Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tez mam dzisiaj humor z dupy 🤢 🤢

Julka kończy anginę, od piątku na antybiotyku, po 2 dawkach już czuła się wyśmienicie i tylko kisi się w domu b na 10dni ma zalecony 🤢 🤢

Syna nauczyłam wczoraj 2 nowych słów, śmiejemy się że w tym tempie to może do komunii będzie zdania sam składał 😁 😁

Mati dobrze, że wszystko dobrze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
działa WAM nasza strona z tabelką co Klaudia ma na dole pod suwakiem link ???

Minął rok darmowego hostingu i już nie działa, kiedyś o tym pisała na samym początku.. Pewnie trzeba by było przenieść ją na inny serwer z darmowym hostingiem, tylko czy jest sens i komuś to potrzebne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
działa WAM nasza strona z tabelką co Klaudia ma na dole pod suwakiem link ???

Minął rok darmowego hostingu i już nie działa, kiedyś o tym pisała na samym początku.. Pewnie trzeba by było przenieść ją na inny serwer z darmowym hostingiem, tylko czy jest sens i komuś to potrzebne?

a ja myślałam że to w zeszłym roku było ☺️
nie wiem czy potrzebne ale fajna pamiątka ja czasem zaglądałam , porównywałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
działa WAM nasza strona z tabelką co Klaudia ma na dole pod suwakiem link ???

Minął rok darmowego hostingu i już nie działa, kiedyś o tym pisała na samym początku.. Pewnie trzeba by było przenieść ją na inny serwer z darmowym hostingiem, tylko czy jest sens i komuś to potrzebne?

a ja myślałam że to w zeszłym roku było ☺️
nie wiem czy potrzebne ale fajna pamiątka ja czasem zaglądałam , porównywałam

Trzeba by się było zwrócić z prośbą do Klaudii, żeby sprawę załatwiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a pisałam WAM że na postanowiliśmy z P. nie poznawać płci
tzn ie wiem czy wytrwamy w tej decyzji ale na razie tak właśnie jest

Życzę powodzenia 😁


Dołączam się do życzeń, bo ja z pewnością bym nie wytrzymała 😁

Ależ jestem niewyspana, mam taki duszący kaszel, że w nocy spać mi nie daje. No i dzięki diecie syn zaczął się budzić na nocne papu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
a pisałam WAM że na postanowiliśmy z P. nie poznawać płci
tzn ie wiem czy wytrwamy w tej decyzji ale na razie tak właśnie jest

Życzę powodzenia 😁


Dołączam się do życzeń, bo ja z pewnością bym nie wytrzymała 😁

Ależ jestem niewyspana, mam taki duszący kaszel, że w nocy spać mi nie daje. No i dzięki diecie syn zaczął się budzić na nocne papu 😉

Też tak miałam, skończyło się zapaleniem oskrzeli, więc naginaj do lekarza póki czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Mati a co mam pisac jak nic sie nie dzieje,zreszta nikt nawet nie zwraca uwagi jak cos napisze:P wiec tylko wejde poczytam i spadam

a co czytasz jak za bardzo nie ma co ??
jak nikt nic nie pisze to i czytać nie ma co ale ja na posterunku jestem 24 godz na dobę 😉
to napisz jak mała, jak studia, jak z K. ??? cokolwiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Mati a co mam pisac jak nic sie nie dzieje,zreszta nikt nawet nie zwraca uwagi jak cos napisze:P wiec tylko wejde poczytam i spadam

a co czytasz jak za bardzo nie ma co ??
jak nikt nic nie pisze to i czytać nie ma co ale ja na posterunku jestem 24 godz na dobę 😉
to napisz jak mała, jak studia, jak z K. ??? cokolwiek

Mała dobrze,troszke przeziebione byłysmy ale juz okej...Duzo gada,zdania juz sklada ładnie...Ale ogolnie szatan nie dziecko:P Wez nagraj Lene uwielbianm na nia patrzec 🙂
Studia
??? haha teraz to dalas nie ponioslo mnie tak bardzo zeby studiowac, to szkola policealna... a jest okej ale cos mi sie chyba odmienilo i nie wiem czy bede chciala pracowac w tym zawodzie no ale zobaczymy....
A z Karolem roznie sprwa 28 stycznia ale to juz bedzie ostatnia ciekawa jestem finalu,podejrzewam ze KArol i tak bedzie sie odwolywal jak dostane wiecej niz 400 zl bo on przeciez taki biedny pracy znalesc nie moze i w gole ... Eh szkoda słow... Pisze mi ze nas kocha itp ale mam go juz gdzies jest pierdolonym egoista niech sie buja!!!!!! Chyba dupy sobie znalesc sobie ne moze bo ostatnio namawia mnie na sex;/ co koles;/ 😮
Pozatym wszystko okej u nas...Moja siostra wrocila juz mnie denerwuje,wlasnie jzabrala Pole do swojego nowego boya bo tam jest jego chrzesniak w Poli wieku ...hehe
A ogolnie gitara...
A co u Was? jak z Mezem jak sie czujesz wymiotujesz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia super że żyjesz
Nikolina nie dźgaj , szkoda se życie w więzieniu marnować dla takiego
Aneta o widzisz od razu jest co czytać 😉 dzięki
no a LENIA kiedyś nagram ale jakoś tak zawsze "drugi plan" mi nie odpowiada
u mnie ogólni e teraz GORZEJ i z P. i w ogóle
LENA bardzo grzeczna , gada już wszystko np "mama ma dupkę, fajną dupkę " 😮
a co do ciąży to bezobjawowa , częściej wymiotuję jak w ciąży nie jest jak namieszam he he a teraz nic a nic
ale mam już moją słynną depresję ciążową , nienawidzę poświeceń, wyrzeczeń i tej niepełnosprawności , masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Haj heloł 🙃

U nas też nihil novi 😉
Ja jeszcze trochę chora, Lena broi, dzisiaj np. zbiła mi 2 miseczki z Ikei do zupy 🤢 Nie mam na nią sil czasem, nie usiedzi na tyłku 3 sekund - lata jak przeciąg po chałupie, nie ma dla niej żadnej świętości, psika moimi perfumami, otwiera kremy, wyrzuca co popadnie do "kocha" (kosza) i już czasem mam ochotę wyjść i nie wracać 🤢

Oooo to tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...