Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
hmm pierwsze słyszę o jakimś spotkaniu.. chyba, że to tylko dla Warszawianek 😜

No Wiola przyjeżdża na tydzień do Wawy na szkolenie i trzeba się spotkać. Wiem tylko że będę ja, Kasia, Marina, Ewelina i póki co Nina, a kto jeszcze to nie wiem.. zapraszamy wszystkie 😉

oooo, a ja nic nie wiedziałam 🥴 kiedy to tak mniej więcej będzie ? 😉
Klaudia jedziemy ? 😁

Dopiero pisałam 😜 Wiola będzie 22-26.04 w Wawie - w jakiś dzień w tym tygodniu się umówimy zapewne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha no bo właśnie nie wiedziałam czy z dziecmi czy bez i o ktorej godzinie no ale ustalimy a ja sie dostosuje czy brac mała czy nie 🙂 ale fotki nam strzele i o 🙂

a dzieci na tych fotkach cudne! napatrzec sie nie moge i prawie wszyscy sa tego samego wzrostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha no bo właśnie nie wiedziałam czy z dziecmi czy bez i o ktorej godzinie no ale ustalimy a ja sie dostosuje czy brac mała czy nie 🙂 ale fotki nam strzele i o 🙂

a dzieci na tych fotkach cudne! napatrzec sie nie moge i prawie wszyscy sa tego samego wzrostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😎tyminka napisał(a):
aha no bo właśnie nie wiedziałam czy z dziecmi czy bez i o ktorej godzinie no ale ustalimy a ja sie dostosuje czy brac mała czy nie 🙂 ale fotki nam strzele i o 🙂

a dzieci na tych fotkach cudne! napatrzec sie nie moge i prawie wszyscy sa tego samego wzrostu 🙂



a pokazałaś Vanessce swojego narzeczonego?? Nadal jej sie podoba ?? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, możesz kasować. No co za słodziaki piękne 😁 łobuziątka 😁
Ola jesteś zawsze, bo zawsze jest spotkanie w Warszawie, więc tak to! 😁 a ja nie przyjadę w ten weekend, bo on jest akurat po moich urodzinach i przed urodzinami Kacpra.. więc odpada.. fuck! ej weźta przyjedźta nad morze może w końcu?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
A czemu zawsze spotkanie musi by w Warszawie ??? Moze gdzies indziej??? OLA jak bedzie poza Warszawa piszesz sie? 😜
Nad morzem jestem za 😁
Ja w lipcu wybieram sie do Lodzi do Madzi 🙂 Moze Dorotke zwerbujemy 🙂

o dziękuje ze o mnie zapomniałaś 🤨 a z dorotką już się umówiłam że będzie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za życzenia dla Majki.
I najlepsze życzonka dla Dawidka i LAURKI.
Ahaaa - co do spotkania to bardzo chętnie - jak do mnie przyjedziecie 🙂 (w sensie do Łodzi - zapraszam wszystkie - oooo 🙂 😜 😜 😜 )
A Majka ZNÓW chora 😞 Ehh.... to przez tą zdradliwą pogodę 😠
A ja do pracy tylko jutro, potem zaległe 3 dni urlopu i jestem bezrobotna 😞
Ehh... a pracy innej póki co nie ma 😞
Dobranoc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
A czemu zawsze spotkanie musi by w Warszawie ??? Moze gdzies indziej??? OLA jak bedzie poza Warszawa piszesz sie? 😜
Nad morzem jestem za 😁
Ja w lipcu wybieram sie do Lodzi do Madzi 🙂 Moze Dorotke zwerbujemy 🙂

Nie musi być w Warszawie ale jakoś tak zawsze wychodzi. No i nas tu najwięcej z forum 😜
Jak będę u mamy to mogę i do Lubniewic jechać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Wielkie dzięki za życzonka i sama ślę spóźnione.
Ostatnio jestem tak zabiegana że padam ze zmęczenia 😞 Nie mam czasu nawet z wami popisać. Ehhh.

U nas wczoraj było tyle niezapowiedzianych gości że szok. Dobrze że był tort bo kompletnie nie byłam przygotowana na odwiedziny. Miało to być popołudnie spędzone w "naszym" gronie a skońćzyło się na 10 osobach plus Laura. Szok!

A co do nowości to u nas właściwie bez zmian. Laurusia jeszcze nie chodzi sama tylko jak się ją trzyma za rękę. Raczkuje na potęgę, broi ile może, pokazuje mniam mniam jak jest głodna, mówi "daj", "ide", "mama", "baba" itp. Ma 5 zębolów przy czym na dole 4 a na górze jedną trójkę i wyglądą przy tym komicznie.

No i tyle z nowości.

Miłego dnia dla was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...