Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak napisał(a):
Wioluś jak rozmowy??? 😉


Kiepsko 🥴 Teraz to jest czysty wyzysk 😞 Szukają niewolników chyba dlatego nie biorę byle czego - jak się trafi coś fajnego to wtedy się zdecyduję. Na razie oszczędności mam więc spokojnie do końca roku mogę siedzieć na bezrobociu - zobaczymy jak to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
aisak napisał(a):
Wioluś jak rozmowy??? 😉


Kiepsko 🥴 Teraz to jest czysty wyzysk 😞 Szukają niewolników chyba dlatego nie biorę byle czego - jak się trafi coś fajnego to wtedy się zdecyduję. Na razie oszczędności mam więc spokojnie do końca roku mogę siedzieć na bezrobociu - zobaczymy jak to będzie.


no tak pracuj, haruj za 900 zł 😞
masakra 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dałam jej tego czopka, napisałam też do Ozimka, w razie pogorszenia mam do niego dzwonić a teraz dać jej 1,5 czopka.. Ale zanim mi odpisał to już jej włożyłam jednego i zasnęła po 20 minutach, moja biedna laleczka... 😞 Echhh gdybym ja to mogła na siebie wziąć żeby ona nie cierpiała.. A taka jest słabiutka, na ramieniu mi się pokłada, tuli się, płacze cały czas.. 🥴 Mam nadzieję że przez weekend się poprawi, zresztą od poniedziałku S. na urlopie będzie to mi pomoże trochę 🥴

Ania - ja jak to zobaczyłam tzn Housa to od razu wyłączyłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dałam jej tego czopka, napisałam też do Ozimka, w razie pogorszenia mam do niego dzwonić a teraz dać jej 1,5 czopka.. Ale zanim mi odpisał to już jej włożyłam jednego i zasnęła po 20 minutach, moja biedna laleczka... 😞 Echhh gdybym ja to mogła na siebie wziąć żeby ona nie cierpiała.. A taka jest słabiutka, na ramieniu mi się pokłada, tuli się, płacze cały czas.. 🥴 Mam nadzieję że przez weekend się poprawi, zresztą od poniedziałku S. na urlopie będzie to mi pomoże trochę 🥴

Ania - ja jak to zobaczyłam tzn Housa to od razu wyłączyłam 🤢

Biedna Lenka 😞 bardzo mi jej szkoda 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
wszystkiego naj dla miesięczniaków 🙂
widze ze za wiele sie nie zmieniło w sparawie .... 😉
nic mi sie nie chce taki mam syf ze szkoda słow...
kurcze jak mi szkoda Lenki oby jej szybko przeszlo,i wogole wszystkim chorowitkom malym...wogole dzieci nie powinny chorowac!
moje dziecie od kilku dni robi przy tym odlot
http://www.youtube.com/watch?v=OZ2CyCNanNU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej wyobrazam sobie jak Lenka musi ierpiec, moja raz miala katar to w nocy z placzem sie zrywala bo oddychac nie mogla a tu jest gorzej, ale mam nadzieje ze bardzo szybko jej to przejdzie 😘 😘 😘
Nina powodzenia i gratuluje zabka 🤪 i troche zazdroszcze 😜 u mojego nyguska raczej dlugo jeszzce nic nie wyjdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
echhh sezon chorobowy uważam za w pełni rozpoczętty... fuck 😠 😠 właśnie wróciłam ze szkoły, szymek dał tatusiowi pokaz nieziemski, nie zjadł nic o 16 darł sie i wkurzał ale jeść nie chciał 🤢 🤢 wiec w przerwie egzaminow dostalam ze 3 spanikowano-wkurwione telefony od R., a teraz juz po przyjeździe podjelam decyzje ze antybiotyk wkracza jednak bo dzisiaj kaszle coraz bardziej, nie ma gorączki ani kataru na szczeście wiec chociaz sie nie meczy. szlag mnie trafia że znowu musze go faszerowac tym swinstwem no ale nie ma wyjscia 🤨 🤨 ciekawam tylko czy nie chce jesc przez chorobe czy juz poczul nowe smaki (kaszka, obiadki) i przez to mu ten nutramigen nie podjezdza 🤢 🤢 i lepiej zeby zaczal jesc bo zapas 7 puszek mleka stoi na półce heheh 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo:P
KAmila-Kacperek słodziak
Aniu-a co było w tym dr.Hausie???
Ola-3 mam kciuki za Lenke oby jak najszybciej jej sie poprawilo:*
Ninia-gratulacje ząbka 😁

A ja dzisiej sie dowiedzialm,ze K kupil samochod ale bylam zla ze bez mojej wiedzy,zgody ale jedno co mnie cieszy ze mi go zostawia i nie zabiera do Szwecjii.
ByłAM u kolezanki w ciazy potem u przyjaciela:p
i tak jakos dzionek zlecial ,niech juz 20 bedzie odsapne wkkoncu dziecie spac bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam w chińskim markecie, bo zanim kasę dostanę to pewnie bardzo zimno się zrobi a ja jak zwykle nieprzygotowana i Hela nie ma za bardzo nic ciepłego.
Co za masakra tam była... tzn jeśli ceny byłyby też takie chińskie 😜 to byłoby ok, ale głupie kuźwa legginsy droższe niż w sieciówce. I brzydsze. Body mogą być, ale śpiochy to istna tragedyja.
Kupiłam tylko dwie czapki i koc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Byłam w chińskim markecie, bo zanim kasę dostanę to pewnie bardzo zimno się zrobi a ja jak zwykle nieprzygotowana i Hela nie ma za bardzo nic ciepłego.
Co za masakra tam była... tzn jeśli ceny byłyby też takie chińskie 😜 to byłoby ok, ale głupie kuźwa legginsy droższe niż w sieciówce. I brzydsze. Body mogą być, ale śpiochy to istna tragedyja.
Kupiłam tylko dwie czapki i koc.


Ania a w jakiej kwocie interesują Cię body, leginsy i co tam jeszcze potrzeba? 🙂 No i w jakim rozmiarze?
Tu masz body - z dostawą wychodzi ok 8 zł za szt

http://allegro.onet.pl/body-early-days-6-12-m-7pak-mix-wzorow-74-cm-i1810813457.html

http://allegro.onet.pl/viki1905-body-early-days-6-12-m-c-7pak-promocja-i1823938320.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ja po pierwszym dniu w pracy nie bylo zle troche tak dziwnie nie widziec Amelki przez 8 h ale najwazniejsze ze ona zniosła to bardzo dobrze 🙂

Nici wszystkiego naj z okazji półrocznicy 😜 😘
Ninka gratulejszyn ząbka Vaneskowego
Ola wspołczuje Lence i niech szybko wraca do zdrówka słoneczko malutkie

Dzieciaczki superowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...