Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a wiecie ze ja KOCHAM SWOJE DZIECKO ???????????
o matko ja ja ją kocham ☺️
teraz śpi już 4rtą godzinę a ja normalnie za nią tęsknię ☺️ ☺️


a co do wypadków
to LENA miała ostatnio taki
zbieraliśmy się we wtorek do miasta, ja wyciągnełam swoje ciuchy z szafki, położyłam i tak wysoko ( był tam pasek od spodni CK ) z takim zakończeniem metalowym na końcu z taką obwódką no wiecie o czym piszę ?????
ja robiłam kaszę , LENA była z P. , nagle słyszę przeraźliwe wycie w sekundzie, wpadam do pokoju a ta trzyma ten pasek w buzi w pozycji mhm w pozycji "pionowej" zaklinował się i nie mogła szerzej buzi otworzyć żeby to wydostać ( a miała już otwartą na maksa ) ja już ryczę, P. mnie telepie , chciałam żeby jej przetrzymał głowę , otworzył "szczękę" a ja miałam to wyciągnąc
nie zdążyłam
LENA była w takim szoku że sama to szarpnęła usłyszałam tylko zgrzyt , myślałam że już po zębach
ale po 10 minutach wycia policzyłam i wszystkie ma
ale przecież to tata się nią zajmował i patrzył cały czas 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
mam pytanie zauwazylam u Poli w kale czarne nitki,cala kupa w tym byla ,kupa byla luzna Karol zauwazyl ze te nitki byly zlozone z segmentow tak mu sie wydawalo ale sie nie ruszalo,czy wie ktora z Was wie co to moze byc czy to niebezpieczne i czy moze ktores z waszych dzieci mialo cos takiego????

u mnie jest tak po bananie tzn u LENY - jadła Pola banana???
z resztą jak rozetrzesz banana i zostawisz na jakiś czas to też się zrobią takie nitki


Uf...to wszystko jasne bo jadla banana trzy dni pod rzad 🙂

to jest banan na bank mówię ci tez się kiedyś zastanawiałam
a jak nie wierzysz to mówię ci rozetrzyj na czymś banana , choćby na ręczniku papierowym i zobaczysz że za parę godzin zrobią się takie czarne wstrętne nitki
nie wiem od czego to zależy pewnie od trawienia
ale moja na bank po bananie ma czarne nitki obojętnie czy gówno jest żółte , czarne czy pomarańczowe czy gęste czy rzadkie po bananie zawsze są te czarne nitki 😜

nie no ja Tobie wierze i sprawdze tydzien jej nie dam banana a potem dam 😁 dzieki a juz sie martwilam 🙂

z resztą jak kiedyś byłam w HAMERYCE I jadłam co dzień około 3-4 kg bananów ( tylko bananów ) to tylko takie gówniska miałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wróciłam 🙂
Jakoś się w miarę bezboleśnie obeszło 🙃
Tylko Lena padła w aucie i jej dobudzić nie mogę, szarpię wołam i nic - echo 😮 Ciekawe za ile się obudzi i do której będzie urzędować 😁

Ewelina - piękne zdjęcia te 2 ostatnie, zwłaszcza to z bliska na którym jest sam Dawidek ☺️ i dziękuję za modlitwę...

Matylda
- a moja Lena też je banana jednego dziennie i nie ma czarnych nitek żadnych 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ja już wróciłam 🙂
Jakoś się w miarę bezboleśnie obeszło 🙃
Tylko Lena padła w aucie i jej dobudzić nie mogę, szarpię wołam i nic - echo 😮 Ciekawe za ile się obudzi i do której będzie urzędować 😁

Ewelina - piękne zdjęcia te 2 ostatnie, zwłaszcza to z bliska na którym jest sam Dawidek ☺️ i dziękuję za modlitwę...

Matylda
- a moja Lena też je banana jednego dziennie i nie ma czarnych nitek żadnych 🤔

napisałam że to pewnie kwestia trawienia ja takie mam i LENA tez po bananie to sprawdzone
moge udowodnić ???? ☺️

jak tam impreza??? jakieś szczegóły ???
prezenty się podobały ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry

młody zrobił sam 4 kroki 🙃 🙃 może się bujnie aczkolwiek było to ok 17 i juz wiecej zainteresowania chodzeniem dziś nie wykazuje 😜

byliśmy na robalach dzisiaj, o jakie obleśne to stworki 😁 😁 no ale dzieciom się podobało a i fajny plac zabaw dla małych i duzych był więc wszyscy zadowoleni 🙂 🙂

co do banana to Szymek czarnych nitek nigdy nie mial ale tez skyszalam ze mogą sie pojawiac 😉

aa moja Julka straciła w przeciągu tygodnia drugiego mleczaka, w sumie nie ma już 3 zębów a jeszcze jeden na włosku wisi, wygląda przekomicznie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
ja też się modlę, żeby więcej żadnych urazów nie było, nigdy wcześniej się coś takiego nie zdarzyło, a Helka przecież w domu włazi (z najgorszych miejsc) na krzesło i z krzesła na stół 😮

ma teraz panna wielką brązową strupiejącą kropę na brodzie 😉

u mnie to samo, też się tak wspina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
śniło mi się, że Linka urodziła - ale dziewczynkę 😁
Swoją drogą dawno Jej nie było, a u Niej to chyba już 37 tydzień 😉

Ps. Asia jesteście cudni.... Ty to chyba bardzo pogodną dziewczyną jesteś, jakieś tkie ciepło na każdych Twoich zdjęciach bije ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Matylda - pisałam że obeszło się bezboleśnie w miarę, ja to nie lubię takich spędów, zwłaszcza jak się z dzieckiem małym idzie i trzeba za nią latać - a ona nie posiedzi 2 minuty w miejscu.

Asia - śliczne zdjęcia - Wojtuś urósł jak nie wiem.. No i zazdroszczę Wam tej plaży i morza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no, Asia Boze Ty jak zwykle piekna. Jestem fanka twojej urody ☺️ Masz w sobie cos niesamowitego. AA no i Wojtuś oczywiscie tez swietny 🙂 Sliczny chlopczyk i cos chyba w tym jest ze chlopaki maja to do siebie ze takie z nich male rozrabiaki, rojbery i cudaki. W kazda dziure, wszystkie kable, rury musza byc ich 🙂 Moj tez uwielbia przeszkody. Jak Rysiek, sa tacy sami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
Hello. Dziewczynki mam question. N czy cyfra + ???

Kwestia tego jakie programy chcesz oglądać 🙂
Jak chcesz to zapytam S. jak wróci z pracy.. On ostatnio wszystko analizował bo nam się umowa z UPC kończy ale z tego wiem to zostajemy na kolejny okres bo dali mu jakąś fajną propozycję 🙂
Albo niech Darek do niego zadzwoni, ja nie wiem co Wy się tak czaicie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...