym forum to jeszcze coś robią ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Witam bebeczki i Szanownego administratora 🙂

A mozna wiedziec co to sa te szpile?? 😮

Tort dla meza zrobiony. Wstawie foto jak zaraz zrobie. Poszla przez niecgo spac o 2giej w nocy a o 800 juz pobudka 😠
oklaski na minus


Dziekuje za odp.

A to moj tort ktory robilam wczoraj do 2giej dla meza na 30 urodziny 🙂
Tylko prosze sie nie smiac ze nie wyglada idealnie ale jak sie robi z czego sie ma o 2 w nocy i do tego 2gi raz w zyciu tort to tak wyglada 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/alicjastyczen010.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4653/alicjastyczen010.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
wow ale tort !
W pierwszej chwili pomyślałem, że to dla mnie za ten porządek na forum 😜 ale to 30.... gdyby było to zero na 5 zamienione to bym dał się zrobić 😁


Czekoladowa cyfre "5" mam wiec zawsze mozna zamienic 😉 ale maz by sie obrazil 😜

Ola tego bujaka konika co pokazalas tez mi sie bardzo spodobal. Szkoda ze niema odbiorow osobistych bo jest z wroclawia wiec bym miala 5km a tak tylko wysylka , ale wiesz co? jak masz baby maxa w sowim miescie to zaobacz czy nie taniej jest w sklepie stacjonarnym bo na tej aukcji kosztuje 50zl plus wysylka niecale 20zl takze w sumie 70zl a w stacjonarnym babymaxie masz za 65zl wiec taniej!!
http://www.baby-maxx.pl/start/detale/1237/31/na-biegunach/little-tikes-konik-bujak-kon-na-biegunach-kolor-zielony-hit.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piotr - ja nie widziałam żadnej justo 😮 😮 A oklaski giną notorycznie więc już nikt na to uwagi nie zwraca 🙂

I kto jest moderatorem, bo na naszym wątku takowego nie widziałam NEVER 🤔
Może i na innych się ktoś przewinął ale u nas...? Nie pamiętam ☺️

Alice - torcik piękny - oby tak samo smakował 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mój mąż pojechał po zakupy przed 9-tą i do tej pory go nie ma, z głodu zaraz pomrę 🤢


Ps. mam nadzieję że nie pojechał protestować przeciw ACTA 😁


Przeciwko ACTA na pewno nie protestuje ale moze siedzi na AOW (Autostradowa Obwodnica Wrocławia) i protestuje przeciwko cenie paliwa bo z tego co mi wiadomo dzis sie taka akcja u nas we wrocku na autostradzie szykuje-popieram! Zeby tyle kosztowo paliwo to ... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...