Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
Z innej beczki.

Czy któraś z Was, ma w kuchni czarny zlew?

Ja ☺️


Olu, masz marmur czy to inne coś tam tworzywo? 😜

Nie no nie szalej - jaki marmur 😁 Nie stać mnie było wtedy na marmury - zresztą - wolę tańszy i potem sobie wymienić na inny jak mi się ten znudzi - z marmuru zresztą zlewu nie widziałam nawet 🤨
Ja mam jakiś za 400 zł - zwyklak 😉


😁 No to tak jak ja..

Osiadł Ci na nim kamień mimo skrupulatnego wycierania do sucha przy baterii?
U mnie porobiły się obrzydliwe, białe plamy.. nie wiem czy to zmyć.
Boję się użyć jakiejś chemii do kamienia, żeby nie zetrzeć czarnej warstwy,
albo co gorsza nie porobić większych plam 🤢 Bo mam dostęp do środków
czyszczących używanych w hotelach..
Mamy bardzo twardą wodę, kabinę jestem zmuszona wycierać na sucho
po każdym prysznicu i nie ma tego całego osadu z wody i mydła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
Z innej beczki.

Czy któraś z Was, ma w kuchni czarny zlew?

Ja ☺️


Olu, masz marmur czy to inne coś tam tworzywo? 😜

Nie no nie szalej - jaki marmur 😁 Nie stać mnie było wtedy na marmury - zresztą - wolę tańszy i potem sobie wymienić na inny jak mi się ten znudzi - z marmuru zresztą zlewu nie widziałam nawet 🤨
Ja mam jakiś za 400 zł - zwyklak 😉


😁 No to tak jak ja..

Osiadł Ci na nim kamień mimo skrupulatnego wycierania do sucha przy baterii?
U mnie porobiły się obrzydliwe, białe plamy.. nie wiem czy to zmyć.
Boję się użyć jakiejś chemii do kamienia, żeby nie zetrzeć czarnej warstwy,
albo co gorsza nie porobić większych plam 🤢 Bo mam dostęp do środków
czyszczących używanych w hotelach..
Mamy bardzo twardą wodę, kabinę jestem zmuszona wycierać na sucho
po każdym prysznicu i nie ma tego całego osadu z wody i mydła.

Ja na początku też chuchałam i dmuchałam ale my to już 2 lata mieszkamy i olałam temat tzn nie przejmuję się czy coś zblednie czy się wybarwi, używam CIF power cream i w łazience i w kuchni do zlewu i póki co jest ok bo on super działa, tylko nie rób tego przy Mai bo on gryzie w gardło więc pewnie toxic 🤢

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/78519674740572352472.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
źle ze mną
a LENĄ jeszcze gorzej 😮
ja miałam mieć czarny zlew ale potem sie rozmyśliłam 😁
a TV mam włączony jak szyszka od 6.00 rano do północy
LENA nie zwraca na nic uwagi, czasem podejdzie na chwilę , a tak to ma tak z 10 swoich ulubionych reklam z psami i krzyczy au au
to tyle idem cieżko pracować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
Mam CIF'a, ale w mleczku boję się porysować zlew tymi drobinkami 😜
Pewnie i mi przejdzie chuchanie jak Tobie, my na swoim dopiero od stycznia 2012.
Dziękuje za radę.

Uciekam spać, dobrej nocy 😘

To jest CIF w sprayu - specjalnie do tego celu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam! robiła któraś z was testy alergiczne u dzieci??? jeśli tak to jaką metodą???

podono u dzieci z AZS-em nie można wykonywać skórnych. Byłam u dermatologa i ta twierdzi, że można je robić dopiero po 3 roku życia. dziecko znowu mam wysypane, znowu ma katar z moich obserwacji wynika, że jest alergiczny. Wszystko mnie to dziwi dlatego, że ciągle przyjmuje Zyrtec.
Głupia już jestem totalnie, nie wiem co mam robić. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

moje dizcko szaleju sie najadło, nie wiem o co mu chodzi ostatnio, budzi się w nocy i DRZE. Porafi półtorej godziny przewalac sie po łóżku jakby pozycji sobie nie mógł do spania znaleźć i w efekcie od 3 do prawie 5 dzisiaj z nim walczyłam 🤢 🤢 🤢 niepitomna jestem i nie wiem o co mu chodzi juz

co do testów to ja się przymierzam ale jeszcze nie robiliśmy. No i faktycznie poniżej 3 roku to tylko z krwi, które nie są refundowane. Co do Zyrtecu to on taki "uniwersalny" jest ze nie na kazdy alergen moze dzialac albo działa za słabo. Jak chcesz zrobic testy to miesiąc przed nie mozesz podawac Zyrtecu ani zadnego innego leku na alergie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Nikola pięknie tańczy i tak do rytmu i śliczna z niej dziewczynka.

Ja robiłam testy z krwi bo miał podejrzenie skazy białkowej, robiłam panel atopowy ale tam też były pyłki. I okazało się, że rzadnej alergii nie ma. Jak było gorąco i był na krótko ubierany to miał ładną skórę, teraz ma troszkę gorszą więc prawdopodobnie chodzi o jakieś barwniki z ubrań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bry

moje dizcko szaleju sie najadło, nie wiem o co mu chodzi ostatnio, budzi się w nocy i DRZE. Porafi półtorej godziny przewalac sie po łóżku jakby pozycji sobie nie mógł do spania znaleźć i w efekcie od 3 do prawie 5 dzisiaj z nim walczyłam 🤢 🤢 🤢 niepitomna jestem i nie wiem o co mu chodzi juz

co do testów to ja się przymierzam ale jeszcze nie robiliśmy. No i faktycznie poniżej 3 roku to tylko z krwi, które nie są refundowane. Co do Zyrtecu to on taki "uniwersalny" jest ze nie na kazdy alergen moze dzialac albo działa za słabo. Jak chcesz zrobic testy to miesiąc przed nie mozesz podawac Zyrtecu ani zadnego innego leku na alergie 🙂



Super, że to nap. o miałby właśnie za miesiąc, z krwi. To się nazywa test Elisa, jakoś tak, płacilibyśmy tylko 100 zł za pokarmowe i wziewne, jakaś promocja, ale dziś jeszcze zadzwonię i się dopytam wszystkiego dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja się cieszę, że zrobiłam te testy bo wszystko teraz je a tak bym dalej kombinowała czym go karmić. Ja robiłam te testy www.polycheck.pl tam są opisane te panele. U nas jeden cały panel 120 zł .

Nikola wyślij mi Szymusia na priv tylko potem obejrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry

Dzisiaj moja znajoma w koncu rodzila Lenke 🙂 Jak sprzedam mlodego to ide do niej, nie wygladala juz za dobrze i sie doczekac nie moglam kiedy ten brzuch w koncu spusci 🙂 o 22:00 dzwonila do mnie czy nie wpadne do jej malej (ma 4 lata) bo myslala ze moze D. jest w domu i podskocze zeby jej nie budzic ale niestety D. dopiero dzisiaj wraca i nie moglam zajechac i w konuc zawiezli ja do babci na wies i jak pojechala niby bez skurczow tylko wody jej odeszly wiec bylysmy pewne ze nie urodzi tak predko a ona juz o 1.20 miala dzidzie przy sobie. Ale w kazdym razie w poprzedniej ciazy tez miala takie przeboje z szyjka jak ja, tamta starsza urodzila sie miesiac wczesniej.

Jesli ja przy kolejnej ciazy tez tak szybko bede rodzic to lajcik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...