Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

ale mi bęben wywaliło po tym żarciu
jeszcze mi 7 mandarynek zostało nie pozwolę żeby się tak marnowały i schły koło mnie
cały dzień nie mam apetytu to dobrze że chociaż wieczorem nadrabiam
ja mam tą glukozę jak i reszte badań dopiero po Nowym Roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Brechti No cóż, mam problem: nadyszę się, nasapię ale daję radę, nie odpuszczam. Nie wiem jak to dalej będzie 🤢 ale z takim runem leśnym nie dam rady chodzić. Chociaż czego oczy nie widzą.. 😁 😁
Muszę dzisiaj z Połówkiem pogadać 😁

Co do badań, faktycznie dużo, ale przyznałam się gin do tej swędzącej skóry i mają one wykryć jakąś utajnioną wersję choroby wątrobowej na "ch" na pewno 😁, dość groźnej dla dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu chciałam byc=ć taka łaskawa i zaoferowałam że dziecko jutro do przedszkola podwiozę i zawioze i odbiorę babcie z kościoła ale chyba przesadziłam teraz już mi się odechciała tego jeżdżenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie że mi włosy na nogach przestały w ciąży rosnąć serio !!!!!!!!tzn nie tak całkiem ale jest ich o jakieś 80% mniej serio ostatnio miałam kilka kłaczków tak nisko na łydkach i nigdzie więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawać śpiochy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem dziś pierwsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jade do szkoły zawieść siostrzenicę męża będe niebawem.................................


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też kilka dni temu bolał ale przeszło to co miałam do zrobienia w jamie ustnej to zrobiłam w pierwszym trymestrze okazało się że był jeden
ale ma 4 ósemki do usunięcia z czego jedna jest w fatalnym stanie ale na razie nie boli więc nic nie robimy usuwać teraz też jej nie będę dopiero po porodzie ale gdyby bolała będziemy ją "zaleczać" ale na razie mam spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!!! Słonko za oknem mnie obudziło,jak piekniena dworze 🙂 🙂 🙂 🙂
Spało się wyjątkowo dobrze: Rano Titka obudziłam to zaczął skakać jak szalony....Kurcze nie wiem czemu ale od początku z Moim mówimy na Nasze maleństwo "On" 🙂 A tu okaże się,że to ONa;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki... Ile do czytania mialam.. sie rozpisalyscie wczoraj 🙂 Mi sie dzisiaj sniolo ze urodzilam blizniaczki 🙂 dwie dziewczynki. Jedna byla bardzo grzeczna, a druga szalona.Caly czas plakala i jadla 😁

Frytus - my tez mowimy do brzuszka jako " ON" chociaz nie znamy plci.A moj maz to mowi do niego Patryk.. a jak bedzie dziewczynka.. ?? to sie urodzi obrazona na tatusia 😁 ze jej nadal meskie imie 😁 hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też tak mówiłam a teraz co????????????trzeba się odzwyczajać
u mnie słońca nie ma wręcz zaczęło coś prószyć i to nie wiem po śniegu i całej tej zimy mam już dosyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja mam nadzieję,że niedługo się dowiem kto tam siedzi 😁 My chyba podświadomie mówimy "On" bo oboje chcielibyśmy chłopca,chociaż jak będzie dziewczynka to też fajnie 🙂 🙂 🙂
Tylko na UGS widziałam,że Nasz Tituś ma duże stópki więc lepiej żeby to chłopak był,bo jak ma odziedziczyć stopy po tecie to lepiej żeby to był On(Tatuś ma nr.stopy 50!!!!) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe
moja ma z kolei dłuuuuuuuugie nogi ale to i po mnie i po tatusiu mogła odziedziczyć a stopa wydawał się proporcjonalna bo też się nią ładnie pochwaliła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nie lubię tych słodziutkich różowiutkich ubranek
moja będzie bardziej chłopczyca po mamusi no chyba że jak będzie starsza i da sygnał że woli "różowe falbanki" to na życzenie zmienimy jej styl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dzień dobry dzień dobry 🙂

Myślałam, że przez to moje długie spanie dzisiaj będę musiała rano nadrobić kupę czytania ale mnie oszczędziłyście 🙂 Właśnie pochłaniam ostatnie naleśniki z wczoraj 🙂 🙂 🙂

Noc minęła spokojnie choć krzyże i kręgosłup dają mi już nieźle popalić 😞

Ja z początku też mówiłam do brzuch On a potem okazało się, że to niunia tam siedzi 🙂 Ciężko się było przestawić 🙂

Tutliputli- jak czytam twoją opowieść o jednym rozstępku to śmiać mi się chce - ja mam już chyba z 50 - wstrętnych, czerwonych. Ale już się oswoiłam z myślą że tak mam i koniec 🙂

U mnie dzisiaj też prószy snieżek - ale mi to wcale nie przeszkadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jak zwykle jak ja muszę wyjść to wy się pojawiacie
później znowu będę musiała nadrabiać cały dzień
ale co tam piszcie sobie piszcie przynajmniej się trochę później pośmieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Nas wszyscy liczą na chłopaka,bo same baby w mojej rodzinie są 🙂 Tylko moja siostra chce żeby dziewczynka była 🙂 Ja też nie jestem za tym żeby dzieczynki tak stroić na rózowo....Potem rosną małe strojnisie,a weź takiej małej damie czegoś nie kup co będzie chciała to już widze szał;/ Widze po swoich koleżankach,które mają córcie "Damulki" to normalnie krew mnie zalewa 🙂 Wszystko musi być rózowe,150spinek na głowie,bransoletki -no szok:O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...