Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej a myślałam ze to ja będę pierwsza
ja wyprawiłam psa na zewnątrz, męża do kościoła i sobie siedzę z kawusią
moja mała żaba dziś pierwszy raz mnie "szturchnęła" jeszcze jak leżałam w łóżku, zastanawiam się o co jej mogło chodzić, bo chyba nie zamierza mnie tak teraz budzić codziennie.
Magda sobota jak sobota, nic się u mnie nie działo, to ty powinnaś się tu rozpisać bo przecież byłaś na imprezie , z resztą Wiola i Alexia też więc czekamy na szczegóły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda fotka fajna brzuszek też tylko coś w wersji zmniejszonej, a ja mam jakieś problemy ze wzrokiem ostatnio.Muszę się nieźle do monitora przybliżać żeby coś zobaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odskocznia mówisz- mnie się już nie chce odskakiwać, mnie to się nawet nie chcę do szwagierki na kawę jechać jak mnie mój męczy.
Co do wesel to ja mówię stanowcze DOŚĆ od sierpnia do października miałam 8 z czego byłam na 7. Już miałam dosyć patrzenia na to żarcie tańce itp.i cieszę się że mam to już za sobą i wszystkie wypadły w tamtym czasie bo teraz już bym się chyba nie wybrała.
A u mnie wczoraj był Mikołaj taki skromny ale był zostawił prezent u mamusi. Dostaliśmy z mężem ciepłe czapki i ja rajtuzki na zimę trochę mnie mama zaskoczyła bo ja nic dla niej nie miałam będe musiała nadrobić pod choinkę bo teraz i tak już niczego nie znajdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki. Matylda - nie ma o czym pisać, impreza jak impreza, faceci się popili i kupa hałasu 🙂 Poszli sobie wszyscy o 00.30 - dla mnie to pora krytyczna, a jeszcze zmęczona byłam, bo trzeba było towarzystwo obsłużyć, a potem posprzątać. Żeby było mało mój mężuś witał się kilka razy z pewnym białym panem w toalecie 😁 i ciągle się budziłam. Teraz śpi jak zabity i pewnie będzie cały dzień niezdatny do niczego. Niby spałam do 9.30, ale przez te wypady mężusia do toalety czuję się jakbym spała 3 godziny. Pewnie zrobię obiadek i potem jeszcze zasnę przed tv. A teraz idę po kakao, może troszkę się rozbudzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki. Ja dzisiaj mam lepszy humorek niż wczoraj. Wieczór wczorajszy spędziłam z kumpelkami < taki babski wieczorek > One piły drinki, a ja kakao 😉 A humor miałam taki dobry,że dziewczyny myślały, że kakao z wkładką było 😁 Dzisiaj znowu sama jestem , mąż w pracy do 20 ;( jejciu.. a taka ładna pogoda jest.. na jakiś spacer bym z nim poszła.. a tu nic z tego 😞

AAA znalazłam sobie na dzisiaj zajęcie. Będę robiła karmik dla ptaszków 🙂 < dla wróbelków > bo często odwiedzają mój balkonik i mi tak szkoda ich 🙂 rzucam im chlebek na śnieg, a tak to będą miały pyszności w karmiku 😁 w suchym miejscu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny, mam nadzieje, ze napiszecie troszke przez ta niedziele 😁 Ja spadam na obiad do rodzicow, takze pewnie bede dopiero jutro. Trzymajcie sie cieplutko:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dopiero po śniadanku i już powoli muszę mamie z obiadem pomóc bo mój zapowiedział że już o 14.00 wyjeżdża i wieczór znowu w samotności no chyba że wy dotrzymacie towarzystwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewuszki
ja wczoraj do poznia ogladalam tv w samotnosci to dzisiaj sobie pospalam 🙂 Obudzilam sie z dziwnym bolem brzucha nie wiem czym jest to spowodowane bo dawno juz wogole nie odczowalam boli takie klocie w dole brzucha w okolicach pepka i p obokach moze to caly czas naciaganie sie wiezadel i mala sie za bardzo rusza chyba ma ostatnio jakies ADHD 😁
Ja dzisiaj tez jade na obiadek do rodzicow swoich wiec pewnie przez wiekszosc dnia mnie nie bedzie
Matylda jak tam łóżeczko dobrze sie spało ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah dziękuję Dorka spało się dobrze ale to dlatego że materac do tego łóżka miałam już wcześniej wiec jakieś znaczącej różnicy nie było, no raz tylko jak wstawałam siku to ja chciałam zejść jak zawsze z materaca a tu tak wysokoooooooooo omal nie spadałam ale myśle że szybko się przyzwyczaję
niestety ciągle nie "ochrzczone" jakoś nie mieliśmy ochoty 🥴
jeju u mnie jest -17 ale już mam być coraz cieplej jutro już nawet na plusie tylko znowu śnieg zapowiadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamom 🙂
Ja po śniadaniu, właśnie przejechały Mikołaje na motorach główną ulicą u nas w Gdańsku. Całkiem sporo ich było 😁
Wiecie, że ja na weselu byłam tylko raz w życiu?! 😁 I to w tym roku pierwszy raz! Moi znajomi nie chcą się hajtać 😁
Słuchajcie, czy jak wstajecie rano, to też macie taki nabrzmiały brzuch??? Tzn ja mam tak po przebudzeniu. Wtedy jest taki twardy na dole.
Mój Bąbel coś przez ostatnie dni strasznie leniwy jest ;/ porusza się kilka razy w ciągu dnia, w sumie to pod wieczór, i na tym się kończy ;/ Dobrze, że 9tego idę na usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Gwiazdeczki 🙂:*
Madziu śliczny brzusio:*
Kurcze mój brzdąc nie dał mi w nocy spać, znów widziałam jak się rusza,Ono mi kopa a ja dotknełam w to miejsce a ten znow kopa 😁 Moja mama to widziala to się smiala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Klaudia ja też tak mam,że po przebudzeniu na dole mam twardy nabrzmiały brzusio,ale to chyba Nasze Maleństwa się tak układają 🙂 Ja już nie mogę się środy doczekać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia masz piekny brzusio
Frytus150 strzelaj sobie fotki strzelaj i wstawiaj nam brzuchola 🙂
Ja tez niedlugo spadam od kompa i jade do rodzicow na pyszny obiadek 🙂
A co do brzucha rano tonie mam twardego ale moja mala uklada sie bardzo nisko i zazwyczaj to ona powoduje ze mam zgrubienie w dole brzucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wszystkim. Ja jak zwykle ostatnia 🙂 A tu dziewczyny widze po imprezkach, ja to jakas zdziadziala sie robie bo jakos nie mam ochoty na zadne wyskoki, nawet mi sie do mamy czesto nie chce wyjsc a mam nie daleko 😜 Taki leniuch ze mnie i domator 🙂 Jakie plany na niedziele? Bo ja to sie chyba pokisze w lozku caly dzien 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja muszę śmigać do Opola, co mi zajmie 2 h autobusem i ok 1h pociągiem + przerwa między autobusem i pociągiem :/ a wolałabym zostać w domciu z psiurkiem i domowymi obiadkami.
Też muszę zrobić fotę brzuchola, ale to za jakieś 2 tygodnie xD żeby coś widać było 🙂
Buziaki laski, miłej niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...