Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kmatus i Wiola teraz juz bedzie wszystko dobrze napewno przeciez wszystko na to wskazuje juz połowe ciazy macie za soba 😁teraz to tylko z gorki ....jakie podstarzale co to jest te 27 lat!
ja ze swoim jestem prawie 6 lat a od pol roku jestesmy małzenstwem roznica miedzy nami wiekowa tez nie jest duza on w marcu skonczy 25 lat a ja w sierpniu 23,a do decyzji o dziesku to on byl barddziej dojzalszy niz 😆 ja przed samym slubem o niczym innym nie gadal a po slubie przeszedł do czynow i nie moze sie tego malego szkraba doczekac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziękujemy dziewczynki za komplementy :*
Wiola to prawda - dziecko to ogromny dar i bardzo dziękuje, że po trudach jednak mam szczęscie go dostąpić.
Frytus no to najpiękniejsze chwile jeszcze przed Tobą : narodziny, potem ślub! Cudnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeju tyle wątków na raz nie wiem do czego się podłączyć
ja tylko zazdroszczę niektórym z Was podejścia do ciąży i w ogóle życia
ja tam nie czuję nic specjalnego w ogóle boję się że nie odnajde się w tej sytuacji , cieszę się że mała daje o sobie znać ale w jakąś szczególną euforię nie popadam powiem że czasem nawet mnie to drażni, a jeśli chodzi o wystające z brzucha nóżki czy rączki to też wydaje mi się to straszne
nie wiem ja chyba psychicznie i emocjonalnie jestem niedojrzała do tego aby zostać matką , tym bardziej że jeszcze rok temu mówiłam że nigdy nie zdecyduję się na dziecko
a takich małych rozwrzeszczanych to nienawidzę
no to teraz możecie po mnie pojechać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana ale tu nie ma co jechać po tobie. Każda ma inne podejście. Zmienisz swoje jak ujrzysz tą małą istotkę na świecie i się pierwszy raz uśmiechnie do ciebie - swojej mamusi 🙂 Wtedy poczujesz że żyjesz 🙂

Andziucha
- witamy cię ciepło i twojego synusia też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aj tam Matylda teraz tak mówisz,ze swoim jest inaczej...będzie dla Ciebie najważniesze 🙂 🙂 🙂 Swoje to swoje 🙂 Ja też do niektorych dzieci nie mam cierpliwości i wystrzeliłabym je w kosmos 🙂 🙂 🙂
Kmatus-a no chciałabym,żeby to były cudowne chwile...A ślub chce wziąć nie prędzej niż dzidzia skończy rok,bo będę musiała po porodzie doprowadzić się do stanu używalności 🙂 Trzeba jakoś wyglądać na slubnym kobiercu:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Frytus to nawet jesteśmy chyba z tego samego rocznika, bo ja w kwietniu skończe 23.

Wioluś, współczuję Ci z pwodu poronienia, i bardzo się cieszę, że tak szybko spodziewasz się kruszynki po raz kolejny! Na pewno przeszłaś wiele, ale widać, że silna babka z Ciebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja kocham to maleństwo serio i nie mogę się jej doczekać , ciąża też planowana chciażmuszę powiedzieć że decyzja bardziej spontaniczna
tylko zwyczajnie mam na razie trochę inne podejscie do tych spraw niż niektóre z Was
a na myśl o zakupach dla dziecka mam dreszcze po prostu jakoś mnie to nie pociąga chociaż wiem że w końcu będę musiała zacząć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matyldawszystko przyjdzie z czasem jedne czuja to cos...od razu drugie jak zobacza to malutka bezbronna osobke ze jest to czesc ciebie i twojego meza ktorego przeciez bardzo kochasz... to wszystkie watpliwosci i uprzedzenia mina...jak reka odją i beda ci sie one wydawały jakimis niepotrzebnymi błachostkami...głowa do gory 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej normalnie musze wam to napisac zawiozłam babcie do kościola moje dwie i sąsiadkę one do wysiadania a ja się pytam swojej "o Boże co ty masz na nogach "????????????a on aniczego nieświadoma odpowiada "co?????"
a ja mówię no KAPCIE!!!!!!!
chciałam ją zawieść żeby się przebrala bo jeszcze się przeziębi a on anie chciała mnie fatygować bo u nas do jazdy masakra nie widać ulicy i poszła na mszę w kapciach!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie do tej pory się śmieję nie mogę przestac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...