Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzięki dziewczyny 🙂
ja sama się dziwię skąd w nim taki pęd ewolucyjny 😁 😁 pewnie czuję że w żłobku może być najmłodszy i przyjdzie mu walczyć o miejsce przy Pani tudzież zabawkach 😁 😁
i fakt, że mnie też wydaje się szczuplutki: choć mam wrażenie że u niego to same mięśnie są, on nie ma takich niemowlęcych fałdek 🤢
a zjada 210 ml co 4h i do tego przekąsi chrupkiem, piętką chleba, deserkiem, zupką.. 🤢 🤢 ☺️ ☺️ ☺️

i śpi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
dzięki dziewczyny 🙂
ja sama się dziwię skąd w nim taki pęd ewolucyjny 😁 😁 pewnie czuję że w żłobku może być najmłodszy i przyjdzie mu walczyć o miejsce przy Pani tudzież zabawkach 😁 😁
i fakt, że mnie też wydaje się szczuplutki: choć mam wrażenie że u niego to same mięśnie są, on nie ma takich niemowlęcych fałdek 🤢
a zjada 210 ml co 4h i do tego przekąsi chrupkiem, piętką chleba, deserkiem, zupką.. 🤢 🤢 ☺️ ☺️ ☺️


Kasia, czyli sporo je 🙂 a może ma dobra przemiane materii i juz . Ale ON jest boski!
i śpi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Kacha on jest REWELACYJNY 😁 😁 no brak mi słów po prostu 🙂 chudy faktycznie ale co mu sie dziwisz, jak ta zasuwa to i spala 🙂
A mój się wczoraj całował 🙂 namiętnie. BYłam u kolezanki, której Amelka jest równo rok starsza (bez 1dnia) od Szymka i jak zaczęła go nacierać, głaskać, całować to obydwoje mieli taka radochę, że ja nie wiem co to z tego będzie 😉 A najlepsze to, że Amelcia rok starsza, ubranka nosi o rozmiar wieksze tylko, i o 1.5kg cięzsza - także przypuszczam że do wakacji to różnicy między nimi widać nie będzie, o ile mój jej nie przerośnie 🙂

Angelika jak ma zatkany nosek to polecam na podusie e 2 kropelki olbas oil - bedzie mu sie łatwiej oddychało. I maść rozgrzewająca pulmex baby. aaa i euphorbium - krople.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikolina, ale to bez recepty? bo ja do tej pory stosowałam Sterimar Baby, odciągałam Fridą ( fuj ale cóż zrobić..) i pod nos maść majerankowa.
a to to na poduszkę to drogie jest ?
bo mój co rano budzi się z tak zawalonym nosem, że masakra 🤢

Matylda, a Ty gdzie łazisz? że cię nie ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski!!! 😁
dziękujemy za życzenia kochane ciocie klocie 😘 ☺️
a mnie nie było, bo jak zobaczyłam ile mam nadrabiania to się załamałam 😁 i dzisiaj dokończyłam 😁
Wit jest niesamowity!!!! mój się opiera nogami, ale muszę go trzymać 😁 a poza tym, mamy taką samą dżdżownicę 🙂
reszty bejbików nie widziałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola:
-mogłaś uprzedzić że Lenka tak głośno gada bo se dziecko własne obudziłam 😁 😁
-co Ty robisz, że ona taka grzeczna? 😮 😮 😮 mój by w życiu nie uleżał tyle na pleckach, zaraz zjadłby dywan/kocyk/swoje ubranie/poczłapałby do aparatu...
-"lata" zajebiaszczo 😁 😁
-w ogóle cudna jest: i kocham ten jej rozcapierzony kosmyk na czubku głowy ☺️ ☺️ ☺️ ☺️



jaką masz czystą poooodłooooooogę 🤪 🤪 🤪 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...