Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siemanko 🙂
nie wiem co na obiad zrobic dobrego a musze po zakupy iśc.
Mja dziś być burze :/ nie chce sama w domu siedzieć
Angelika c Ciebie kochana? jak z mężem Ci sie układa lepiej coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej też was tak wszyscy naokoło wkurwiają? głupimi tekstami?
mnie dzisiaj rano koleś, co pracuje przy gołębiach sąsiada, z rana zaczął pouczać, że taka pogoda i czemu z dzieckiem nie wychodze (była 8 rano i z psem wyszlam), niech ktoś inny z psem wychodzi a ja powinnam z dzieckiem. wczoraj było to samo, idę z psem a on gdzie mam dziecko, że powinnam z mała wyjść na dwór (już nie chciało mi się tłumaczyć, że pół godziny temu wróciłyśmy z godzinnego posiedzenia w ogrodzie). no ja pierd...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej też was tak wszyscy naokoło wkurwiają? głupimi tekstami?
mnie dzisiaj rano koleś, co pracuje przy gołębiach sąsiada, z rana zaczął pouczać, że taka pogoda i czemu z dzieckiem nie wychodze (była 8 rano i z psem wyszlam), niech ktoś inny z psem wychodzi a ja powinnam z dzieckiem. wczoraj było to samo, idę z psem a on gdzie mam dziecko, że powinnam z mała wyjść na dwór (już nie chciało mi się tłumaczyć, że pół godziny temu wróciłyśmy z godzinnego posiedzenia w ogrodzie). no ja pierd...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co któraś tu pisała czy opłaca sie albo czy zdaje egzamin niania elktroniczna 🙂 hehe u mnie super ja kupiłam nianie z kamera i ekranem i gotuje sobie w kuchni kamere ustawiam na małą i sobie gotuje i na nią patrze 🙂 swietna sprawa a jeszcze bardziej bedzie sie przydawac jak bedzied wieksza i obserowwac bede jak wielki brat 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
Hej. 😉

Majek śpi na dworze, ja piję kawkę.

Matylda, pozwolę sobie zapytać.
Zmarł Ci Twój wspaniały przyjaciel, a Ty idziesz na wesele? 😮
No chyba, że nie uznajesz czegoś takiego jak żałoba. ☺️

Marta nie denerwuj mnie takimi pytaniami bo łatwo mi nie jest
on zginął 15 sierpnia o 15.00 - cały poniedziałek wyłam, wczoraj w radio usłyszałam nasza ulubiona piosenke i cały czas wyłam , dzis mija tydzien od pogrzebu a ja wszystko analizuje, nawet maj jego zdjecie na pulpicie - co wkurza nawet P.
codziennie o nim mysle i mówie, a jutro odwiedze jego grób i juz mam stresa
do 10go sierpnia mielismy potwierdzic obecnosc na weselu a ja nie potwierdziłam z innych powodów bo przeciez Tomek jeszcze zył- po prostu nie chciałam isc bo ten dach i brak kasy
ale 11go sirepnia przyjechała do mnie PANNA MŁODA z zapytaniem czy bedziemy, była u nas chyba ze 4 godziny, przyniosła prezenty dla LENY i P. nie zastanawiajac sie powiedział ze bedziemy bo ona sie zaliła ze tyle osób jej odmówiło
aaaaaaaaa i jeszcze ten sasiad co zmarł tydzien temu to tez ich rodzina i teraz odpadło jej około 30 osób 🤢
SZYSZKA zrozum wazne co ma sie w sercu ja nie wierze w jakies wyliczone załoby - o TOMKU nigdy nie zapomne , jest mi ciezko na prawde
aaaaaaaa jego dziewczyna w 3mcu ciazy zmarła 😞
to tyle sory z błedy ale karmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
siemanko 🙂
nie wiem co na obiad zrobic dobrego a musze po zakupy iśc.
Mja dziś być burze :/ nie chce sama w domu siedzieć
Angelika c Ciebie kochana? jak z mężem Ci sie układa lepiej coś?


Obecnie to mam problem z tym wkłuciem po znieczuleniu boli mnie strasznie 😞
A co do reszty to wiecznie zmeczona bo moj klopsik chce byc noszony a ma juz 9 kg wiec jest co dzwigac 🙂
A z mezem to posluchalam rady Oli i mozna powiedziec ze jest malutka poprawa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
dzisiaj pospałam do 10 !!! 🙂 jak nigdy. a i tak mi mało, ale to pewnie przez pogode za oknem.. brrr
od wczoraj testuję biedronkowe pieluchy dada, na oko nie są złe a i pocałym dniu chodzenia z pupą było ok :P jednak na noc dla świetego spokoju załozyłam mu pampersiaka.
Matylda jesli Lenka jest alergiczką to zamiast chechłac jej ten nosek gruszką możesz spróbować Sterimar baby, albo marimer.. rozne sa te preparaty, w kazdym razie to taka woda morska w sprayu. nawilża śluzówke i oczyszcza w razie czego 😉
Andziucha mnie po tym porodzie caaałe szczescie nie boli 😎 😎 ale po pierwszym miałam tragedie, ponad miesiąc chodziłam zgięta wpół, nie mogłam się rozprostować jak człowiek... no i lekarz mi nie bardzo potrafil powiedziec dlaczego to tak sie dzieje.. no ale w koncu zniknęło bez sladu i juz nie wróciło :P znaczy sie bol znioknął 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
tyminka napisał(a):
siemanko 🙂
nie wiem co na obiad zrobic dobrego a musze po zakupy iśc.
Mja dziś być burze :/ nie chce sama w domu siedzieć
Angelika c Ciebie kochana? jak z mężem Ci sie układa lepiej coś?


Obecnie to mam problem z tym wkłuciem po znieczuleniu boli mnie strasznie 😞
A co do reszty to wiecznie zmeczona bo moj klopsik chce byc noszony a ma juz 9 kg wiec jest co dzwigac 🙂
A z mezem to posluchalam rady Oli i mozna powiedziec ze jest malutka poprawa 🙂 🙂


a ja jak np stoje jak gotuje to mnie bola plecy tam gdzie mn ie kuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bry
dzisiaj pospałam do 10 !!! 🙂 jak nigdy. a i tak mi mało, ale to pewnie przez pogode za oknem.. brrr
od wczoraj testuję biedronkowe pieluchy dada, na oko nie są złe a i pocałym dniu chodzenia z pupą było ok :P jednak na noc dla świetego spokoju załozyłam mu pampersiaka.
Matylda jesli Lenka jest alergiczką to zamiast hehłac jej ten nosem gruszką możesz spróbować Sterimar, baby, albo marimer.. rozne sa te preparaty, w kazdym razie to taka woda morska w sprayu. nawilża śluzówke i oczyszcza w razie czego 😉
Andziucha mnie po tym porodzie caaałe szczescie nie boli 😎 😎 ale po pierwszym miałam tragedie, ponad miesiąc chodziłam zgięta wpół, nie mogłam się rozprostować jak człowiek... no i lekarz mi nie bardzo potrafil powiedziec dlaczego to tak sie dzieje.. no ale w koncu zniknęło bez sladu i juz nie wróciło :P znaczy sie bol znioknął 🙃


Ja mam wlasnie to samo:/ nie moge sie nawet za bardzo schylac:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
tyminka napisał(a):
siemanko 🙂
nie wiem co na obiad zrobic dobrego a musze po zakupy iśc.
Mja dziś być burze :/ nie chce sama w domu siedzieć
Angelika c Ciebie kochana? jak z mężem Ci sie układa lepiej coś?


Obecnie to mam problem z tym wkłuciem po znieczuleniu boli mnie strasznie 😞
A co do reszty to wiecznie zmeczona bo moj klopsik chce byc noszony a ma juz 9 kg wiec jest co dzwigac 🙂
A z mezem to posluchalam rady Oli i mozna powiedziec ze jest malutka poprawa 🙂 🙂


a ja jak np stoje jak gotuje to mnie bola plecy tam gdzie mn ie kuli


To tez wlasnie w takim czyms objawia sie moj bol ale najgorsze jest to schylanie i czasem chodzi nie moge i to raczej sam bol tego klucia promieniuje na caly kregoslup dolny;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola a odeślij mnie na stronę z zadanymi przez Ciebie pytaniami, bo wydaje mi się że odpowiedziałam, no chyba że mi strona przeskoczyła i przeoczyłam.
Nie musisz od razu fochem strzelać 😜 😜

jaesoooo ten wyje od rana,... no wyjde z siebie !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
cześć.
Andżelika, Ty lepiej idź z tym do lekarza, bo ponoć można czuć to wkłucie nawet pół roku, ale żeby aż tak mocno? niech spojrzy na to spec 😁


tez tak myslalam jak znajde chwile wolna to pojde!tez mi tak wlasnie mowila ta anestezjolog ze mozna to czuc pol roku ale nie myslalam ze az tak:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam żadnej niani 😮
Ola co do sukienki to nie mam innej 😞
tzn mam różową ale ona ma już 4 lata i jakaś taka nie "na czasie", mam ze ślubu ale się w nią nie mieszczę 😮 i mam jeszcze taką brązową z turkusami ale do niej nie mam butów i ona jakaś tak "wynegliżowana" 🤢 musi być czarna i już 🥴










a i kończąc ten temat , nawet sama wiadomość o śmierci Tomka (bo do końca to do mnie nie docierało) nie wyzwoliła u mnie takich emocji jak sam pogrzeb i to że ni zmieścił sie do grobu
a trumna stała " na zewnątrz" do ciemnej nocy zanim wezwano kogoś kto by poszerzył grobowiec 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...