Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena napisał(a):
Matylda a P. sie nie cieszy? No i Twoja mama co ma przciwko drugiej ciazy ? Bo u mnie to glownie chodzi o edukacje

Paweł to odmienny gatunek
a mama nie wiem czego chce , ma ostatnio cieżki czas, jak sie dowiedziała powiedziała coś strasznego , potem jej było głupio też też się tłumaczyła że chodziło jej o szkołę , ale ja swoje zrozumiałam i było już za późno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
ja tez jestem strasznie zamulona ostatnio, nosa mi się nawet z domu nie chce wychylić 🥴 🥴

dziewczyny nie przejmujcie się gadaniem i róbcie swoje (tzn dzieci) 🙂) u mnie za pierwszym razem byl dramat, wiadomo - wpadka w młodym wieku, za drugim razem też mama mi wypaliła z jakimś komentarzem. ale co z tego jak poźniej się ciesza i tak jak głupii tylko czekaja na wnusia 😉

Magda ja miałam właśnie taki przypływ uczuć matczynych jak Jula miała 5 lat a 2 moje najbliższe kolezanki miesiąc po miesiącu urodzily dzieciaszki. Po 3 miesiącach już w ciąży byłam drugi raz 🙂

my jemy obiad niedługo, jedziemy do babci R. a potem zostawimy gagatki u moich rodziców i do kina idziemy trochę się odchamić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry! Wróciłam 🙂 Zaliczyłam psychologię i komunikację ...jeju juz mam z głowy 🙂


u mnie juz jakis RAP od rana , ale tak głośny , że ja słyszę jak by to u mnie byłl włączone.


Nikolina, wiesz, ja Ci powiem, ze nie byliśmy na tym filmie ale taki komentarz jaki padł od Ciebie to wiekszosc naszych znajomych go skomentowała.

Matylda, to współczuje Ci!. Na początku pisałaś, że Paweł dobrze zareagował. A No coz , zobaczysz, ze jak sie urodzi to sie cieszyc będzie.

jeju a ja się rozpływam w tej ciązy , P tak o mnie dba , ze jestem w szoku. u nas rodzina jeszcze nie wie i pewnie jeszcze ze 3 tygodni potrzymamy w niewiedzy ich. Ale juz widze ich wszystkie twarzy uśmiechnięte. Tym bardziej, ze każdy Nam na wigilii życzył jeszcze tak pieknego dziecka 🙂
Dzis P nawet przy śniadaniu Nam obsługiwał, mimo, że do pracy sie spoznial. Sniadanie robi, dzieci układa , myje do snu. Czyli jak przychodzi tylko z pracy, to ja dzieci nie mam, Naprawdę stara się, mi pomagac.


Magda z P . powiem Ci tak, może faktycznie maja rację . Ale raczej bym sie nie przejmowała rodzina. Tylko decydujcie sami we dwoje.


My ciedzymy się, bo stwierdziliśmy, że jesteśmy w stanie utrzymac to dziecko i dac mu co potrzeba.Bo tak sie wydaję, ale juz do przedszkola jak Jozio pojdzie to za dwojke musimy płacic a potem za trojke, wiec koszty beda ogromne. Ale poradzimy sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Matylda - no mój pępek też jest okropny i rozciągnięty i generalnie obrzydliwy.. A co do plastyki to przed drugą ciążą nie ma sensu jej robić bo to kasa wyrzucona w błoto, zaczekam.. Mój S. powiedział, że nie pozwala mi na żadną plastykę ani jakąkolwiek operację ale pogadać se może, zrobię to choćbym miała zbierać 5 lat. Chcę się czuć dobrze patrząc na siebie a nie jak zwiędnięte jabłko 🤢
Co do sukienki to nie wiem czy da radę się pochwalić bo chyba będą mi szyć jeśli nic mi się w salonie nie spodoba.. Zobaczymy, w najgorszym przypadku przyjdzie Ci czekać do czerwca aż będą zdjęcia z sesji tudzież wesela 😉

Magda - ja bym nie słuchała nikogo tylko siebie, jeśli czujesz że to dobry czas na drugie bibi to działajcie.. Takich decyzji nie wolno odkładać na później bo to się potem mści... Zresztą zawsze "coś" będzie stało na przeszkodzie aż w końcu okaże się że różnica między dziećmi to 10 lat jak u mnie z moim bratem i oboje dzieci będzie jedynakami..

Marina - gratuluję zdanych egzaminów.. Fajnie, że P. o Ciebie dba..
A jak Twoje mdłości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haj
ja nie napisałam że mój P. się nie cieszy , ale to odmienny gatunek a jeszcze on miał zawsze problem z okazywaniem jakichkolwiek uczuć i emocji 😮
ostatnio powiedział że woli dziewczynkę jeśli ma byc taka jak nasz SZOGUN he he


a OLA przyznaję że wcześniej nie rozumiałam jak pisałaś że Lenka psoci, broi , teraz już sama się o tym przekonuję 😠
a do tego jest straszna maruda przez ten katar - ja jestem wykonczona , chciałam tu COŚ porobić, nie było nas dwa tygodnie, chciałam w szafach posprzątać ale nie da sie cały czas sie do mnie klei, przewraca sie na tych ciuchach i jęczy , łeb mi już pęka
do tego jeszcze KTOŚ mnie wczoraj wkurwił maksymalnie i teraz cały tydzień mam zajęty i zjebany , a jeszcze jutro wizyta i nie wiem co tam bedzie
ehhh
Marina gratuluję egzaminów !!!!!!!!!!!!!!
ja tylko urodzę , biore sie za swoja edukację , bo jeszcze tylko dwa lata bedę sie mogła reaktywować
Ola pewnie już pokazywałaś ale moze pokażesz chociaż jakis typ ten sukienki , przykładowy model ??
mniej więcej pamiętam jak to miało wyglądać

aaaaaa i miała któraś u nas x-landera ?????
bo nie wiem czy zaryzykować , ja chciałam parasolkę dla LENY ale ten sie uparł i chce spacerówkę x-landera - tylko ON chyba jeszcze nie wie ile ona kosztuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry,/
Matylda ja mam spacerówkę xlander,
średnio jestem zadowolona albo moje dziecko jest za DUŻE bo siedzisko jest za płytkie.... ale to samo jest ze spacerówką Maxi Cosi.... Mam też parasolkę - siedzisko jest ok.... mieści się spokojnie alee tymi kołami od parasolki w ogóle nie dało się jechać po tym błocie i śniegu jakie było.... używam jej tylko po centrach handlowych - jeździ w bagażniku.
Nie znalazłam jeszcze spacerówki/parasolki która spełniła by moje całkowite oczekiwania....

Dzięki dziewczyny - czuję że teraz jest TEN czas.... Jeszcze 3 tyg i biorę się do roboty! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola , Matylda dziekuję ! Sama jak głupek się ciesze z tych egzaminów 🙂

Matylda, ja miałam cały wózek x landera i sobie bardzo go chwaliłam. Dla mnie firma godna polecenia 🙂 Ceny sa w miare jeszcze 🙂


Ola, no cóż, udaje mi sie zupe zjeść, ale nadal nic więcej. Zadnego mięsa, fuj. Dzis robie barszcz Ukraiński ale bez fasoli , bo nie trawie 🙂


A no i bylismy z P na randce w sobote. Zabrał mnie na starówke i świetnej herbaciarni i pyszna szarlotkę o dziwo zjadłam bez wymiotów 😮 😮 🤪 🤪

Ola, pokaz chociaz typ sukienki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde do x-landera Leny nie przymierzałam to nie wiem
ale siedziała w graco mirage i mi sie bardziej podobał, po prostu jest mniejszy 😮 i do yariski wejdzie spokojnie
nie wiem LENA to w nim pojeździ tylko wiosną, bo nam w sumie niepotrzebny , ale jak już będę bardziej niepełnosprawna to muszę mieć jakis wózek , zeby sie z nią po chodnikach nie szarpać jak będziemy musiały wyjść w mieście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena napisał(a):
bry,/
Matylda ja mam spacerówkę xlander,
średnio jestem zadowolona albo moje dziecko jest za DUŻE bo siedzisko jest za płytkie.... ale to samo jest ze spacerówką Maxi Cosi.... Mam też parasolkę - siedzisko jest ok.... mieści się spokojnie alee tymi kołami od parasolki w ogóle nie dało się jechać po tym błocie i śniegu jakie było.... używam jej tylko po centrach handlowych - jeździ w bagażniku.
Nie znalazłam jeszcze spacerówki/parasolki która spełniła by moje całkowite oczekiwania....

Dzięki dziewczyny - czuję że teraz jest TEN czas.... Jeszcze 3 tyg i biorę się do roboty! 😉



Magda ja tez nie jestem zadowolona ze spacerówki maxi-cosi! w ogóle. Ale na szczescie juz dawno w spacerówce nie jeździmy i sam chodzi mój mały wielki człowiek 🙂

wózki już schowane do siepmnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no i zapomniałam Wam powiedzieć, ze bylismy w ikei w niedziele 🙂 i zakupilismy ciepłe kołdry , poduszki fajne i pościele 🙂 była promocka -15 % i co z tego jak 700 stów nie ma 🤪 🤪 🤪 🤨 🤨 Ale kupiliśmy same potrzebne rzeczy,bo ja jak tam wchodzę ogólnie, to wychodze, z zawsze potrzebnymi rzeczami i kupy kasy nie mam, wiec teraz jade tylko z kartka i koniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
a no i zapomniałam Wam powiedzieć, ze bylismy w ikei w niedziele 🙂 i zakupilismy ciepłe kołdry , poduszki fajne i pościele 🙂 była promocka -15 % i co z tego jak 700 stów nie ma 🤪 🤪 🤪 🤨 🤨 Ale kupiliśmy same potrzebne rzeczy,bo ja jak tam wchodzę ogólnie, to wychodze, z zawsze potrzebnymi rzeczami i kupy kasy nie mam, wiec teraz jade tylko z kartka i koniec

ja niestety do ikei mam szmat drogi
ale LENA ma tu w domu stolik z ikei
i złożyłam zamówienie chrzestnej żeby kupiła jeszcze jeden i krzesełko bo tam w miescie bidulka nie ma przy czym jeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
a no i zapomniałam Wam powiedzieć, ze bylismy w ikei w niedziele 🙂 i zakupilismy ciepłe kołdry , poduszki fajne i pościele 🙂 była promocka -15 % i co z tego jak 700 stów nie ma 🤪 🤪 🤪 🤨 🤨 Ale kupiliśmy same potrzebne rzeczy,bo ja jak tam wchodzę ogólnie, to wychodze, z zawsze potrzebnymi rzeczami i kupy kasy nie mam, wiec teraz jade tylko z kartka i koniec

ja niestety do ikei mam szmat drogi
ale LENA ma tu w domu stolik z ikei
i złożyłam zamówienie chrzestnej żeby kupiła jeszcze jeden i krzesełko bo tam w miescie bidulka nie ma przy czym jeść



my też mamy stolik z ikei i bardzo fajnie sie sprawdza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do sukienek to chcę bardzo prostą, bez falban kół itp.
Ta mi się bardzo podoba ale chyba na czerwiec odpada długi rękaw.. no ale głównie chodzi mi o coś prostego:

http://www.zeberka.pl/art.php?id=15350

Generalnie chodzi mi coś takiego jak na foto nr 2.

http://minkmuffs.blogspot.com/2012/08/seria-slubna-voli-czyli-o-sukni-slubnej.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂
I ja jestem na tej pięknej stronie 🙂
U nas wszystko ok zdrowi jesteśmy, jutro jadę do żłobka dowiedziec się wszystkiego i ile jeszcze mam czekac a pozniej poszukiwania pracy.. poza tym większosc egzaminow tez mam juz zaliczone, ale jeszcze dwa w ten weekend co bedzie.
Ola pierwsza suknia cudowna, pięknie by Ci w tym typie było na pewno 🙂
Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piękne te sukienki ale ta pierwsza jest bajeczna ! Ojej , nie moge sie doczekać aż Ciebie zobaczę! No , na pewno pięknie bedziesz wyglądać. A tak się spytram Olu, czy w zaproszeniach piszecie cos zamiast kwiatów czy cos innego??

słuchajcie , my ostatnio byliśmy na ślubie gdzie Para młoda zażyczyła żeby wszyscy byli w kapeluszach eleganckich. Oryginalnie wyglądało to wszystko 🙂 i cały kościół w tulipanach był.

u nas kościół był bardzo skromnie ubrany, poza tym i tak tyle kasy wzieli za te kwiaty, że szok

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/29649568869055722360.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...