Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
bry 🙂

Magda mi w 6 tygodniu wyszedł już pozytywny i dodatkowo robiłam badanie hcg. Ty chudziutka jesteś to myśle, że nawet po brzuszku bys juz cos widziała. 20.12 miałaś ostatni okres czy wtedy powinnas dostac?

coś Ty, mnie brzuch zaczął rosnąć 4-5 miesiąc dopiero.
Dostałam 20.12 i trwał do 25.12
Kolejny powinien być 20.01
A mamy 12.02 a okresu nie było i nie ma

Ciągle latam siku, tak jak w poprzedniej ciąży.
Jednak dwa testy - negatywne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam weekendowo.
Ja wlsanie sie zmywam do leroymerlin na male zakupy do domu. Musze kupic polke to mojej szafki i kontakt z bolcem bo stary rozpadl sie.

Magda mi wyszedl test pozytywny od razu. Owulacje mialam ok 16-18 lipca a 1 sierpnia juz byl pozytywny z jasn kreska a 4 sierpnia powtorzylam i bylo bordowa kreska.
I w Twoim przypadku nasowaja mi sie trzy rzeczy.
1) do kiedy karmilas piersia?? bo do pol roku po odstawienu jest mega rewoluicja i takie akcje sie moga zdazac ze raz okres jest a raz nie, bo ciagle mozesz miec za wysoki poziom prolaktyny.
2) albo jestes faktycznie w ciazy ale takiej slabej jak to pisaly dziewczyny ze test nie wykrywa i tu ja mialam wydaje mi sie podobny przypadek ze raz myslalm ze jestem w ciazy, 2 testy negatywne po czym dostalam okres opozniony i takie masakryczne krwawienie mialam ze z kibla nie schodzilam. Gin mi wtedy mowil ze czesto tak jest e takie wczesne ciaze nieprawidlowe organizm sam usowa stad tez takie akcje.
3) albo ciaza normalna i rozwija sie w Tobie rodzenstwo dla maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
tynka83 napisał(a):
bry 🙂

Magda mi w 6 tygodniu wyszedł już pozytywny i dodatkowo robiłam badanie hcg. Ty chudziutka jesteś to myśle, że nawet po brzuszku bys juz cos widziała. 20.12 miałaś ostatni okres czy wtedy powinnas dostac?

coś Ty, mnie brzuch zaczął rosnąć 4-5 miesiąc dopiero.
Dostałam 20.12 i trwał do 25.12
Kolejny powinien być 20.01
A mamy 12.02 a okresu nie było i nie ma

Ciągle latam siku, tak jak w poprzedniej ciąży.
Jednak dwa testy - negatywne


to wychodzi na to ze masz 45 dzien cyklu... hm m oze wypadl Ci jeden cykl ( jajniki nie zawsze pracuja rowno)... hm 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł
a ja byłam na zakupach SAMA 🤪 🤪 🤪 na zumbę jakieś ciuchy kupić bo wszystko mam stare 🙂

Magda - mi pierwszy test wyszedł negatywnie ale to było jakoś 4 dni po terminie, powtórzyłam za 3 dni i już 2 krechy były. Nie sądzę żebyś była w ciąży bo przecież na tym etapie Beta HCG jest już tak wysokie, że nawet wieczorem wyszłoby Ci że jesteś w ciąży. Nie martw się. Zresztą nawet gdyby to masz już z bańki drugie dziecko 😉 Ja bym chyba wolała żeby za mnie życie zadecydowało bo sama to nie wiem kiedy się zdobędę na tę decyzję ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
tak dla pocieszenia u mojej siostry bywało, że i 3 mce nie miała i nie wiadomo dlaczego, pewnie jakieś zaburzenia hormonalne 🤢

znienacka? dziwne to by było...
żadnych diet nie stosowałam, co prawda schudłam parę kilo w dwa miesiące, ale bez diet, tak po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Heloł
a ja byłam na zakupach SAMA 🤪 🤪 🤪 na zumbę jakieś ciuchy kupić bo wszystko mam stare 🙂

Magda - mi pierwszy test wyszedł negatywnie ale to było jakoś 4 dni po terminie, powtórzyłam za 3 dni i już 2 krechy były. Nie sądzę żebyś była w ciąży bo przecież na tym etapie Beta HCG jest już tak wysokie, że nawet wieczorem wyszłoby Ci że jesteś w ciąży. Nie martw się. Zresztą nawet gdyby to masz już z bańki drugie dziecko 😉 Ja bym chyba wolała żeby za mnie życie zadecydowało bo sama to nie wiem kiedy się zdobędę na tę decyzję ☺️

w sumie tak...
tylko jeśli jestem w ciąży (a teraz bym nie chciała) to znów po porodzie zostanę bez pracy 😞 i to mnie najbardziej boli 😞
Póki co - postaram się o tym nie myśleć...
Zobaczymy co test pokaże we wtorek rano i co lekarz powie.
W poniedziałek zadzwonię i się umówię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje dzieci na sankach ale coś za długo 😮
Magda moim zdaniem to też jakieś rozregulowanie
kurde a ja dalej nie wiem jak można być w ciąży nie dążąc do tego, no po prostu nie wyobrażam sobie tego
ale uwaga ostatnio tak trułam P. że może coś w końcu uda mi się "wymusić" tj nie coś tylko "kogoś"
ale jeszcze trochę pracy przede mną 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny wiem ze weekend ale może któraś wejdzie i będzie wiedziała..
czy jest jakiś preparat aby dziecko w czasie choroby się nie odwodniło??? nie chodzi mi o taki gdy się podaje jeśli już jest odwodnione!
Z góry dzięki za odp. my po wizycie w szpitalu na ostrym dyżurze młody dziś o 5 rano miał 39,8 stopnia gorączki 🤢
zapalenie gardła chodzę i ryczę ciągle podajemy leki czopki jeszcze jak przypomnę sobie badania i jego płacz w czasie pobrania krwi( na szczęście tylko z paluszka) to mną trzęsie jestem na L4 cały następny tydzień 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

wszyatkiego dobrego dla Majeczki 🙂

magda, co do testow ciazowych, to ja zrobilam jeden dzien przed oczekiwanym okresem, a drugi w dniu oczekiwanego okresu i obydwa wyszly pozytywne. Ja w zasadzie juz kilka dni po ze tak powiem doslownie zaplodnieniu 🙂 🙂 wiedzialam, ze jestem w ciazy, jakis glosik mi podpowiadal....

Ewelina, przeykro mi ze Dawidek chory, powiem ci ze ja mam tutaj takie granulki do robienia napoju pelnego elektrolitow i roznych elementow i sie nazywa dioralyte ale nie wiem czy to jest dostepne w poslce. Wlasnie przeciwko odwodnieniu, nawadniajacy jest ten preparat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
🤪
Ja test zrobiłam w pierwszym dniu i był pozytywny.
Madzia może jak dziewczyny piszą po prostu się tak długo spóźnia... może miałaś dużo nerwów i zmianę trybu życia....s
woją drogą trochę chciałabym być na Twoim miejscu (jeżeli jestes w ciąży)
tak jak Ola napisała najlepiej jak życie czasami zdecyduje za nas.... też bym tego chciała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...