Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beatak mam ten sam problem z cycorami... Wczoraj zauważyłam dwa nowe wstrętne fioletowe rozstępy, wszystkie staniki za małe i przysięgam, że mój rozmiar teraz to gdzieś duże G lub H. Myślę, że za kilka lat zdecyduję się na jakąś plastykę, bo teraz mam 22 lata a po porodzie piersi będą wyglądały gorzej niż teraz, a ja już ich nienawidzę!

By the way, od wczoraj przybyło 36 stron- gratuluję moje panie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyznam, że zgrzeszyłam.....
Miałam wielką ochotę na wieśmaka i go zjadłam popijając colą... Teraz groszek mści się i ćwiczy karate...
Poza tym zapinam spodnie pod burzchem, mimo, że mogłabym je naciągnąć (ale po co grocha ściskać), bo kupiłam je o rozmiar za duże xD Tak mi bębenek wyskoczył ostatnio. Ale wiecie co? Bo mojego groszka to czuję o wiele niżej, tzn mam bęben a kopniaki czuję pod nim... O co chodzi? Ostatnio lekarz mówił, że dzidziuś już się ustawia główką w dół (przecież to dopiero 22 tc!!!!) a wczoraj mi się śniło, że mi wypadł.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he a ja właśnie od męża karpatkę dostałam 😁
Brechti to normalne ja tez kopniaczki czuję nisko, lekarz mi powiedział że tak to jest, dzidzia ma jeszcze dużo miejsca więc bryka to tu to tam, potem to się zmieni 🙂 Moje maleństwo na razie ma ułożenie pośladkowe, ale to też się zmieni, 22tc to jak najbardziej normalny czas by główka schodziła na dół, także nic się nie martw wszystko w normie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co po przeczytaniu 20 stron stwierdzam że niektóre z Was są bardziej pokręcone niż ja, ale to dobrze do bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moje małe kopie mnie tuż nad wzgórkiem łonowym i lekarz powiedział że to normalne bo tam jest macica a kończy się kilka cm pod pępkiem więc wyżej nawet niemożliwe abym czuła
moje też jest ułożone miednicowo i mam nadzieję że jeszcze łaskawie fikołka zrobi bo nie chce się do końca stresować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to do pisania się rozsiadam a niektóre już spać uciekają no ale dobra damy radę tylko ja własnie zapuszczam się do kuchni po kaszkę z sosikiem i pyszną sałateczkę a później pół szklaneczki PEPSI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matyldusia Smacznego kochana 🙂

A propos cyckowego tematu: To nie tylko naszym mężom/narzeczonym/chłopakom one w głowach 😁
Mój ostatnio wlazł do łazienki kiedy się balsamowałam i stwierdził, że kobiece ciało w ciąży jest tak piękne, że jego zdaniem każda kobieta powinna być w tym stanie 😁 😁 A kiedy wyłam dwa tygodnie temu bo zrobił mi się na biodrze rozstępek i nie chciałam wyjść z łazienki na śniadanie, to powiedział, że głupia jestem, on tam nic nie widzi i w ogóle: co to jest rozstęp?
Jaki z tego wyciągnęłam wniosek? Że oni naprawdę nas kochają i mają do nas cierpliwość 🙂 a może wynika to z tego, że bardziej teraz o siebie dbamy ? 😁

Nie o tym nie o tym..
Wracam od lekarza z kolejnym skierowaniem na badania. Czy któraś miała może już obciążenie glukozą robione? mam niestety na nie skierowanie a dużo złego o nim słyszałam.
( mam jeszcze skierowanie na, uwaga: morf, mocz, toksoplazmoza, owa glukoza, aspat, alat, kw, żółciowe, bilirubina... 🤪 🤪 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli ja mam tylko morfologię i mocz badany. Ale Ty masz kochanego MĘŻCZYZNĘ!!!! Haha i już wcześniej miałam się spytać jak tam sprawa z "krzakami". Nie masz czasem już problemów, żeby TAM dosięgnąć? Bo ja też się krzaczasta ostatnio robię, a coraz ciężej manewrować w tych okolicach.... ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj dostałam skierowanie z glukozą w tle, też słyszałam że to nic miłego, a co do morfologii, moczu i tych innych pierdół to już większość miałam. Do glukozy podobno można sobie trochę cytrynki zapodać i łatwiej łyknąć 🤢
Dziewczynki ja zmykam już do łóżeczka więc dobrej nocki wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli - dużo masz tych badań 🙂 Ja też tylko morfologie i mocz ale gin mi powiedział, że następnym razem na glukozę będę miała.

Ja do krzaków też średnio dosięgam ale doszłam do wniosku że będę je golić tylko przed wizytą. Mam to gdzieś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...