Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
anus321 napisał(a):
a to myslicie ze takie do tysiaca nowe to nie sa juz dobre? bo skoro uzywany za tysiac. Ja myslalam o nowym za 1000

pewnie są dobre, ale wtedy nie kupisz wielofunkcyjnego tylko albo gondole albo spacerówkę.. chyba.. bo ja to się nie znam specjalnie 😞


No wlasnie u mnie w sklepach jest sporo wielofunkcyjnych za 1000 zł, i wygladaja ze sa w porzadku, tak za 1100 to juz z fotelikiem sa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anus321 napisał(a):
a to myslicie ze takie do tysiaca nowe to nie sa juz dobre? bo skoro uzywany za tysiac. Ja myslalam o nowym za 1000


jasne że znajdziesz fajny wózeczek, nowy za 1000 zł
ale akurat ten który ja sobie ubzdurałam, to nówka jest dużo droższa wiec jedynie pozostaje mi używany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
ja też wiem tylko to, że wielofunkcyjny i pompowane koła 😁 tzn wcześniej myślałam o x-landerze, ale podobno ciężko się prowadzi... nie wiem, jak macie jakieś pomysły to dawajcie !!!!!!!!!! ;D


no wlasnie chetnie skorzystam z propozycji jakichs 😁 to widze Klaudia jedziemy na tym samym wozku haha 😁 a widze Ty tez jestes z Gdanska 🙂 gdzie planujesz zakupy robic wlasnie typu wozki, lozeczka itp ?;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
anus321 napisał(a):
a to myslicie ze takie do tysiaca nowe to nie sa juz dobre? bo skoro uzywany za tysiac. Ja myslalam o nowym za 1000


jasne że znajdziesz fajny wózeczek, nowy za 1000 zł
ale akurat ten który ja sobie ubzdurałam, to nówka jest dużo droższa wiec jedynie pozostaje mi używany


a jaki sobie upatrzylas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...