Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam.
U nas noc masakra. Mala ode mnie sie zarazila i zaczelo jej sie lac jak z kranu z nosa i miala prawie 39'c w nocy. nie mogla zasnac i poszlismy spac dopiero o 2giej po morderczym czyszczeniu nosa z rykiem. Pobudka o 5 i znow powtorka z rozrywki. Potem jeszcze ja przysnelam na 3 gopdziny a maz budzaca sie co 20 minut corcia sie opiekowal. Wstalismy przed 9ta ledwo zywi i dziecko ciagle marudzi i ryczy 🤢 ciekawy weekend w domu nam sie zapowiada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

Ola, Klaudia, Nikola dziękuję 🙂 A Gabryś ma moje oczy i dlatego do mnie podobny, gdyby nie to, to i do taty można by było się podobieństwa dopatrzeć 🙂

Alice współczuje, mój się budził co godz. I jeczał i nie wiem o co mu chodziło, dolna 2 już nam 3 tygodnie idzie tzn. Jest dziurka, stuka ale się nie przebiła jeszcze.

A ja posprzątałam, kurczak się na rożnie kręci 😁 a po obiadku na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂
dziekuje za gratulacje 🙂
te zdjecia kotre zobaczylam dzieciaczkow super filmik tez 🙂

Ja juz po spacerze 🙂
A jutro zaczynam remont kuchni 🥴 🤢
A i bym zapomniala spoznione zyczenia dla dzieciaczkow co mialy miesiecznice a dzis dla Helenki 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Aneta 🙂 a to w jej buzi to nie zajady, bo ma to wewnatrz, tylko blisko ust i w sumie poczytalam troche o plesniawkach i to raczej to 😞 i czuje sie winna, bo jak ja karmilam to czasem podjadalam z jej lyzeczki. ciesze sie tylko, ze ma apetyt i chyba ja to nie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
To wyglada dokladnie jak to, tyle ze Hel ma mniej i tylko w przy kacikach ust.... 😞
http://www.dzidziol.pl/zdrowie_i_rozwoj_dziecka/plesniawki.php

Dołączam się do życzeń dla małej spryciulki, buziaczki.
Ania pleśniawki leczy się nystatyną.. Są też jakieś preparaty bez recepty w aptece ale one zawierają kwas borny i raczej nie powinno się ich stosować u dzieci. Najlepiej szybko idź z Helą do lekarza bo jak się jej to rozprzestrzeni to Ci się dziecko wycierpi i z jedzeniem będzie kłopot. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za życzenia :*

Ola tak się zastanawiam czy iść do lekarza jutro czy czekać do piątku, bo w piątki przyjmują zdrowe dzieci na kontrole, a trochę się boję, że w przychodni może mi złapać jakiegoś wirusa...

Ach, oglądam właśnie Prawo Agaty, no nawet niezłe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania jeśli to pleśniawki to radziłabym Ci jak najszybciej isc do lekarza bo do piątku to się może już roznieść. U nas była przy tym jeszcze gorączka. Zobacz jeszcze do jutra, jak to będzie wyglądało może to nie to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...