Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nadrobiłam i sie uśmiałam 🙂
Jak zobaczyłam zdjęcia Józka to aż nie uwierzyłam jaki on jest śliczny taki inny niż wszystkie dzieci kurde zeby takie oczy mieć chyba pierwszy raz widze jestem w jakims amoku taki piękny chlopiec!
w głoś się smiałam z Witka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 cudny jest ten dzidziulek:*
Ola a twoje komentarze doprowadzają mnie do parskania 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe świetny upadek Witka 🙂 kurcze nieziemski On jest 😁
Moja Nikola jak placze i marudzi woła "Mama", przechodzi taki okres że z nikim nie chce byc tylko ze mną... 😮 Tata ją bierze to płacze i woła Mama, tak samo jak jest u babci - jak wychodzę to płacze i jak wracam to też i ręce wyciąga i woła mama.... No słodkie to jest ale kurcze wybitnie męczące. Zresztą dr O. ostrzegał mnie że niedługo taki moment nadejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja w końcu zaczęła ręce wyciągać jak czegoś chce czyli do mnie czasami też - ale najbardziej do butelki 😁
a gdzie jest Magda z Ł. i Tyska bo do reszty to brak słów
któraś już wróciła do pracy oprócz Wioli i Dorki?????
Kasia w którym ty H&M ie pracujesz bo chcę wiedzieć na wypadek gdybym przypadkiem wybrała się do Wa-wy 😁
a która mi blisko do Krakowa - no prócz Kmatus bo ona milczy 😮
bo ja am zajadę na rynek na pół godziny- nie odpuszczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Nadrobiłam i sie uśmiałam 🙂
Jak zobaczyłam zdjęcia Józka to aż nie uwierzyłam jaki on jest śliczny taki inny niż wszystkie dzieci kurde zeby takie oczy mieć chyba pierwszy raz widze jestem w jakims amoku taki piękny chlopiec!
w głoś się smiałam z Witka 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 cudny jest ten dzidziulek:*
Ola a twoje komentarze doprowadzają mnie do parskania 😁 😁


dziękuję. To chyba geny polskie i niepolskie 🙂 😆 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
nie do ogladam wojewódzkiego wczoraj ile lat ma ta Kumorek?

w moim wieku jest - 32 lata ma

ale stara 😁
chociaż Kumorek wygląda na 35 😉

ja w ogóle nie lubię rocznika 79 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
nie do ogladam wojewódzkiego wczoraj ile lat ma ta Kumorek?


Yyyyyy.. nie rozumiem 🤢

Matylda, Witek też podnosił się na rączkach, potem pełzał, potem na nóżkach, potem "pływał" potem raczkował 🙂
jakoś tak 😁

i ja idę choć dziecię zasnęło mi w łóżeczku w oczekiwaniu na przygotowanie do ubrania: wiedziałam że jakiś numer wywinie żeby się tylko nie ubrać 😠 😠

a ja wieczorem wstawię film z Witkowego stania na widok odkurzacza i zdjęcie gdzie niepilnowane dziecię może zajść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, to w którym H&M przyjdzie mi pracować dowiem się na początku listopada: na razie mój dotychczasowy sklep jest już obsadzony 🤢 🤢
do pracy wracam 15 listopada
7 listopada Witek zaczyna karierę w żłobku: i modlę się żeby do tego czasu nie dostał tego co ma Nici: bo też mnie o tym uprzedzano, że to cecha 7 miesiąca 🤢 bo ciężko będzie zostawić go w żłobku i uciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
Matylda, to w którym H&M przyjdzie mi pracować dowiem się na początku listopada: na razie mój dotychczasowy sklep jest już obsadzony 🤢 🤢
do pracy wracam 15 listopada
7 listopada Witek zaczyna karierę w żłobku: i modlę się żeby do tego czasu nie dostał tego co ma Nici: bo też mnie o tym uprzedzano, że to cecha 7 miesiąca 🤢 bo ciężko będzie zostawić go w żłobku i uciec.

o to bedziesz miała tydzien zeby z W. w złobku siedziec 😉
ja też mam małą, maleńką szansę na pracę w H&M i nie wiem jakie tam są zarobki ale to co mi proponują to jest śmieszne ale lepsze to niż nic 🤢
ja nie wiem o co chodzi z tą mamą i 7mym miesiącem ale my tak mamy od samego początku - no może odkąd zrobiła się kumata
w sobotę w ogóle z nią nie byłam bo nie miałam czasu a w niedzielę totalny foch i płacz 😮
jak już ktoś ją weźmie na ręce to tylko się rozgląda gdzie ja jestem i oka ze mnie nie spuszcza - jak jest z mamą ( którą zna i spędza z nią prawie tyle czasu co ze mną) a ja się gdzieś pokażę to od razu ryk i chce do mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
Kasia a prywatny czy państwowy żłobek macie? Dużo będzie Was kosztował i w jakich godzinach Wit będzie mial opieke?
U nas w tym momencie żłobek jest wykluczony - ja do kibelka spokojnie nie mogę wyjść....

Magda juz prawie listopad a w grudniu miałas sie starac o kolejne i jak plany aktualne????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Kasia a prywatny czy państwowy żłobek macie? Dużo będzie Was kosztował i w jakich godzinach Wit będzie mial opieke?
U nas w tym momencie żłobek jest wykluczony - ja do kibelka spokojnie nie mogę wyjść....

Magda juz prawie listopad a w grudniu miałas sie starac o kolejne i jak plany aktualne????


nieaktualne niestety bo mój Ł. zakwalifilkował się w tym roku na leczenie (myśleliśmy ze od marca zacznie) i bierze silne leki i zastrzyki do końca stycznia i mamy zakaz produkowania dzieci. Od lutego mozemy sie starac. Niestety....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak na szybko, bo na spacer jednak idziemy 😮

Matylda, o zarobkach w tej firmie ja się nie wypowiadam na ogóle: możemy na privie 😉

Magda ze żłobkiem mam tak:
żłobek jest prywatny ( stety-niestety...) kosztuje mnie 850 zł z jedzeniem, mają własną kuchnię i sami gotują, to dla mnie plus..rodzice dostarczają tylko mleczko i pampersy.
Ale co dla mnie było kryterium: jest jedna opiekunka na 7-oro dzieci ( w państwowym jest jedna na 20-scioro !! 🤪 ) przy czym w trakcie karmienia ma jeszcze jedną do pomocy. Mała grupa więc i chorowalność mam nadzieję niewielka, i opiekunka super dziewczyna: młoda i zaaawsze uśmiechnięta: dzieci lgną do niej aż miło patrzeć. Byłam też świadkiem jak usypia dzieci i jeżeli bałam się jak to pójdzie ze względu na bujanie dzieci to dla niej nie problem: wynosiła tylko jedno po drugim do łóżeczek po 5 minutach wróciła i usiadła ze mną żeby pogadać a tam cisza !! 🤪 🤪 wszystkie spały !!! pytam się jak ona to robi a ona, że tak je wymęczy zabawą, spacerem i stałą godziną spania, że nie ma nigdy problemu: a jak ma dziecko co jest nauczone noszenia to po trzech dniach się oduczyło bo twierdzi że dzieci stosują naśladownistwo: jeżeli jedno ładnie zasypia to reszta idzie w jego ślady 🤪 🤪 więc to dla mnie też plus, do tego wszędzie czysto, dzieci widać uśmiechnięte radosne ( wszystkie były w wieku od 6 do 11 miesięcy ), lgną do niej, bawią się na całego: więc jeżeli im z nią dobrze to chyba znak że dziewczyna ma podejście. Do tego wszystkie osoby tam zatrudnione mają wykształcenie pedagogiczne więc nie są to panie z przypadku tylko takie, które rzeczywiście lubią dzieci..
co jeszcze.. zobaczymy po 7. I faktycznie Matylda, ten tydzień to jest właśnie tydzień na zaklimatyzowanie się i ja początkowo będę z nim co dzień zmniejszająć swój tam czas: najpierw godzinę, potem pół a potem kilka minut.. podobno dzieciom wystarczają 3 dni 😮 😮
no nic, zobaczymy jak wyjdzie: problemem jedynie jest to, że żłobek standardowo jest czynny od 7 do 18 od poniedziałku do piątku, można tylko dokupić pakiet godzin i jeżeli dziecko zostaje dłużej czy w weekendy to godziny schodzą ci z tej "karty godzin".
A problem dlatego, że ja pracuję w handlu, wiadomo system zmianowy i weekendy pracujące. A pracuje głownie wieczorami więc nie wiem jak to nam wyjdzie: wszystko zależy od dobrej woli mojej kierowniczki i dobrej woli A żeby dostosowac się z grafikiem. Jak nam nie wyjdzie, to zawsze w pogotowiu jest moja mama...

300 km stąd 😮 😮 😮 😞 😞 😞 😞 i Witek pojedzie do niej na okres zimowy a ja będę go odwiedzać raz na dwa tygodnie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
i wtedy umrę z żalu..


pytałam o nianię: od 15zł/h i już na wstępie dowiadując się że w grę wchodzi Tarchomin i zmianowy system opieki ( również w weekendy i wieczorami ) mówią mi dziękuję..
A. nie ma mamy niestety..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...