Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

klaudiagda napisał(a):
nie odważyłabym się obejrzeć filmiku z porodu 😁

To radzę NIE OGLĄDAJ TERAZ nie ma to najmniejszego sensu a tylko trauma zostanie jak u mnie ja wtedy ryczałam jak bóbr jak zobaczyłam co się będzie ze mną dział ble 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Odnośnie filmików porodowych, to już półtora roku temu naszło mnie coś na oglądanie. Moja ręka zazwyczaj lądowała w okolicach krocza łapiąc je kurczowo jakbym miała za chwilę poczuć potworny ból. Teraz już mi przeszło, może dobrze, że je oglądałam, bo już mnie to nie rusza. Haha zobaczymy czy zmienię zdanie w kwietniu xD ALe macie rację, nie ma sensu oglądać tego i się niepotrzebnie stresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe może tak nie powie
ja to tylko mam nadzieję że moje bóle miesiączkowe zniknął bo do tej pory to masakra, zwolnienia lekarskie czopki i chodzenie na czworaka w pierwszym dniu i co drugi miesiąc wizyta na pogotowiu
lekarze mówili że może się to zmieni na lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozklapiochę hahaha mój brzuch! Tak w ogóle to słyszałyście o plastyce pochwy? ^^ jak się dorobie milionów to sobie trzasnę haha. Ja to w ogóle będę miała celibat, bo ojciec będzie wracał do siebie a ja po kilku miechach z maleństwem przyjade do niego. No żesz kurczę blade, zazdroszczę Wam, że macie facetów koło siebie, bo ja generalnie jestem napalona non stop i nic z tym zrobić nie mogę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe 🙂 Ja się śmieje bo na jakiś czas zanim wszystko nie wróci do normy to na pewno będzie rozklapiocha. Potem wiadomo, że wróci no normy.

Powiem wam, że mój jak zobaczył filmik z porodu to powiedział że on chyba nie chce tego widzieć bo mu seks zbrzydnie do końca życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem
ciasto takie sobie zrobiłam jogurtowe z brzoskwiniami i trochę przekombinowałam ale da się zjeść
a z tymi sprawami to normalnie porażka ja to po wczorajszym sexie ruszać się nie mogę teraz to totalnie straciłam ochotę a wczoraj w trakcie to normalnie parsknęłam śmiechem co z kolei wytrąciło mego męża z rytmu ale normalnie wyobraziłam sobie jak Lenka sobie myśli i się zastanawia któż albo cóż tam do niej zagląda i burzy jej spokój
sory że o tym napisałam ale nie mogłam się powstrzymać
co do plastyki pochwy to nie myślałam o tym ale jeśli chodzi o brzuch to już z moim ustaliliśmy że jak tylko zostanie coś z czym nie będę mogła sobie poradzić to na pewno się zdecydujemy bo ja się brzydzę takim "worem skórnym" i wiem że mój facet mimo że się do tego nie przyzna też tak myśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
O matko, Matyldusia ja wczoraj też miałam ze 3 podejścia ale w końcu odpuściliśmy 🙂 Jak już wcześniej pisałam - tak jakoś dziwnie jest 🙂

no ja już też jestem pewna że robię sobie teraz dłuższą przerwę bo ani ja ani on żadnej przyjemności z tego nie mieliśmy , to było mi niewygodnie, to siku mi się chciało, to było wygodnie ale z kolei wiedziałam że w tej pozycji nie mogę bo małej zaszkodzę, i tylko nasłuchiwałam czy gdzieś mnie nie kuje albo nie boli- straszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti to trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte 🙂

A jesli chodzi o sex w ciazy to do 12-14 tc wogole nie mialam ochoty dla mnie mogl nie istniec ale potem sie to zmienilo i powrocila ochota na zblizenia chociaz powiem wam ze podobnie jak wy podczas zblizenia strasznie sie boje o malenstwo czy jej nie przygniatam i wogole masakra a moj ma podobnie rowniez sie boi zeby nie zrobic malej krzywdy 🙂 Dlatego jak juz sie kochamy to bardzo uwazamy ale zgadza sie ze to nie jest to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...