Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Matylda, brzuszek juz taki spory, ojej 🙂 niedługo będzie ogromny 🙂


A jak sie czujesz?




dzięki ,
ciążowo bez zmian, zero dolegliwości, objawów NIC
ale teraz przeziębienie mnie łapie, gardło boli i kaszlę ale dam radę
od dwóch tygodni czuje już ruchy , tzn umówmy się "smyranie" , chociaż nie powiem teraz ucichło i dwa dni nic
a TY jak ???????????
mdłości minęły ????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Piątki? 🤔
Moja nie ma na bank.. One chyba między drugim a trzecim rokiem wychodzą jakoś...
Ale może Twoja Lena to ewenement 😉 Tak jak mama 🙃

mhm ja tam nie wiem kiedy wychodzą , ale wiem że już niebawem i dwa lata skończy 😉
ONA aż takim ewenementem nie jest 😉
ale maruda straszna więc albo chora tak jak ja albo zęby , zaraz nam temp pomierzę bo mi się rano nie chciało

a co do sukienki to nie wiem coś cobie ubzdurałam ze to w tamtym tygodniu miało być ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pozbierałam pranie na górze
zaniosłam na dół , ciotka odebrała swoje , poskładała skarpety w takie "kulki" a LENA wzieła , pobawiła się, wsadziła pod bluzkę i mówi "LENKA MA CYSIA, FAJNY CYSIO " po wybuchu niekontrolowanego śmiechu wzięła jeszcze jedną i teraz tak paraduje z dwoma 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
OMG jaka wielka , jaki dziubasek słodki , a jaka fryzura - ale jakieś tam podobieństwo do Witka widzę 😉
KASIA jeszcze raz gratulacje




P.S. ja już nie mogę sie doczekać serio

Kasia mówi że to cały A. ale ja tam też widzę jej usta i brodę, zwłaszcza, że widziałam ją na żywo i wiem co mówię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
tak tylko że ja nie wiem do kogo WIT podobny bo jak pisałam że wykapana ona to ONA twierdziła że to A. więc sama nie wiem
ale mi się wydaje że i K. i A są do siebie podobni - jak rodzeństwo wiec 😉

Że co? 😮
Chyba żartujesz 🙃
Wit to cała Kasia a bardziej jej ojciec..
Na żywo to wypisz wymaluj Borys Szyc i to nie tylko moje zdanie 😁
Oczy to takie ma świdrujące że aż strach go na chwilę zostawić bo normalnie wypisane ma brojenie na twarzy 😁 Jakbym nie wiedziała to powiedziałabym że to dziecko Szyca 😁
No i Wito urodził się łysy a Hania włochata po A. 😉
Zobaczymy jak opuchlizna zejdzie, za miesiąc Kasię odwiedzę jak się ogarnie ze wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helo

gratulacje dla Kasi 🙂) śliczna mała 🙂 🙂

u nas nudy.
Jula jutro jedzie z dziadkami do Włoch.
młodego nocnikujemy ostro od wczoraj, pół dnia siedzi ale skubany nic nie zrobił 😁 😁

aha, opowiadałam wam o stroju Kleopatry, w końcu robić mi się nie chciało, wywaliłam 100 i zamówiłam z allegro. i 2 tydzień mija, dawno już po balu a stóju jak nie było tak nie ma. założyłam już spór na allegro ale ten (za przeproszeniem) skurwysyn nawet na jednego maila mi nie odpisał, telefonu nie odbiera, a komentarze wskazują na to, że niejedną osobę już tak przerobił. no, pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego. ale jak się wkurwię to pójdę z tym na policję.
a strój w końcu zrobiłam sama i już 3 koleżanki są umówione na następny rok 😁 😁 bo był NAJPIĘKNIEJSZY. nawet z tej okazji kolega jej miłość wyznał -"mama, ja go chyba zabije" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...