Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bry
my po spacerze...nakarmiony i spi na podglądzie 🤔
co do lasera Tyminka to zapytam w sobote bo mam kolejny zabieg tylko zeby to działało to rozstepy nie moga byc juz białe tylko chociaż różowe,Domiik tez od kilku dni jest marudny,ale raczej przełamany nie jest,wiec wam tego współczuje u mnie w rodzinie był usuniety chlopiec...jesli to to samo co przełamany strasznie biedulek cierpial i tez taka wiejska babka go nastawiała ale od razu bylo widac ze mu ulżyło po tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda wlasnie wlaczylam twoja krzyczaca Lenke i Polcia mi na rece wisiala jak to uslyszala to buziunie w podkowke zrobila i tak sluchala i wlaczylam drugi raz a ta smutna dalej
potem moja siostra ja wziela a ta w ryk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłysmy u znajomej w gosicach tez ma corcie ktora ma miesiac a do Poluni taka malutka 🙂
Pola to Słon!!! A na samym wejsciu walneła kupala:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
jeju jak wy piszecie o tych upałach to mam wrażenie że ja na końcu swiata mieszkam
u mnie od poniedziałku zimno , dziś i tak jest najcieplej 😮

Matylda widocznie ja tez na końcu świata bo leje od wtorku i kurwa zimno w domu tak,że dziecko nosze zawiniete w 2 koce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, matylda..płacz Lenki to nic w porównaniu z płaczem Witolda: wczoraj mamę wynoszącą śmieci zaczepili sąsiedzi mieszkające trzy ( 3 !! ) bloki dalej, żeby biegła do domu wnusia utulić bo płacze 😁 😁
muszę go nagrać i Wam zapodać 😁
bo niestety: moje dziecko u rodziców na jednym wielkim spacerze jest dzięki moim siostrzenicom.. super, że jest cały dzień na świeżym powietrzu ale czort jeden oduczył się spania w łóżeczku i jak tylko próbuję go w dzień położyć to jest takie darcie gardła, że wymiękam: i nie pomaga ZADNE noszenie, bujanie, kołysanie...
pomaga tylko wózek.
a nie zawsze pogoda sprzyja :-/

Matylda, przyznam ze nie nadrabiałam, ale może twoja Lenka płacze z głodu? weź może dokarm ją butelką i zobacz co z tym płaczem: bo jeżeli ona jeszcze tak mało przytyła, to jest to jakaś wskazówka?
wiem wiem co sądzi o sztucznym Twoja mama ale może tak cichaczem? dobro dziecka najważniejsze..

idę po KOLEJNY jogurt: od wczoraj jestem na Dukanie i do tego ćwiczę od 20 do 21 :] 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ją sprzedałam mamie i wierzcie bądz nie przed pół godziny nieprzerwanie się drała aż jej tchu brakowało i krztusiła sie własnymi gilami
Kasia ja już wszystko biorę po uwagę od jutra drastycznie przechodzi na MM tak na dwa dni a właściwie od dzisiejszego wieczora ale głównie po to żeby sprawdzić jaka będzie reakcja jej brzuszka no i skóry bo przecież cała jest zsypana jakimś chujostwem 😮ale lekarka zaproponowała karmienie MM właśnie dlatego no i jeszcze wzięła pod uwagę to co mówił gin o tych hormonach - zobaczymy
a z tym głodem to wiem że teraz jest "niedożywiona" bo jej coś przeszkadza- je o połowe mniej niż w zeszłym tygodniu i i dużo "spala" rycząc bo prawie w ogóle nie śpi
a co do mego mleka to jestem taką samą mleczarnią jak i do tej pory ona mnie wysysa a tam i tak jest mnóstwo i tak jest od samego początku więc nie wiem kurwa 😠
boje się o nią, boję się tego co będzie i boję się o mamę bo widze jak ona to przeżywa( ja nie mniej ale jakoś tak mniej emocjonalnie do tego podchodzę ) to by było na tyle uciekam i nie wiem kiedy będę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
...KURWA czemu faceci to tacy debile no czemu??????????!!!!!!

bo to faceci i mozgow nie maja 😠

Bez kitu!!!!! Duże dzieci;p
Chyba jednak Gosiu wole mieszkać z rodzicami;]

wierz mi ze ja gdybym mieszkala blizej swoich to bym w tygodniu codziennie do nich uciekala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm Matylda nie wiem co Ci powiedzieć, trzeba to jakoś przetrzymać, zobaczysz jak zareaguje na MM, może akurat? 🥴

Kasia (Tutliputli) a ja kupiłam tę matę edukacyjną którą pokazywałąś, jutro przyjdzie to Ci powiem czy warto było 🙃

U mnie też było chłodno a dziś upał to i do Ciebie Matylda pewnie dojdzie niebawem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
...KURWA czemu faceci to tacy debile no czemu??????????!!!!!!

bo to faceci i mozgow nie maja 😠

Bez kitu!!!!! Duże dzieci;p
Chyba jednak Gosiu wole mieszkać z rodzicami;]

wierz mi ze ja gdybym mieszkala blizej swoich to bym w tygodniu codziennie do nich uciekala 😜

🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po zakupach. Kupiam sobie kieckie i buty 😁 maz powiedzial ze mnie jutro nigdzie nie pusci bo wygladam seksownie 😁 a jak pojde to on kolegow podesle zeby mnie pilnowali.. czubek !! 😁
Wlasnie odpoczywam sobie teraz. Maz poszedl do sklepu jeszcze z malym...
Wiecie co... normalnie plakac mi sie troszke chce jak musze jutro zostawic malego samego 😞 tzn. z mezem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Linka w końcu... 😁
Gdzieś ty była?


Ostatnio siedziałam caly czas u tesciowej przyeszłej bo sie chciała nacieszyc wnuczka 🙂
a no "żenie" sie:P najezdziłam sie za suknia slubną i wrescie jakas wybrałam 🙂
Maja rosnie jak nadrozdzach 🙂 wazy juz ze 6 kg 🙂
u babci nauczyła sie wymuszac rece i jak ja chce połozyc to jest pisk nieziemski, ale ogolnie jest bardzo grzeczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...