Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczynki ja od samego poczatku pragnelam dziewczynki i mowilam caly czas na malenstwo ona czasem moj sie smial ze jak okaze sie ze to bedzie on to nie bede go kochala i ze ciezko bedzie mi sie przestawic na chlopaka ale naszczescie wyszla ONA 😁 A tak wogole mam wynalazlam nowe imie ze swoim byle nie byla Edytka na dzien dzisiejszy bedzie Nikola albo Amelka 😁 jak wam sie podoba ?? A powiem wam ze u mnie na dworze jest ladnie sniegu pelno ale za to nie pada 🙂 A co do rozstepow to mimo duzego brzucha nie mam puki co ani jednego 😁 oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie tez nie ma ani jedenego rozstepu 🙂 < nie zapeszac> moj sie smieje ze mam juz brzuch tak wielki ze wyglada jakbym miala za chwile urodzic 😁 ze jak na 19 tc to bardzo duzy 😁 Bardzo ładne imionka dla dziewczynki. Mi sie podobaja! tez chcialam nazwac corke Nikolka ale mojemu sie nie podobaja.On by chcial miec Ole 😁 a ja nie 😁 Ale wkoncu przestalo na tym ze bedzie Julka bo tak nagadalam calej rodzinie i wszystkim sie podoba to imie, a mojemu mezowi nie, ale on juz w tej wkestii nie ma nic do gadania 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ja z moim licytujemy się co weekend kto ma większy brzuch bo mój mąż tyje razem ze mną!!!!!!!chyba nie chce żeby mi było przykro ale niebawem dojdzie do tego że to ja jemu będę musiała buty wiązać
ale to chyba starość hehe albo źle dobrane ćwiczenia bo mój codziennie jest na siłowni tylko nie wiem co on tam robi może tylko patrzy na przyrządy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dla chłopca wybranie było przez przypadek spontanicznie i tak miało zostać
dla dziewczynki zagraliśmy w taką grę- losowanie i nie było odwrotu przynajmniej nikt nie ma pretensji ani focha i właśnie LENA zdobyła najwięcej punktów ale POLA była na drugim miejscu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wybrałam Pole bo mi sie nie kojarzy,a większość imion żeńskich kojarzy mi się źle;/ 🙂 Dla chłopca chciałam Łukasz,ale Mój dostaje szału jak słyszy to imie 🙂 wiec albo Bartuś albo Wiktor 🙂 chociaż jak mówcie to może jeszcze się zmienić 🙂 Mamy jeszcze troszke czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka tez mi sie bardzo podoba ale mojemu za to nie :/ ale kazde imie moze byc byle nie Edyta ani zadne inne takie pospolite imie hehe bez obrazy dla wszystkich posiadaczek tego imienia ale chodzi o to ze chce nazwac corcie jakos inaczej zeby nie bylo tego imienia pelno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorka nazwijcie ja MATYLDA hehe raczej niepospolite ja przynajmniej nie znam żadnej innej posiadaczki tego imienia oprócz siebie
ale zawsze miałam żal do rodziców za nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do różowych dziewczynek - im też mówię nie! A to nie lada problem, bo w sklepach 90% ubranek dla dziewczynek jest w kolorze różowym. Kuzynka mojej kuzynki ma córeczkę i tak ślicznie ją ubiera bez koloru różowego...
A mnie się Edyta też podoba, oprócz Edzi Górniakowej znam chyba tylko jedną posiadaczkę tego imienia. Dla dorosłej kobiety to bardzo wdzięczne imię. Nikola też ładnie, córeczka koleżanki nosi to imię, słodka dziewczynka. Lena i Pola też super, Pola kojarzy mi się z Raksą, a była ona wspaniałą, utalentowaną i piękną kobietą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiola u mnie to tylko kwestia czasu ja to chudzina jestem i wiem że mam skłonności
kiedyś na wakacjach w trzy miesiące przytyłam 13 kg miałam wtedy 16 lat i byłam przerażona jak zobaczyłam te bruzdy na pośladkach, biuście i nawet wokół bioder to było okropne najpierw czerwone potem sine ale nie wiem jak to się stało że zanikły zostało kilka takich bruzdek w kolorze skóry ale dosłownie kilka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola no stress! Podejrzewam, że rozstępy też mnie dopadną, bo widzę to co się dzieje z moimi cyckami! Brzuszek jeszcze jest niewielki, przy mojej sylwetce nikt nie powiedziałby, że jestem w ciąży. Na uczelni śmieją się, że jestem kłamczucha i ściemniam z ciążą. Ale jak brzusio urośnie to rozstępy pewnie zaatakują mnie zanim się zorientuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko kochana patrzę przez okno i nie wierzę sypie jak jeszcze żadnego dnia wcześniej a ja mam jeszcze wyjazd dziś masakra za chwilkę bedę musiała auto szukać na podwórku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnnie ze sniegiem naszczescie spokoj A jak wlasnie u was dziewczyny z piersiami bo powiem szczerze ze nie widze u siebie aby mi jakos nadzwyczajnie urosly bo nosze caly czas ten sam stanik moze tylko po obwodzie widze roznice bo troche przyciasne ale nic nadzwyczajnego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy swojej niedowadze i tak miałam zaskakująco duży bo C i teraz też ciągle te same staniki ale w obwodzie też ciśnie i zaczynają mi wypadać z miseczek ale mąż mówi że duuuuuuuuuuże to chyba należy mu zaufać ale mnie się nie podobają te brodawki takie wielkie i czarne ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczęściara! Mnie urosły i to tak, że szok! Żaden stanik nie pasuje, kilka tygodni temu pożyczyłam kilka od mamy i co??? ZA MAŁE JUŻ! Jak mi mama powiedziała, że prawdopodobnie urosną jeszcze trochę to się popłakałam.... I do tego wszyscy zwracają mi uwagę, że są gigantyczna, siostra mówi, że to już KALECTWO! Jutro będę w domu, to sprawdzę rozmiar, bo już sama nie wiem... I chciałabym mieć mały biust, przysięgam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...