Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Będę podbijać świat, tam gdzie serwują jakiś mocny alkohol 😁

W domu se zaserwuj, po co na ten mróz będziesz szła 😁

właśnie, kup se coś mocniejszego i z nami na brzuszku posiedź, a co będziesz łaziła 😜

jeszcze gdzie przymarzniesz albo nie daj boże do kogoś 😁

a tu na forum takie szaleństwa się dzieją, zwłaszcza na łykend, chyba nie chcesz, żeby wszystko cie ominęło! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Będę podbijać świat, tam gdzie serwują jakiś mocny alkohol 😁

W domu se zaserwuj, po co na ten mróz będziesz szła 😁

właśnie, kup se coś mocniejszego i z nami na brzuszku posiedź, a co będziesz łaziła 😜

jeszcze gdzie przymarzniesz albo nie daj boże do kogoś 😁

a tu na forum takie szaleństwa się dzieją, zwłaszcza na łykend, chyba nie chcesz, żeby wszystko cie ominęło! 😁

chyba już zaczęła pić bo ją wcięło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Będę podbijać świat, tam gdzie serwują jakiś mocny alkohol 😁

W domu se zaserwuj, po co na ten mróz będziesz szła 😁

właśnie, kup se coś mocniejszego i z nami na brzuszku posiedź, a co będziesz łaziła 😜

jeszcze gdzie przymarzniesz albo nie daj boże do kogoś 😁

a tu na forum takie szaleństwa się dzieją, zwłaszcza na łykend, chyba nie chcesz, żeby wszystko cie ominęło! 😁

chyba już zaczęła pić bo ją wcięło 😁

jeszcze nie mamy łykendu 😁 W domu nie chce, bo mam dość tych 4 ścian.. i rano wstawać nie będę musiała do młodego... ehh pięknie się zapowiada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

mysmy wybrali sie z okazji walentynek na kolacje z naszym dziecieciem 🙂

jedzonko bylo pyszniutkie i do tego ogromne porcje i myslalam, ze obydwoje nie wstaniemy zza stolu!!! nelinia zachowala sie jak sytuacja tego wymagala, to jest podjadla kilka flipsow a potem przelozylismy ja do wozka bo troszke marudzila i poszla spac, dajac rodzicom szanse na delektowanie sie i wlasnym towarzystwem i kolacja 🙂

Teraz piekna juz spi, a ja czekam az mecz sie skonczy i mamy film w lozu ogladac ☺️ ☺️ 😉

co do mebli, to podobaja mi sie te ktore Ania wyslala, takie bardziej klasyczne jednak, ja nie jestem fanka ultranowoczesnych, monokolorowych, blyszczacych powierzchni. Co do kanap, to moja kuzynka ma te z naturalnej skory i ilekroc u niej jestem, to lape sie na tym ze wacham ta kanape 🙂 ale ja mam swira na punkcie zapachow i wachania 🙂 🙂

dobrze,ze dawidek dochodzi juz do siebie, bardzo sie ciesze

moja Nela ma katar i troche kaszle, kupilam jej dzisiaj syrop, uzywam masci rozgrzewajacej na stopy i masci majerankowej pod nos, mam nadzieje ze wkrotce jej przejdzie bo tez jak laurka sie meczy w nocy.

ok, poki co zmykam, zycze udanego wieczoru piekne 🙂

aha, zjadlabym cosik slodkiego 🙂


ps. ciekawe jaki wynik madziulowego testu??? bedzie nowy bejbik czy nie bedzie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja czekam na info od Magdy ale z Pruszkowa bo do lekarza z Nikolą poszła, mała zwaliła sobie donicę na głowę i nabiła guza obok ciemiączka... Wiem że dostała skierowanie do szpitala na usg i nie wiem co dalej bo się nie odzywa 🥴 Same wypadki ostatnio 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A ja czekam na info od Magdy ale z Pruszkowa bo do lekarza z Nikolą poszła, mała zwaliła sobie donicę na głowę i nabiła guza obok ciemiączka... Wiem że dostała skierowanie do szpitala na usg i nie wiem co dalej bo się nie odzywa 🥴 Same wypadki ostatnio 🤢

o matko 😲 😲 😲
jezu żeby było wszystko w porzadku 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A ja czekam na info od Magdy ale z Pruszkowa bo do lekarza z Nikolą poszła, mała zwaliła sobie donicę na głowę i nabiła guza obok ciemiączka... Wiem że dostała skierowanie do szpitala na usg i nie wiem co dalej bo się nie odzywa 🥴 Same wypadki ostatnio 🤢

o matko 😲 😲 😲
jezu żeby było wszystko w porzadku 🥴

też się martwię, napisałam sms'a ale nie odpisuje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A ja czekam na info od Magdy ale z Pruszkowa bo do lekarza z Nikolą poszła, mała zwaliła sobie donicę na głowę i nabiła guza obok ciemiączka... Wiem że dostała skierowanie do szpitala na usg i nie wiem co dalej bo się nie odzywa 🥴 Same wypadki ostatnio 🤢

o matko 😲 😲 😲
jezu żeby było wszystko w porzadku 🥴

też się martwię, napisałam sms'a ale nie odpisuje 🥴


a to teraz się stało,tzn. czy teraz ci napisała sms????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda z P, powiem Tyle: Masz super gust i mamy pobny 🙂 Wszystko mi sie podobalo , co pokazlas! Boze , jak piknie bdzie! Lubie biale , czarne 🙂)))))))))


z kolei totalnie nie w moim guscie meble alice

Ciesze sie , ze z Krzysie dobrze wszystko 🙂

dalej nic nie pisze, bo brakuje mi slow, normalnie w szoku jestem od niektorych 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...