Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień Dobry dziewczyny: jak zwykle w weekend wpadam na chwilkę 🙂 niestety: jak nie zrobię obiadu, to go nie będzie. Jakoś w tej kwestii chłopakom nie ufam: choć wczoraj upiekli dla mnie super pierniczki !! 🙂

Na Mikołajki?
Rózga będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie 2w1 😁
nie było mnie przez weekend wiec toszke miałam do poczytania...
wczoraj nawet nie miałam czsuzeby zajzec a jak juz miałam to juz byłam tak padnięta ze szok...
wstałąm przed 7 i do kosciółka bo mielismy msze za tescia,a zmarzłam na sopel 😁z koscioła prosto do dentysty i okazało sie juz od raana tak wogole ze mnie ten zab nie boli...ale jak juz sie umowiłam to pojechałam chociaz skontrolowac swoja jame 😁 i okazalo sie ze ten co mnie bolal to nic tam nie ma i nie wiadomo dlaczego bolal 😮 aleokazało sie za to ze w innym jest mała dziurka wiec plomba od razu i z głowy jeszcze jeden mi sie ukruszył ale zapisałam sie na 4 styczniaa potem pojechalam zakupic czape 😆 a jak wrociłam to juz południe było sprzatałąm zrobiłam przemeblowanie 😁upiekłam ciasto ...pycha 😁 i padłam niemal na twarz 😁wieczorem troszke kolezanka mi sie wprosiła niby na herbatke a przyniosła piwko ktore piła z moim mezem oczywiscie dla mnie był kubuś 😆 😠
troche posiedziała pogadała,a maz ogładał Gladiatora... ale szcerze nie mogłam sie doczekac kiedy pojdzie...ale goscinnosc co?! tak mnie bolal kregosłup zze myslalm ze nie dojde do łazienki jak wyszła to szybko prysznic i łozko nie mogłam znalezc pozycji zeby nie bolało ☺️
a dzis rano sniadanko pozniej zrobiłam obiad i przegładałam allegro za prezentami dla chrzesniaczek
kmikusiai magdabardzo ładne fotki i śliczne brzusie 😁frytus i brechtia gdzie wasze?
ja nie mam twardego brxucha jak wstaje rano twardy mam wtedy jak malec sie preży i rozozpycha naciąga wtedy chyba wszystko 😁
brechti wspolczuje ci tej podróży 🤢
ja dla swojego na mikolajki tez nic nie mam i nie bede miala na wszystko trzeba sobie zasłużyc ale mnie dzis wkurzył 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnie i nudno Jedyne co nowego to ciepla czapka dla mnie 🙂 W koncu kupilam sobie porzadna czape 🙂 Jakos nigdy nie nosilam zadnych i nie moglam sie przekonac, ale ze mam strasznie wrazliwe uszy i glowe wiec juz nw tym roku musialam 🙂 Bo by mi leb odpadl w te wiatry i mrozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, jejku ja dzisiaj tak samo.. juz niech bedzie noc i poniedzialek bo jutro to chociaz mam pare rzeczy do zrobienia. A za chwile to oszaleje w tym domu. Nie zdazylam nic dzisiaj zrobic i juz znowu ciemno 🙂 nawet porzadnej telewizji nie mam bo przez ten remont wszystko mi odlaczyli. Nie ma gdzie indziej siedziec jak na lozku 🙂 Bo kanapy tez wyniesione na korytarz. I tak calutki Bozy dzien w lozku.. ale DZIEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...