Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
wiem że WAM się nie spodobają ale na razie wybrałam to bo cena jeszcze w miarę, przynajmniej nie będzie mi tak szkoda jak zniszczą
tzn woałabym PARIS no ale cena
http://www.meblepumo.pl/ser-pol-53-Romantyczne-meble-PARIS.html
a na razie dopóki nie znajdę nic ciekawszego będzie to
http://www.oliolo-meble.pl/101-rubikon


matko Matylda, a mi sie właśnie bardzo podobja 🙂 śliczne zestawy 🙂 no naprawde 🙂

tzn wiesz to tu do miasta, mały pokój , wejdzie tylko szfa, regał, komoda i biurko no i łóżko z innej serii, białe piętrowe , tylko sciana jest biała i muszę się zdecydować na jakieś dodatki w jednym kolorze tj dywan i zasłony i reszta to wtedy może i jedną ścianę taką buchnę zeby tak za biało nie było
no mówię wolałabym te paris ale jednak ten rubikon trochę tańszy


No różnica Matylda troszkę jest , ale i te i te akurat mi sie podobja 🙂 Fajne mebelki 🙂 i o ja Cie ja Cie , ja nie wyobrażam sobie na pietrowym Anieli polozyć a co dopiero Joszki

he he ja też nie ale to jeszcze długa droga
na razie LENA będzie spała na dolnym a tam też wybiorę z zabezpieczeniem , małe pośpi ze dwa lata w łóżeczku więc myślę że do tego czasu LENA jakoś sie z tym łóżkiem oswoi i mając prawie 5 lat będzie mogła spać na górze
z resztą to łóżko to w ogóle wybiorę jakieś kosmiczne , żebym i ja mogła na nim spać albo P. jak się pokłócimy albo jak zajdzie taka potrzeba

no niestety dwa oddzielne łóżka nie wejdą , i tak zostanie tylko małe przejście przez środek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Oooo jaaaaa pierrrrr.....................!!!!!!!!!!!!!!!MArina Ty to jestes hard corem jak dla mnie trojka dzici -podziw ogromny!!! no i Gratulacje:*

trójka jak trójka ale jakie tempo mają nie ????


Frytus dziekuję 🙂

Ale to jest nasze ostatnie dziecko, bo to bedzie ostatnie trzecie cc 🙂 niestety na wiecej sie nie zdecyduję, gdyz boje sie o swoje zdrowie. A trójke damy radę utrzymać 🙂 no a poza tym zawsze chciałam 3 dzieci mieć. ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Oooo jaaaaa pierrrrr.....................!!!!!!!!!!!!!!!MArina Ty to jestes hard corem jak dla mnie trojka dzici -podziw ogromny!!! no i Gratulacje:*

trójka jak trójka ale jakie tempo mają nie ????


Frytus dziekuję 🙂

Ale to jest nasze ostatnie dziecko, bo to bedzie ostatnie trzecie cc 🙂 niestety na wiecej sie nie zdecyduję, gdyz boje sie o swoje zdrowie. A trójke damy radę utrzymać 🙂 no a poza tym zawsze chciałam 3 dzieci mieć. ☺️ ☺️

no ja też bym chciała szczęśliwie zakonczyć tą przygodę z ciążą a potem tak za 5-6 lat kolejna dwójka i basta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Oooo jaaaaa pierrrrr.....................!!!!!!!!!!!!!!!MArina Ty to jestes hard corem jak dla mnie trojka dzici -podziw ogromny!!! no i Gratulacje:*

trójka jak trójka ale jakie tempo mają nie ????


Frytus dziekuję 🙂

Ale to jest nasze ostatnie dziecko, bo to bedzie ostatnie trzecie cc 🙂 niestety na wiecej sie nie zdecyduję, gdyz boje sie o swoje zdrowie. A trójke damy radę utrzymać 🙂 no a poza tym zawsze chciałam 3 dzieci mieć. ☺️ ☺️

no ja też bym chciała szczęśliwie zakonczyć tą przygodę z ciążą a potem tak za 5-6 lat kolejna dwójka i basta 😉

wiesz ja sie ciesze , że bedzie znów taka mała różnica 🙂
mój lekarz mówi, że do brze , ze co 2 lata i koniec juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola no zgodze się, ale ja zawsze chciałam miec wiecej dzieci. Moze to zwiazane jest z moja psychika, przez to , że ja teraz nie mam nikogo. I podświadomie chce żeby oni mieli siebie nawzajem 🙂 Nie wiem. Ja sie obawiam, że jak bede miec trzecie to nic nie zdaze zjesc i strace mleka. Ale to juz bede sie martwic pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ola no zgodze się, ale ja zawsze chciałam miec wiecej dzieci. Moze to zwiazane jest z moja psychika, przez to , że ja teraz nie mam nikogo. I podświadomie chce żeby oni mieli siebie nawzajem 🙂 Nie wiem. Ja sie obawiam, że jak bede miec trzecie to nic nie zdaze zjesc i strace mleka. Ale to juz bede sie martwic pozniej 🙂

Ale ja nie mam nic do tego, ja też chciałabym mieć troje dzieci tyle, że chyba nie jestem aż tak skłonna do wyrzeczeń i skończy się na dwójce 🙂 Przeraża mnie ten trud i ból, wiesz o co mi chodzi... 🙂
Też mam tylko brata, 10 lat starszego i na dobrą sprawę oboje jesteśmy jedynakami, teraz każde z nas ma swoje życie i ten kontakt jest słaby.. Marzy mi się siostra ale niestety to już nierealne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂
Marinka gratuluje Ci serdecznie i jestem w szoku 🙂

Ja też chyba nie chcę miec więcej dzieci.. Moje dziecko do tej pory daje mi tak w kosc, ze wieczorami padam na pysk doslownie..a tu jeszcze nauka, studia..zanim ja je skonczę, to Wojtus bedzie mial 5 lat, potem kariera zawodowa 😜 a pozniej to juz za duza przerwa wiekowa bylaby miedzy dziecmi i bez sensu 🙂
U nas w sumie nic nowego, oprocz tego, ze moje dziecko wreszcie zaczyna gadac 😁 Wiem, ze szybko haha 😜 w porownaniu do Waszych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko Marinka gratulejszyns 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
i podziwiam bo ja bym się już na kolejne zdecydowała. ale masz rację, rozmnażaj się, społeczeństwo nam się starzeje, trzeba zmieniać trendy i iść ku lepszemu 🙂 na starość będzie miał kto cię pielęgnować i w ogóle 😉
faaaaaaaajnie tak :P

mój gargamel mały przejął Julki angine ale w połączeniu z wcześniejszym 3tyg. katarem od zębów dostał biedak zapalenia ucha + mega anginowe migdały no i wylądował na antybiotyku. 🤢 🤢 🤢
Jedno skończyło, drugie zaczęło echhhh 😮

Mati pienkny brzunio, niech Lena się wczuwa, potem będzie bawić 🙃 🙃

ja mama chandrę zimową, chce mi się słoneczka 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda u nas bardzo często jemy granaty. i moja mama przywozi z Rosji duzo pysznych soków z granatu, sa bardzo zdrowe i pyszne. Więc moje dzieci uwielbiaja, Tak samo lubią avocado i mango. z reszta to sa bardzo zdrowe owoce a to mango naprawde.
A ja tam Asia sie tym juz nie przejmuje tez studiuje i nie zamierzam rezygnowac ze studiów. P powiedzial, ze bedzie sie zajmowal, z reszta caly czas zajmuje jak jestm na uczelni, dojdzie mu jeszcze jeden przybytek i niech sie cieszy.

ja juz po przedszkolu , wróciłam z balu ale fajnie tam Anielka ma 🙂 tak wesoło tak tańczyla i byla przebrana za chineczke 🙂

ide nastawiam bigos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka, gratulacje!!!!!!!! Ty to naprawdę musisz kochać macierzyństwo 🙂 podziwiam i życzę wszystkiego dobrego Waszej piątce 😁
Matylda, brzuchol świetny... i całkiem duży Ci powiem szczerze 😁
U nas po staremu.
Jak tak czytam o Waszych ciążach to i ja bym chciała, ale później jak mam wyjść do kina albo zrobić cokolwiek i jest problem, to rezygnuję 😁 Może kiedyś... jak dojrzeję do tego... Podejście egoistyczne, ale widocznie nie czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...