Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
raczek88 napisał(a):
o widze ze juz poszly spac przynkajmniej w wiekszosci 🙂 a ja mam pytanko wasze dzieci ogladaja tv albo cos na kompie?

bry
he he
moja na kompie nic bo niczego nie mam i net słaby , słuchamy tylko Ai se eu te pego czy jakoś tak
a Tv u nas włączony od 6.00 rano do 23.00 i ogląda wszystkie reklamy , wtedy nie ma z nią kontaktu

no wlasnie sie zastanawialam czy w ogole to jest bezpieczne bo ja co prawda tv mam malo wlaczany, ale jak juz jest to nie da sie go oderwac a nie cche go ucyc od malego tego cholerstwa. ale cos mi sie wydaje ze to jest spalone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzisiaj chcialam isc na spacer bo taka w maire pogoda ale taka chlapa we wro ze masakra wozkeim ani rusz, jeszcze musze go sciagac z 3 pietra a mam x-landera a to ciezkie dziadostwo, ale jeszcze dwa tygodnie i sie przeprowadzam na nowe z winda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda my wychodziłyśmy w 30 stopniowe mrozy i było OK
w chlapę czy tzw odwilż nigdzie się nie wybieram bo zaraz albo ja albo ona będziemy chore

a co do TV to ja nie wiem jak bedzie na razie trzymam się wszystkiego co sobie założyłam od samego początku i w każdej kwestii
to że będzie oglądac to chyba nieuniknione , tylko nie chciałabym żeby to było jej 'uzależnienie" i jej cały świat ( tak jak P. siostrzenica jak do nas przyjeżdża to od razu przełącza na te beznadziejne hany montany srany - a ma 5 lat - a jak jej P. nie pzowoli albo przełączy to robi się nie do zniesienia ) pierwsza rzecz jaką robi po powrocie ze szkoły to włączenie TV
tak jak pisałam j anie wiem jak to będzie ,
mojej nie interesuje nic a nic ale jak tylko usłysy jakąś swoją ulubioną reklamę to jest jak zahipnotyzowana , można kichać, prychać, klaskać wołać ona nie reaguje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia, jak będziesz prześlij filmik na priv 🙂
Raczek, mój nie interesuje się telewizją, jak był zupełnie malutki, wtedy najchętniej wszedłby w ekran, więc wyłączałam. Ale teraz ma w tyłku. Poza tym, ja mu nie puszczam żadnych bajeczek, bo i tak nic z tego nie zrozumie, tylko niepotrzebne, pstrokate obrazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Asia, jak będziesz prześlij filmik na priv 🙂
Raczek, mój nie interesuje się telewizją, jak był zupełnie malutki, wtedy najchętniej wszedł by w ekran, więc wyłączałam. Ale teraz ma w tyłku. Poza tym, ja mu nie puszczam żadnych bajeczek, bo i tak nic z tego nie zrozumie, tylko niepotrzebne, pstrokate obrazy.

jeju
jak to tak można z wyłączonym telewizorem funkcjonować 😁
ale też się muszę nauczyć - jaka to oszczędność będzie 😉
ja też go nie oglądam tylko tyle że włączony 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Haha nie wierzę, ale Wojtuś wymężniał! Asiaaa on jest taki słodki (w ogóle to samych fajnych chłopaczków mamy, AJ MYS WITOLINIO SOŁ MACZ ☺️ ), i jak super się z pieskiem bawi! Moja to po biednym aksiku przełazi, albo łapie się za sierść i podnosi, teraz ją uczę cacy cacy pieskowi robić i nie ciągnąć go za ogon 😜

Przyjedź do Wawy to pojedziem na Tarchomin gdzie Witolinio stacjonuje albo do mnie wpadaj bo Kasia ma się u mnie zjawić niebawem razem z Mariną i małą Anelką 🙂

A to tu, znalazłam ^^
Za daleko ta Łorso jest, a ja ni mam swojego auta :/ i na pewno z tym moim czortem SAMA się nigdzie nie wybiorę 😁 Ale kiedyś na pewno tam pojadę tylko po to żeby się z Wami spotkać (ale wtedy będę już baaardzo bogata i po kilku operacjach plastycznych).
I chyba nie muszę mówić, że bardzo zazdroszczę spotkania, i chyba zacznę molestować Alice i Raczka o spotkanie we Wro czy coś, jakby co to ja tam pod koniec marca na panienskim jestem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
a ja dzisiaj wstałam i otwieram lodówke a tam z 1/4 świniaka mi sie wysypuje w częściach. 😮 😮 mój wczoraj przyniósł od tesciowej jak już spałam, musze teraz obmyśleć co ja mam zrobic z tym całym nabojem 😁 😁


oj to bedziesz miała co robić dziś
a swoją drogą ale bym zjadła polędwicy wędzonej lub takiej swojskiej kiełbaski kaszaneczki mniam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina ja też mam dziś tę co Nikola napisała tylko ja daję kapustę kiszoną, jabłko, oliwę i cebulkę 🙂
Ale jutro za to mam kurczaka na obiad i będzie z marchewki, jabłka i pora z odrobiną cytrynki, cukru i śmietany 🙂

Z selera też lubię - daję tylko seler, jabłko, skrapiam cytrynką, cukier do smaku i łyżka lub dwie śmietany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
niksssa napisał(a):
a ja dzisiaj wstałam i otwieram lodówke a tam z 1/4 świniaka mi sie wysypuje w częściach. 😮 😮 mój wczoraj przyniósł od tesciowej jak już spałam, musze teraz obmyśleć co ja mam zrobic z tym całym nabojem 😁 😁


oj to bedziesz miała co robić dziś
a swoją drogą ale bym zjadła polędwicy wędzonej lub takiej swojskiej kiełbaski kaszaneczki mniam 😆

golonką też bym nie pogardziła ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelina ja też mam dziś tę co Nikola napisała tylko ja daję kapustę kiszoną, jabłko, oliwę i cebulkę 🙂
Ale jutro za to mam kurczaka na obiad i będzie z marchewki, jabłka i pora z odrobiną cytrynki, cukru i śmietany 🙂

Z selera też lubię - daję tylko seler, jabłko, skrapiam cytrynką, cukier do smaku i łyżka lub dwie śmietany 🙂


no ja chyba sobie z selerka zrobie ja daje seler, jabłuszko, cytrynkę ananasa z puszczki( ja nie lubie rodzynek"kozich bobków 🤪 🤪 - ale jeśli ktoś preferuje to też polecam), jogutr naturalny i odrobinę cytrynki
a mam kopytka i może bitki zrobie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzin Dybry 🙂

Ja wlasnie zajadam sniadanko-ciemny chlebek z szynka i kawa caro z mlekiem-to tak w kontekscie Waszych postow o smaku 😉

Ania bardzo bardzo chetnie sie spotkam jak bedziesz chciala 🙂 kolo mnie jest ladny park grabiszynski-latem tam jest duzo mam z wozkami 🙂 ja zawsze biore kocyk i tam sobie leze.

Ewelina-surowka powiadasz?? a co masz w lodowce bo to zaleze co bym wymyslila 🙂
Ja kapuste robie podobnie jak Wy czyli z jablkiem marchewka oliwa/olejem odrobina soli pieprzu i cukru tylko bez pory.
Z pory to uwielbiam pore posiekana z marchewka jablkiem kukurydza ktora lagodzi smak ostrej pory i tez oliwa/olej cukro i soli odrobine ipieprz
Albo dzis bede robic z kapusty pekinskiej-kapusta pekinska kukurydza, ser fetopodobny pokrojony w kosteczke, ewentualnie ogorek w kostke i oliwki tez ale nie zawsze i do tego sos na jogurcie naturlnym z przyprawami.
Ale i tak najczesciej to robie salaty roznego rodzaju z pomidorem i ogorkiem, mizerie albo moje ulubione buraczki na kazdy sposob 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
niksssa napisał(a):
a ja dzisiaj wstałam i otwieram lodówke a tam z 1/4 świniaka mi sie wysypuje w częściach. 😮 😮 mój wczoraj przyniósł od tesciowej jak już spałam, musze teraz obmyśleć co ja mam zrobic z tym całym nabojem 😁 😁


oj to bedziesz miała co robić dziś
a swoją drogą ale bym zjadła polędwicy wędzonej lub takiej swojskiej kiełbaski kaszaneczki mniam 😆

golonką też bym nie pogardziła ☺️

Tata mojego byłego robi takie podroby że życie bym za nie oddala ☺️ na same wspomnienie aż mi ślina po pas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😠
A my dzisiaj znowu gości na ostatki mamy - już mam dość - nie ma kiedy odpocząć 😠 😠 😠 😠 😠 ALe mnie kurwica bierze. I jeszcze mam chcicę a mała nie chce spać 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

A tu macie filmik jak moja schodzi z fotela czy łóżka. Nagrany dzisiaj rano.

[youtube]3oBmSegflY0[/youtube]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...