Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Dzięki Magda i Mati.

Matylda to może uda się nam spotkać 🙂 ja na weekend majowy się raczej nigdzie nie wybieram, może gdzieś podskoczymy któregoś dnia ale zobaczymy. Mogę mieć jazdy co najwyżej.

nie no ja rozumiem
tylko jeszcze mówię pewna nie jestem musze zadzwonić w dwa miejsca
pewnie pojadę z P. i LENĄ a jak o nie będzie mógł to z nawigacją 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny jeszcze jedno pytanie z natury tych głupich pytań ☺️
czy wszystko co jest dostępne na stronie w H&M on-line jest również dostępne w sklepie ??????
i czy np jak zamawiam coś przez internet i np okaże się że rozmiar do dupy albo coś nie pasuje to mogę to zwrócić - pytam o ciuchy
bo ja jeszcze nigdy niczego nie kupiłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny 🙂:*

ja sie własnie rozgldam za takim czyms dla Mai, tylko boje sie ze mnie R niedlugo zje za te zabawki bo ostatnio kupiłam Mai tego kubusia i pare innych rzeczy a teraz czekaja nas 2 komunie w maju, narodziny w czerwcu, 3 wesela i na jednym z nich mamy byc jeszcze starostami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dziewczyny jeszcze jedno pytanie z natury tych głupich pytań ☺️
czy wszystko co jest dostępne na stronie w H&M on-line jest również dostępne w sklepie ??????
i czy np jak zamawiam coś przez internet i np okaże się że rozmiar do dupy albo coś nie pasuje to mogę to zwrócić - pytam o ciuchy
bo ja jeszcze nigdy niczego nie kupiłam ☺️

Jak kupujesz w sklepie internetowym to masz prawo zwrócić to w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, a co do dostępności to nie wiem, podejrzewam że mają ten sam asortyment
Sobie chcesz kupować czy Lenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
dziewczyny jeszcze jedno pytanie z natury tych głupich pytań ☺️
czy wszystko co jest dostępne na stronie w H&M on-line jest również dostępne w sklepie ??????
i czy np jak zamawiam coś przez internet i np okaże się że rozmiar do dupy albo coś nie pasuje to mogę to zwrócić - pytam o ciuchy
bo ja jeszcze nigdy niczego nie kupiłam ☺️

Jak kupujesz w sklepie internetowym to masz prawo zwrócić to w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, a co do dostępności to nie wiem, podejrzewam że mają ten sam asortyment
Sobie chcesz kupować czy Lenie?

for me
tzn nic nie kupuje tylko szukam czegoś i zastanawiam się 😮
bo ja to taka niewymiarowa jestem
tułów długi, nogi długie , ręce długie, cycków brak , ramiona szerokie ehhh
mi to nawet "na żywo " mierząc ciężko coś kupić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
dziewczyny jeszcze jedno pytanie z natury tych głupich pytań ☺️
czy wszystko co jest dostępne na stronie w H&M on-line jest również dostępne w sklepie ??????
i czy np jak zamawiam coś przez internet i np okaże się że rozmiar do dupy albo coś nie pasuje to mogę to zwrócić - pytam o ciuchy
bo ja jeszcze nigdy niczego nie kupiłam ☺️

Jak kupujesz w sklepie internetowym to masz prawo zwrócić to w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, a co do dostępności to nie wiem, podejrzewam że mają ten sam asortyment
Sobie chcesz kupować czy Lenie?

for me
tzn nic nie kupuje tylko szukam czegoś i zastanawiam się 😮
bo ja to taka niewymiarowa jestem
tułów długi, nogi długie , ręce długie, cycków brak , ramiona szerokie ehhh
mi to nawet "na żywo " mierząc ciężko coś kupić 😠

chyba na sklepie mają wiekszy wybór, ja chciałam bodziaki takie z koronką zakupić online i ich nie ma, a na sklepie są 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
dziewczyny jeszcze jedno pytanie z natury tych głupich pytań ☺️
czy wszystko co jest dostępne na stronie w H&M on-line jest również dostępne w sklepie ??????
i czy np jak zamawiam coś przez internet i np okaże się że rozmiar do dupy albo coś nie pasuje to mogę to zwrócić - pytam o ciuchy
bo ja jeszcze nigdy niczego nie kupiłam ☺️

Jak kupujesz w sklepie internetowym to masz prawo zwrócić to w ciągu 10 dni bez podania przyczyny, a co do dostępności to nie wiem, podejrzewam że mają ten sam asortyment
Sobie chcesz kupować czy Lenie?

for me
tzn nic nie kupuje tylko szukam czegoś i zastanawiam się 😮
bo ja to taka niewymiarowa jestem
tułów długi, nogi długie , ręce długie, cycków brak , ramiona szerokie ehhh
mi to nawet "na żywo " mierząc ciężko coś kupić 😠

chyba na sklepie mają wiekszy wybór, ja chciałam bodziaki takie z koronką zakupić online i ich nie ma, a na sklepie są 🤔

a ja myślałam że odwrotnie tylko że jak szukać nie umiem a wstydziłam się zapytać
bi wiele rzeczy które widziałam na stronie nie było w sklepie
ale to dawno bylo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem zła, wściekła na siebie i mam ogromny żal bo doprowadziłam do zaniedbania dziecka przez zlekceważenie.. Ona się drapała od ponad miesiąca po brzuszku a ja zwalałam to na alergię 🥴 Wczoraj dostała dużych krost na pleckach ale tylko w okolicy nerek więc zapisałam ją do Ozimka.
Niepokoiło mnie też to że nie daje się przewijać i wyje od jakiegoś czasu na sam widok przewijaka, no i zaglądam wczoraj w okolice intymne a tam cały środek czerwony 😞 😞 😞
Ma grzybicę, dostała masę leków..
Kobieta która choć raz miała (a podejrzewam że miała to okropieństwo każda z nas) zapalenie i grzybicę wie jak to swędzi i nie mogę sobie darować że pozwoliłam dziecku tyle czasu cierpieć.
Wyć mi się chce i tyle.
Jutro napiszę Wam n/t szczepionki na świnkę, odrę i różyczkę co mi powiedział, aż mi gały wyszły. Dzisiaj już nie mam siły.
A i dostałam od niego maila z "właściwościami" mleka - jak któraś będzie chciała to sforwarduję.
Branoc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola spokojnie
szkoda małej wiadomo ale nie obwiniaj się
nie wiedziałaś
pewnie 99% z nas też by tak zareagowało
ja to pewnie nawet grzybicy bym nie zauważyła
przecież z każdym pierdnięciem nie biegnie się do lekarza
a swoją drogą zainteresowało mnie teraz to co napisałaś
bo ja zauważyłam że moja tak od tygodnia sięga tam rękami jak ją przebierami nigdy tego nie robiła
a tam no wiecie przy samej dziurce też ma czerwone 🥴
ciekawa jestem opini doktora na temat szczepionek
ja bym chciała żeby moje dziecko przeszło te choroby ale obawiam się że ta szczepionka jest obowiązkowa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ja jestem zła, wściekła na siebie i mam ogromny żal bo doprowadziłam do zaniedbania dziecka przez zlekceważenie.. Ona się drapała od ponad miesiąca po brzuszku a ja zwalałam to na alergię 🥴 Wczoraj dostała dużych krost na pleckach ale tylko w okolicy nerek więc zapisałam ją do Ozimka.
Niepokoiło mnie też to że nie daje się przewijać i wyje od jakiegoś czasu na sam widok przewijaka, no i zaglądam wczoraj w okolice intymne a tam cały środek czerwony 😞 😞 😞
Ma grzybicę, dostała masę leków..
Kobieta która choć raz miała (a podejrzewam że miała to okropieństwo każda z nas) zapalenie i grzybicę wie jak to swędzi i nie mogę sobie darować że pozwoliłam dziecku tyle czasu cierpieć.
Wyć mi się chce i tyle.
Jutro napiszę Wam n/t szczepionki na świnkę, odrę i różyczkę co mi powiedział, aż mi gały wyszły. Dzisiaj już nie mam siły.
A i dostałam od niego maila z \"właściwościami\" mleka - jak któraś będzie chciała to sforwarduję.
Branoc 😞

mnie bardziej interesuje co powiedzil na temat tej szczepionki bo jest duzo roznych opinii i w sumie jestem ciekawa fachowej opinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do szczepionki to powiedział że jest to najniebezpieczniejsza szczepionka ze wszystkich i zasugerował odciągać jej iniekcję jak długo się da, najlepiej do 2 roku życia. 2-3 przypadki na 1000 (chyba) kończą się autyzmem i mam wymyślać że dziecko jest aktualnie chore, przeziębione etc że teraz nie może być szczepione. Mówił dużo ale już nie pamiętam, zła tam siedziałam na siebie, bo tak naprawdę to mój S, to zaczerwienienie zobaczył a on jej tam przecież nigdy nie zagląda, a ja wielka matka nic nie widziałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a za jedna z głównych przyczyn autyzmu mojego siostrzeńca podają poszczepienny ale już po tej po pół roku życia
potem siostra odmówiła dalszych szczepień , no ale teraz jak skończył 3 lata to w pewnych odstępach czasu przyjmował wszystkie bo poszedł do szkoły a tam bez szczepień nie miałby wstępu

dziwnie tak bez Magdy nawet nie napisała nic o chrzcinach
i Ewelina nie zagląda
że o reszcie nie wspomnę
ja też znikam na jakiś czas
bye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂

biedna Lenka 😞 oby jej swedzenie jak najpredzej przeszlo, to chyba jedno z najgorszych okropienstw jakie sie moga pojawic w tamtych okolicach, biedne malenstwo.,....

Olu, od kiedy wyeliminowane zostalo mleko na bazie krowiego, maslo i zwykle jogurty i zolty ser nela ma sliczne raczki..... dwa tygodnie temu Sola dal jej przypadkowo jedzenie ze sloiczka z zawartoscia ponizej 7% mleka krowiego i po jakichs dwoch godzinach raczki jej sie brzydko zaczerwienily i nastepnego miala krwiste strupki wiec ja nie bede jej dawala nic pochodzenia krowiego, bo albo moim zdaniem alergie sie ma i sie unika kontaktu z alergenem albo sie jej nie ma. uwazam ze nie mozna dawac produktow ktore maja tylko niewielka zawartosc takich skladnikow, z reszta na czekolade ma jeszcze czas w zyciu. dlatego Nela dostaje wszystko sojowe, chociaz wczoraj wypila tez troszke mleka ryzowego i tez jej smakowalo 🙂
zaraz poogladam Lene 🙂 znalazlam linki i poiotwieralam w innych oknach, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
dobry wieczor 🙂

biedna Lenka 😞 oby jej swedzenie jak najpredzej przeszlo, to chyba jedno z najgorszych okropienstw jakie sie moga pojawic w tamtych okolicach, biedne malenstwo.,....

Olu, od kiedy wyeliminowane zostalo mleko na bazie krowiego, maslo i zwykle jogurty i zolty ser nela ma sliczne raczki..... dwa tygodnie temu Sola dal jej przypadkowo jedzenie ze sloiczka z zawartoscia ponizej 7% mleka krowiego i po jakichs dwoch godzinach raczki jej sie brzydko zaczerwienily i nastepnego miala krwiste strupki wiec ja nie bede jej dawala nic pochodzenia krowiego, bo albo moim zdaniem alergie sie ma i sie unika kontaktu z alergenem albo sie jej nie ma. uwazam ze nie mozna dawac produktow ktore maja tylko niewielka zawartosc takich skladnikow, z reszta na czekolade ma jeszcze czas w zyciu. dlatego Nela dostaje wszystko sojowe, chociaz wczoraj wypila tez troszke mleka ryzowego i tez jej smakowalo 🙂
zaraz poogladam Lene 🙂 znalazlam linki i poiotwieralam w innych oknach, 🙂

to już nie obejrzysz
10 min temu usunęłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...