Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
ale pusto

no
o której lecisz??
lecicie ?????

Wyjezdzamy o 16 samolot mamy o 19stej juz mam kurwa sraczke

tia przestań dacie radę
ja leciałam może ze 20 razy i było zawsze OK
z Pawłem gorzej 😁
bo lot do Afganistanu musieli przez niego opóźnić bo sraczke miał 😉


Ta tylko ja jestem pechowe dziewcze wiec wiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
e tam Aneta będzie dobrze z resztą TY krótko lecisz to wiesz 😉, szybko minie
a turbulencje na pewno będą bo wiesz dziś EURO 😉
a u mnie to dziś na obiad
( wiem wiem nie ma się czym chwalić ale to z mojego ogródka, mam 6 rodzai sałat - co kilka dni zrywam i noszę królikom u sąsiada bo nie da się tego przejeść )
no
lecę
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/61371135238740406632.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Warszawie pada deszcz i grzmi 😁
A niech mają na szczęście 😁

Aneta - nie zdążysz się rozsiąść jak już trzeba będzie lądować - będzie dobrze.

A mi tu dzisiaj nad głową co 5 minut samoloty latają, matko ile tu ludu leci 😮

I jakiś sąsiad się dzisiaj za remont wziął i boruje 😁 Zaraz tam do niego tabuny pójdą w drzwi walić, mój mąż pierwszy jak go znam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola to WY Warszawiacy 😉 i na mecz nie idziecie ??- matko ja to bym pierwsza była, na jakikolwiek 😉
tzn mam jeszcze bilety na ćwierćfinał do Kijowa ale nie chce mnie się na Ukrainę jechać az tak daleko kiedy ja na zakupy do Lwowa mam godzinę drogi 😉
no a burza to ponoć na samo otwarcie ma być - no ale dach zasuną i git majonez
ciekawe co tam Polacy wymyślą na otwarcie ( nie mam na myśli meczu 😉 ) bo Józefowicz jakiś taki zazdrosny był że to nie ON z Nataszką przygotowuje otwarcie 😁
u mnie obiad za 20 min , potem jestem free, na mecz robię się na Bóstwo a potem zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
dobra jedziemy 5 kilo mam w gaciach 😞 Dam znac jak dolece buziaki:*

czekamy 😘
ja nigdy nie zapomnę jak poradzono babci lecącej do NY że mentosy pomagają przy lądowaniu ( wiadomo różnice ciśnień ) więc ta przygotowana i przy lądowaniu zapakowała se dwa mentosy do uszu 🤪 😁 😁 😁 🙃 😉
czekamy lolity
tylko nie żegnaj się z tą Szwecją tak bezpowrotnie bo różnie to w życiu bywa 😉
ja to chyba bym teraz chciała być gdzieś na obczyźnie , zarabiać kasę i mieć wszystko w nosie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matylda - jakbym miała bilety to bym poszła 🙂 Ale mnie nie wylosowali, co zrobić 🙂

no wiadomo
ja też nie mam ale na ten ćwierćfinał to ma znajomy noby dla nas ale już kazałam mu sprzedawać
a teraz ponoć pod Narodowym bilet kosztuje "3 zera" i jedynka z przodu ale szał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - jakbym miała bilety to bym poszła 🙂 Ale mnie nie wylosowali, co zrobić 🙂

no wiadomo
ja też nie mam ale na ten ćwierćfinał to ma znajomy noby dla nas ale już kazałam mu sprzedawać
a teraz ponoć pod Narodowym bilet kosztuje "3 zera" i jedynka z przodu ale szał 😮

A to dziwne bo bilety są przecież imienne, wystawione na posiadacza i osobę towarzyszącą.. Więc jedyna opcja to wejść z kimś obcym jako jego osoba towarzysząca a to średnia opcja bo jak Ci taki potem zginie to szukaj wiatru w polu a kaski niet...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - jakbym miała bilety to bym poszła 🙂 Ale mnie nie wylosowali, co zrobić 🙂

no wiadomo
ja też nie mam ale na ten ćwierćfinał to ma znajomy noby dla nas ale już kazałam mu sprzedawać
a teraz ponoć pod Narodowym bilet kosztuje "3 zera" i jedynka z przodu ale szał 😮

A to dziwne bo bilety są przecież imienne, wystawione na posiadacza i osobę towarzyszącą.. Więc jedyna opcja to wejść z kimś obcym jako jego osoba towarzysząca a to średnia opcja bo jak Ci taki potem zginie to szukaj wiatru w polu a kaski niet...

Ola uwierz mi wszystko można 😉
dobra mama jest
podgrzewam jej obiada , idem się kąpać i będziemy z LENĄ kibicować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łooohooo to już ZARAZZZZ 😁
Helka strój kibica przywdziała, flagi na policzkach są 🙂

Ola ja też z Catrersa mam rozmiarówkę na miesiące ☺️

Byłam dziś w Wałbrzychu po paszport dla małej, kurka wymiotowała znowu, na szczęście była 'przygłodzona' więc za dużo tego nie było. Dwa bełty i zasnęła. W drodze powrotnej to samo.

W c&a kupiłam te bodziaczki za 14,90, śliczne są, zobaczymy jak po praniu będą wyglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
łooohooo to już ZARAZZZZ 😁
Helka strój kibica przywdziała, flagi na policzkach są 🙂

Ola ja też z Catrersa mam rozmiarówkę na miesiące ☺️

Byłam dziś w Wałbrzychu po paszport dla małej, kurka wymiotowała znowu, na szczęście była \\\'przygłodzona\\\' więc za dużo tego nie było. Dwa bełty i zasnęła. W drodze powrotnej to samo.

W c&a kupiłam te bodziaczki za 14,90, śliczne są, zobaczymy jak po praniu będą wyglądać.

To podajta na miesiące 🤢
A co do body z c&a to nic się nie dzieje 🙂 Są ok po praniu bo ja je mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam bodziaki na 12m i świetnie one pasują, Hel jeszcze w nich 2-3 miesiące na pewno pochodzi (a mamy je od marca). Za to trzeba być ostrożnym z bluzami czy bluzeczkami- rękawki z 12M u nas już są tyci za krótkie. Jedne spodnie polarkowe na długość są ok, jednak w pasie za luźne (i gumka nie jest bardzo elastyczna). No ale wiadomo- każde dziecko ma inne wymiary 🙂
Ola jak chcesz później ci zmierzę te bodziaki, teraz nie mam za bardzo jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hola moje panie 🙂
my byliśmy na meczu w pizzeri, w ogóródku znaczy się
no i młody mi się tam pospał w wózku i kurde wstał jak do domu przyszliśmy o 20 to będe sie z nim użerać pewnie do 23 jak nie dłużej. walnęłam 3 piwa i jeszcze mam 4te na dobitke ale to juz poczekam jak pnaicz spać pójdzie co bym nie zasnęła przed nim 😁 😁
no i sami jesteśmy bo R. poszedł z Julką do ojca swojego drugi mecz patrzeć a my na mliko (którego ofkors nie wypił) do domu wróciliśmy
Julka się wyszalała, wytrąbiła wypisczała, szkoda że zwycięstwa nam to nie przyniosło 😁 😁

a jutro gotowania mam troche, tzn. w smie nie tak dużo bo kapustke młodą zrobie to szybciutko i ciasto jedo. ale w miedzyczasie jeszcze musze podjechac do mamy stoły poustawiac itd.

a Szymek drepcze corac odważniej, tzn sam z siebie to sie ze 2-3 razy dziennie pusci i podrepcze tak wiecej niz 5 kroków, no ale jak sie go woła to tez sie zdarzy,mysle ze jeszcze tydzien - dwa i bedzie zasuwał 😉

aha i na meczu KRÓL kibiców był, który tam cały doping przygotowywał i rozkręcał impreze. i ów KRÓL przyszedł z dzieckiem i 5min po bramce dla naszych spał. a my się zajmowaliśmy jego 3-4 lketnią córeczką, która sie z Juliką zakolegowała, bo jego znajomi też mieli dziecko w dupie. bezmózg jeden, mrozumiem nawet to pare piw wypic ale nie zey sie do takiego stanu doprowadzić 🤢 🤢 całe szczęście do domu go odwieźli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w dupie z tym Szczęsnym - mprzygwiazdorzył i teraz bramkarza nie mamy dobrego. Reszta tez szału nie robi. wiec mozna zacząć ćwiczyc standardową pieśń: Polacy nic sie nie stało ... 😁 😁

bry 🤢 🤢
niech zyje wstwanie o 4.20 !! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

Nikola - a ja popieram to co zrobił, lepiej się poświęcić niż stracić bramkę. Nie uważam, żeby gwiazdorzył 🤢 Sami malkontenci w komentarzach wszędzie - tzn nie o Tobie teraz mowa, ale jak czytam narzekania to mnie kurwica bierze - niech każdy sam wyjdzie i gra jak taki "mundry" 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe a ja myśle ze sie niepotrzebnie pchał bo u bramkarza kazdy taki wjazd to ogromne ryzyko, czego skutki zresztą odczuł dość boleśnie. no i jego poświęcenie jego poświęceniem ale cała reprezentacja straciła jednego z najlepszych graczy bo do konca fazy grupowej nie zagra 🥴 no ale zobaczymy, moze młody podoła 😉

BTW rozmowa dzieci w piaskownicy przed meczem (wszystkie wymalowane lub w biało-czerwonych strojach)
-ta grecja to jest lepsza , przegraja na pewno
- ej ty nie badz takim leszczem, naszym sie kibicuje!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja uważam tak :
oczywiście jako ekspert piłki nożnej rzecz jasna
że faul był ewidentny , może nawet i potrzebny , wiadomo na rzut karny bo w polu karnym
ale ale to tylko gra i jak się to dokładniej analizuje to widać że ten Grek nawet nie przejął by piłki 😮
w każdym razie mniejsza z tym , sytuacja sama na sam, faul , rzut karny ale to nie był faul kurwa na czerwoną kartkę, co najwyżej mógłby dać mu żółtą o
czerwona moim zdaniem powinna być za jakieś barbarzyństwo, za niebezpieczny faul dla mnie to było na żółtą i tyle
a i Niikolina moim zdaniem Wojtek nie zagra w następnym meczu tylko- czy w dwóch bo może coś mi się pojebało ale myślałam że tylko w jednym pauzuje 😮- nie wiem może się mylę
może Tytoń się wykaże i Rosjanie nie strzelą nam 10 bramek tylko ze 3 😉
a tak w ogóle to bry
seks był 😎
mama zabrała młodą na dwór a ja muszę trochę ogarnąć i będę wolna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no i nie oszukujmy się
nie mamy taktyki, nie mamy zawodników (oprócz 3-4 ogranych) czyli nie mamy zespołu
ja tam nie będę rozpaczać po kolejnych dwóch porażkach bo to było oczywiste
jak np Ruska ławka rezerwowa jest "mocniejsza" niż nasz skład główny , co z tego że LEWANDOWSKI jest dobry , sam meczu nie wygra jeśli podania nie dostanie albo nawet jeśli to co ma kurwa zrobić jak my nawet obrony nie mamy ma grać na każdej pozycji ??? nie da się
żadnej zmiany u nas nie było bo nie ma na kogo zmienić
SMUDA to w ogóle ewenement trenerski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...