Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):

OLA a dlaczego wyrzuciliście zabawki ???????

Matylda - nie chcę pisać dlaczego 🙂 Musiałam i tyle

kurde no rozumiem ale chciałbym wiedzieć dlaczego
bo co nie mieściły się ???
bo były niebezpieczne ???
bo ja nie lubię tego badziewia , mamy tylko kilka maskotek i grzechotek i jestem spokojna bo wiem że mogę zostawić LENE na chwilę samą i się nie wywali z niczego nie spadnie , żadnych elementów nie oderwie, niczego nie połknie , jak ma ochotę to się bawi tym co ma , a jak nie ma to nawet najlepsze i najdroższe zabawki by nie pomogły

Napisałam Ci na gg w skrócie

mhm tylko gdzie ja mam gg ????????????? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bry

jestem zachwycona Fabianem 🙂 zmężniał bardzo przez te włosy 🙂 🙂

a mnie dzisiaj obudził o 6.30 domofon. w drzwiach po chwili stanęła moja SIOSTRA. w takim stanie nie widziałam jej odkąd miała 17-18 lat. napierdolona (bo inaczej tego nazwać nie można) jak armata, pokłóciła się ze swoim wracając z jakiejś imprezy, spuchnięta od płaczu, potargana, spodnie w błocie no po prostu obraz nędzy i rozpaczy. wykąpałam ją i zapakowałam ze szwagierkiem do łóżka. 😁 😁
także do 8.00 to już zdążyłam pomyć wszystkie gary-pozostałości po świętach i poodkurzać.

a tamta łajza jeszcze na koniku z Szymkiem chciała jeździć, bo oczywiście swoim "wejściem smoka" obudziła mi dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bry

jestem zachwycona Fabianem 🙂 zmężniał bardzo przez te włosy 🙂 🙂

a mnie dzisiaj obudził o 6.30 domofon. w drzwiach po chwili stanęła moja SIOSTRA. w takim stanie nie widziałam jej odkąd miała 17-18 lat. napierdolona (bo inaczej tego nazwać nie można) jak armata, pokłóciła się ze swoim wracając z jakiejś imprezy, spuchnięta od płaczu, potargana, spodnie w błocie no po prostu obraz nędzy i rozpaczy. wykąpałam ją i zapakowałam ze szwagierkiem do łóżka. 😁 😁
także do 8.00 to już zdążyłam pomyć wszystkie gary-pozostałości po świętach i poodkurzać.

a tamta łajza jeszcze na koniku z Szymkiem chciała jeździć, bo oczywiście swoim "wejściem smoka" obudziła mi dziecko.

bywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ bardzo dziekuje kochane cioteczki za życzonka dla Dominika.
I ślemy wszystkim dzieciaczkom które pokończyły już roczki buziaki i życzymy zeby zawsze mialy uśmiechnięte buzki.
my tez wczoraj miaeliśmy tort mały wybrał różaniec 🤢 😁
dobrze ze to już po tych świetach...bo one strasznie męczące ,dzis wolne a jutro znowu do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
Witam.
zaraz wstawie fotki z urodzin i skasuje.
....

zapros mnie ☺️


Zaproszona 😎

Mala wybrala różaniec jedna reka a druga pieniążek a potem wsadziła to do kieliszka 😁

wie ze trzeba zapłacic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra spadam na dwór bo wisiałam na telefonie
LENA wydarła cały dekoder od reszty 🙃
matko Alice ty wyglądasz jak 16tka , Alicja cudna
weźcie mi napiszcie o co chodzi z tymi kieliszkami i długopisami - to może jej zrobię jak faktycznie będzie miała roczek bo ja nie wiem od podstaw o co chodzi ☺️
Ewelina witaj ciesz się wolnym dniem 😉
ehhhhhhhhhh spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemankoooo!!!!!!!

STO LAT,STO LAT DLATOMECZKA 😘


My już w Szwecjii 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Podroz spoko,4godz do niemiec do portu potem 4 godz promem gdzie myslalam ze umre tak mi zle bylo,Pola spac nie chciala zasnela godzine przed tym jak musielismy jz wysiadac ale przenioslam ja jakos i spala dalej w foteliku,potem jechalismy jeszcze 7 godz o samej Szwecji,cala droge spala Niunia ja zreszta tez,robilismy postoje to ja na spiocha wyciagalam z fotelia,masowalami karmilam 🙂 Jak dojechalismy na miejsce to tez spala zanioslam ja do lzka i do 7 spala;p Takze ona podroz zniosla git gorzej ze mna bylo na promie,wymiotowac mi sie chcialo w glowie sie krecilo masakraaaa!!!!!\\A tu pogoda chujowa,bylismy juz w ikei kupic malej siedzonko do karmienia,materacyk do lozeczka turystycznego itp.Do tej pory sie nie wypakowalismy masakra ile bagazy,jedzenia. jechalismy na dwa auta kombi plus bagazniki dachowe to sobie wyobrazcie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...