Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Angela hej Tynka
u mnie padało 30 min a teraz znowu ze 30 stopni ale burza owszem gdzies byla tylko tak dziwnie szła z południa na połnoc na wschodzie 😁 ( mnie ominęła tylko deszczyk trochę popadał )
Tynka ja na kostiumach się nie znam , sama nie mam żadnego ( tzn jeden ma 10 lat i nie są mi potrzebne ) ale ten Twój piękny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tzn mi się podoba
aż z ciekawości poparzyłam na swoj brzuch i wiem że nie mogłabym tego założyć bo:
brzuch jak w 5tym mcu ciąży
rozstępów około 300tu
no i ten wielki rozwalony, rozjechany , rozciągnięty pępek 😮
też takie macie ???????????
tzn wiem że Magda z łodzi nie ma bo widziałam jej fotki w bikini ale mój brzuch wygląda fatalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a tak z ciekawości ile zużywacie pieluch typu "pampers" na dobę
( tzn pytam te których dzieci nie korzystają z nocników 😉 )
??????????????????????????????????????????????????





no a moja wstała, P. pojechał dozbierać mi jagód bo mi przykro było że przez grzmoty nie skończyłam wiadra - ale wiadomo o co chodzi 😉
ja czekam na mame i idę dozbierać kurek bo ona wczoaj nazbierała ale coś za mało na sos jak dla trzech dorosłych osób 😮
chata nie posprzątana ale usmażyła skwary do kopytek, i przygotowałam pora i makaraon do zapiekanki
pewni na dziś tyle mej roboty tzn tej "oficjalnej " 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam pępek brzydki, ale mi się tak zrobiło po starej dziurce po kolczyku jakoś tak mi się porozłaziło jeszcze po 1 ciąży i teraz planuję znowu zrobić kolczyka to może trochę lepiej to będzie wyglądało. I w tych majteczkach widać mój okropny, zniekształcony tatuaż. Narazie go nie poprawię raczej i mam plan żeby go zakleić plastrem antykoncepcyjnym 😁 tylko nie wiem jak się będzie w tym miejscu nosił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o i Ola się rozgadała 😁 😉
Tynka pokaż tatuaż , please , ja za pierwszą w życiu wypłatę zrobię sobie kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeedyś tam tatuaż 😁
Tynka ja nie miałam kolczyka a pępek jak krater dosłownie , pięć zł się w nim zmieści bez żadnego upychania 😮 ☺️
Angela może jakiś soczek,szklanka wody i poleżeć trochę i się zrelaksować 😉
ja bym się chętnie zamieniła za pogodę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziś nie poznałam cukinii w ogrodzie 😮 liście sięgają mi po pas i jest około 40 kwiatków ciekawe co z tego wyjdzie 😉
dobra teraz już spadam bo LEŃ nic nie jadł od 8.00 rano a spała 4 godz ciągiem bez przerwy , aż sie za nią stęskniłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Majki!

Wioluś, dzielna ta Twoja Laurka! Urodzona turystka i podróżniczka 🙂 Sama też bym tak chciała ale Helka ma chorobę lokomocyjną- 7 minut jazdy i bajlandoo, ciągle szukam jakiegoś specyfiku żebyśmy chociaż w końcu do zoo mogli pojechać 🥴

Tynka, mój pępek też śmiesznie wygląda, zamierzam spróbować wsadzić kolczyka, może dziura się nie zrosła jeszcze a z kolczykiem chyba lepiej to coś będzie się prezentować 😉 Też muszę sobie kupić jakieś bikini, ale z moimi cycami ciężko cokolwiek znaleźć, tzn są te curvy katy, freye, panache ale są dość drogie i trudno dostępne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju Justyna nie usuwaj filmiku please !!!!!!!!!!!!!!!
albo wyślij mi na priv bo ja go gdzieś w nocy zobaczę albo jak będę wstawać na jagody o 3.00 😉

aaaaaaaaaa
no pytałam o te pieluchy bo my zużywamy 4 na dobę 😮
nawet nie mam jej kiedy zmieniać , bo owszem ta popołudniowa to wielka jest ale, ona wtedy na dworze to jej nie przebieram , i ona się nie dopomina , i jej nic nie przeszkadza i odparzeń nie ma
a ta z nocy prawie pusta , to zawsze czekam na poranną kupę i wtedy ja przebieram czyli około 9.00 potem łazi, potem idzie spać , potem wstaje więc jak zje to ją przebieram około 14.00-15.00, potem znowu łazi i przebieram około 17.00 no i potem się myje albo lata bez pieluchy i ostatnią zakładam około 22.00 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka nie usuwaj filmu bo ja dopiero za 30min moge obejrzec ☺️
Ciasto jest rewelacyjne i wcale nie jest za słodkie. Naprawdę polecam robi furrorę na imprezach 🙂

Zużywamy 4 pampersy - max 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
o żesz kurwa co za dzień dzisiaj mam 😮 😮
obudzona przez syna wstałam o 3,45 😠 😠 😠 zaraz sie mój R. poderwał żeby szykowac do wyjazdu, a Szymik w nosie miał i mnie i jego, turlał się po łóżku, miejsca sobie znaleźć nie mógł, nawet w krzesełku siedział i patrzył nieprzytomnym wzrokiem w dal. w końcu zasnął przed 6 jak mi sie juz spac nie chciało, no to prasowane zrobiłam. Potem wyszykowałam moją gromadke, Julka do przedszkola a młody ze mną do pracy bo musiałam odbębnić 2-3 godzinki za fekturzystyke która nagle "zaniemogła". No i godzin zrobiło się 6, młody troche polatał po sklepie, potem tata go zabrał na spanie do siebie. Już "na szczęście" wróciłam, Julke odebrałam, obiad się pichci ale jeszcze do lekarza musze iść z Szymkiem bo nam sie syrop skończył a pokasłuje i ciasto musze ojcu upiec z okazji jutrzejszego święta.
I wszystko niby spoko ale mojego kurwa nie ma bo sobie pojechał na pierdolony mecz do Gdańska a ja sama na tym pierdolonym czwratym piętrze, pies nie był od rana ale musi wytrzymac do wieczora bo przeciez samych ich nie zostawie 😠 😠

i w ogóle nerwa mam
i jakieś "zmęczenie materiału" mnie dopada ostatnio
i chce na WAKACJE 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolina bidulo, trochę wiem co czujesz, bo mam podobnie, ale zdecydowanie lżej niż Ty dzisiaj ☺️ i też się wściekam 😉

My pampków to tak około 5-6 zużywamy.

coś jeszcze miałam pisać

aaa muszę się pochwalić że Helenza w końcu wodę zaczęła pić- a zaczęło się od tego, że jej normalnie dawałam wodę z mojej szklanki czy butelki i dla niej to frajda była tak pić, a teraz sobie z kubeczka pociąga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam rozciągnięty pępek i dziurke tez rozmemłaną ale ja sobie już dawno wsadziłam kółko zamiast normalnego kolczyka (bo normalne mi wisza wprost w tym pepku) i jest w miarę git. 😉 Zarosnąc to mi nie zarośnie to już w zyciu bo mam od 14stego roku życia więc nie ma szans 😁 😁

i tatuaż też mam zjebany, nie jesteś sama Justyna 😉 i poprawiam go już ze 2 lata ale ciągle kasy nie mam 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
A właśnie robicie jakieś prezenty typu laurkę dla tatusiów z dziećmi na jutrzejszy dzień?


NIE, w przyszłym roku zrobimy laurkę.
W tym kupiłam prezent ze wstążką dla NAJLEPSZEGO TATY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...