Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ewelinka1007 napisał(a):
matyldusia jaka z ciebie laseczka ...slicznie

laseczka to ja byłam dwa lata temu ( to zdjęcie to 04.10.2008) musiałam coś zmienić bo nie mogłam patrzeć na tamto z odrostem i bladością skóry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój chłop właśnie wychodzi na nocke do roboty 🥴
w sumie mam czas dla siebie, zrobię sobie herbatki z sokiem, zapale świeczki i...
otworze czekoladki 🤪 bez tego sie nie obejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Tyska to był tylko cywilny a właśnie wtedy osiągnęłam krytyczną wagę i wolę się w takim stanie przyszłym mamusiom nie pokazywać
wiecie ci muszę wyjść na chwilkę bo bzika dostanę będę niebawem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Ewelinka, najpierw się musiałam nakarmić a teraz jakoś mnie natchnęło na szukanie szpitala w którym chcę rodzić 🙂
To przez to, że syncio taaak się dzisiaj wierci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

W końcu się odczytałam z tych waszych piśmiedeł i jestem na bieżaco 🙂
Ale się wczoraj objadałam na tej imprezie 🙂 Az pół nocy nie spałam z przejedzenia 🙂 W każdym razie jak wracaliśmy to mgła była tak wielka że jechałam 10 km/h a widoczność była zerowa. Ale się tak uśmiałam na tej imprezie że szok 🙂

Za to dzisiaj pół dnia spałam bo mnie tak bolała głowa jakbym największego kaca miała. Już dawno mnie tak nie bolało. Łyknęłam APAP i trochę przeszło.

Widzę, że nieźle szalejecie z tymi fotkami 🙂 Ja narazie nie mam co pokazać.

Dzisiaj u teściowej jadłam pyszne ciasto keks z orzechami i jutro zamierzam go sobie upiec - no ewentualnie tiramisu zrobię 🙂

Jak tak patrzę na wasze lokalizacje to myślę że ja z kolei jestem najbardziej "wysunięta" na południe 🙂 Wszędzie mam daleko do was 🙂

Mam nadzieję, że nie wszystkie jeszcze pouciekały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ja wróciłam a tu pusto, chyba też się wyłączę bo będę tu cały czas zaglądać chyba sobie z nudów jakiegoś brukowca poczytam no i obowiązkowo jakaś pomarańcza albo z 15 mandaryneczek,
gdzie Alexia ona mi cały czas doradza co oglądać bo nie chce mi się po kanałach śmigać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...