Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

OlA - dzięki chyba skuszę się na ten zakup...
Swoja drogą byłam otatnio w ikei ale nie zwrociłam uwagi na tą lampę. Kupiłąm tylko półki na ramki i teraz szukam kogoś kto mi je przywiesi 🙂 muszę na klatce ogłoszenie zamieścić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny nadrabialam 100stron dwa dni ☺️
U mnie brak czasu w robocie siedze po 13 godzin dziennie nie mam na nic czasu 😞
(za to w styczniu odbiore nadgodziny 🙂 wiec jakieś ferie sobie zrobimy)
a teraz uciekam na step 🙂
Ola chyba ostatnio bylaś na zjeżdzie zumby tam gdzie moja instruktorka zumby hehe
co do mieszkań to sie nie wypowiem 😞
Fryta jestem w szoku z tym zabezpieczeniem 😞
miałam cos jeszcze ale nie pamiętam 😞
Ja wczoraj malemu kupiłam buty w ccc bo nic innego mi sie nie podobało zapłaciłam 70zł i są super
http://ccc.eu/pl/kids/catalog/all/302778
kurtkę kupiłam w tamtym miesiacu i czapkę też ( f&f i 5-10-15)
dobra uciekam serdecznie całuje buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
hej dziewczyny nadrabialam 100stron dwa dni ☺️
U mnie brak czasu w robocie siedze po 13 godzin dziennie nie mam na nic czasu 😞
(za to w styczniu odbiore nadgodziny 🙂 wiec jakieś ferie sobie zrobimy)
a teraz uciekam na step 🙂
Ola chyba ostatnio bylaś na zjeżdzie zumby tam gdzie moja instruktorka zumby hehe
co do mieszkań to sie nie wypowiem 😞
Fryta jestem w szoku z tym zabezpieczeniem 😞
miałam cos jeszcze ale nie pamiętam 😞
Ja wczoraj malemu kupiłam buty w ccc bo nic innego mi sie nie podobało zapłaciłam 70zł i są super
http://ccc.eu/pl/kids/catalog/all/302778
kurtkę kupiłam w tamtym miesiacu i czapkę też ( f&f i 5-10-15)
dobra uciekam serdecznie całuje buziaki :*

To nie był zjazd Ewela tylko Beto był w PL 🙂 Znaczy założyciel zumby, więc to bardziej spotkanie członków sekty 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
A mi sie cos dzis chrzani net i komp i juz 3ci raz dzis proboje posta wyslac i dupa 😞

Marinka prosba spelniona 😉

jezeli chodzi o lampe to bardzo mi sie takie papierowe podobaja ale boje sie czy Ala palcem nie podrze zaraz tego 😞
A upatrzylam sobie takie (ktora Wam sie bardziej podoba?):
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20213595/
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30184168/

milego wieczoru

Edit: naprawilam neta 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
hej dziewczyny nadrabialam 100stron dwa dni ☺️
U mnie brak czasu w robocie siedze po 13 godzin dziennie nie mam na nic czasu 😞
(za to w styczniu odbiore nadgodziny 🙂 wiec jakieś ferie sobie zrobimy)
a teraz uciekam na step 🙂
Ola chyba ostatnio bylaś na zjeżdzie zumby tam gdzie moja instruktorka zumby hehe
co do mieszkań to sie nie wypowiem 😞
Fryta jestem w szoku z tym zabezpieczeniem 😞
miałam cos jeszcze ale nie pamiętam 😞
Ja wczoraj malemu kupiłam buty w ccc bo nic innego mi sie nie podobało zapłaciłam 70zł i są super
http://ccc.eu/pl/kids/catalog/all/302778
kurtkę kupiłam w tamtym miesiacu i czapkę też ( f&f i 5-10-15)
dobra uciekam serdecznie całuje buziaki :*

To nie był zjazd Ewela tylko Beto był w PL 🙂 Znaczy założyciel zumby, więc to bardziej spotkanie członków sekty 🙃

mo wlaśnie o to mi chodziło 😜
ide oglądać lekarzy 🙂
Natka wspólczuje, my jutro ostatnie szczepienie które przekladalam 2 miesiace 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice - jak dla mnie to ta druga lampa a Ala palcem nie przedziurawi - bez obaw, to gruby papier i czymś pokryty - jest taki hmm jak papirus, elastyczny.. Moja lampa już tyle przeszła że hoho i nic jej nie dolega 😉


Ta druga nawet bardziej mi sie podoba no i tansza bo niecale 30zl za lampe to nie duzo 🙂

Kiedys nie lubilam ikei a teraz ostatnio coraz czesciej mi sie podobaja ich rzeczy a raczej nie tyle moze wizualnie co funkcjonalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju juz dobija polnoc a ja jeszcze na kompie 🥴
jutro wstajemy o 6.00 i mega wyprawa nasz czeka.
Jedziemy 80km za miasto do sasiedniego wojewodztwa na grob dziadka mojego meza i przy okazji zamieramy ciocie. Z ciocia jedziemy odwiedzic babcie i na nasza dzialke (bo babcia jest 6km od nas 😉 ) a dzialka po przeciwnej strnie swiata co groby i potem z powrotem do wroclawia takze czeka nas ok 250km w aucie.
juz widze ta zrzedzacego bobasa....
Ok dobranoc. Ja jeszcze pare minut posiedze i spadam spac.
kolorowych snow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Jeju juz dobija polnoc a ja jeszcze na kompie 🥴
jutro wstajemy o 6.00 i mega wyprawa nasz czeka.
Jedziemy 80km za miasto do sasiedniego wojewodztwa na grob dziadka mojego meza i przy okazji zamieramy ciocie. Z ciocia jedziemy odwiedzic babcie i na nasza dzialke (bo babcia jest 6km od nas 😉 ) a dzialka po przeciwnej strnie swiata co groby i potem z powrotem do wroclawia takze czeka nas ok 250km w aucie.
juz widze ta zrzedzacego bobasa....
Ok dobranoc. Ja jeszcze pare minut posiedze i spadam spac.
kolorowych snow.

zamieramy ??????????? 😉


ja tam z domu nawet nie wychodze w taką pogodę
jakby to LENA powiedziała "bbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr"
śnieg mi napadał i jest ciągle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam sobie teraz tak w spokoju i może się do czegoś odniesę 😉
Nina czemu Jaś się oparzył ?? czym??? jak ???- nie sądzę żeby to miało jakiś związek z gorączką , to raczej albo faktycznie zęby albo jakaś choroba taki czas
moja LENA ma jak zwykle 37,7 ( od urodzenia ) a ostatnio pochwaliłam się że noce od miesiąva przesypia a dziś tzn wczoraj 😉 miałam sajgon , ale chyba za ciepło ją ubrałam , bo miała nowego polarowego pajaca i jeszcze ją przykryłam 😮
Ewelina dlaczego tak dużo pracujesz ??????????? myślałam że w takiej pracy są jakies tałe godziny pracy ???? 😮 ☺️
Alice a mi się ta pierwsza lampa podobała ale nie wiem dlaczego - jakaś taka fikuśniejsza 😉
ja te z se ostatnio coraz częściej zaglądam na strony IKEI ale tylko zaglądam i wynalazłam tam łóżko dla LENIA ale nie wiem co z tego wyjdzie , muszę jakoś P. przekonać
Ola, Angela - matko Angelika ciesz się tym stanem , to ponoć coś pięknego 🤪 Ola napisałaś ze przed końcem miałaś podobnie jak Angelika , ja przed końcem też wyłam , ale dlatego że co najmniej na 6 dni PRZED wiedziałam że to nastąpi
a to mój post z 16go kwietnia http://brzuszek.net/forum,odp-kwietnioweczki-2011,338,395531.html,str=46518 ( dzień przed ) str 7754 dokładnie wtedy poczułam że moje życie się kończy
nie wiem co jeszcze miałam napisać bo zapomniałam ☺️
idem na fajkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaś oparzył się o kafle od pieca, chciał się przecisnąć. ale chwilę zapłakał i było już ok. Dziś już ten ślad po oparzeniu ładnie się podgoił.
W nocy miał 39,1, dałam mu czopka i o 7 miał znów 37,2. Czekam teraz jak znowu dojdzie do 38 to daje czopka. 😞
Masz rację Mati wątpię, że to od oparzenia. Do pyszczka pcha różne przedmioty i zgrzyta 🙂, ale sama wiesz, że to niekoniecznie musi oznaczać ząbki.
Wczoraj cały dzień chodził tak osowiały, oprócz gorączki póki co nie ma innych objawów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja mam w pokoju Wojtusia tą pierwszą lapmę, co Alice pokazała i jestem bardzo zadowolona. W sumie mam ją już kilka lat i nic się z nią nie dzieje, a i przedziurawic myślę, że się nie da, bo Wojtek wiele razy coś z nią robił i nic 😉
Andzia Ty naturalnie będziesz rodziła ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, my szykujemy się na szczepienie 😞
Matylda pracowałam tyle bo mieliśmy tajski festiwal smaków bufet kosztował 85zł i ludu zwaliło się multum codziennie full rezerwacji 🤔
Do tego mamy w styczniu remont restauracji wiec złożyło się tak że teraz zrobiliśmy nadgodziny a w styczniu je sobie odbierzemy gdy bedzie remont- mam taką nadzieje 😮 bo już plany są na nową karte menu wiec też bedzie co robić
Ogólnie do dupy bo małego bardzo rzadko widywałam już nawet płakałam z tęsknoty 😞 ☺️
Ostatni czas mnie zmordował wiec nawet nie miałam czasu tu zaglądać cateringii talerzówki na expo dla volvo na 1800osób musicie zrozumieć moją nie obecność ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂): Helloł Laseczki 🙂

czyżby dziś dobry humorek dopisywał? 🙂


Tak Tak ostatnio dopisuje humorek bardzo 🙂

Madzia z Łodzi- napisz mi na fejsie swoj numer tel bo mam nowy numer bo mi tel zajebali;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂): Helloł Laseczki 🙂

czyżby dziś dobry humorek dopisywał? 🙂


Tak Tak ostatnio dopisuje humorek bardzo 🙂

Madzia z Łodzi- napisz mi na fejsie swoj numer tel bo mam nowy numer bo mi tel zajebali;p

matko dopiero co Ci do stawu wpadł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...