Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dobra dziewczyny spadam bo:
kura czeka 😁
P. wraca z Rzeszowa i oznajmił mi że jutro ma wolne więc trza sie kuźwa pakować do domu i to pędem 😁
u mnie zaczął się sezon jagodowy
na skupie są po 7 zł , chętnie bym pochodziła bo przez całe lato można niezłą kase zarobić ale nie mam z kim małej zostawić 🤨ja zbieram średnio 20 kg dziennie tzn przez 6 godzin czyli wpadłoby 140 zł dziennie
i nie wiem jak to będzie bo mama ma urlop dopiero od 1go lipca a P. dopiero od 8go lipca 😞
może jakąś nianie znajdę , albo do lasu będę chodziła po 17.00 jak mama wróci z pracy 😮
nie wiem ale szkoda mi bo zawsze chodziłam, oprócz ostatniego roku
u mnie niektórzy jak jeżdżą do lasu całymi rodzinami to nawet na samochody zarabiają jak zbierają tonę dziennie 😮
ale to dziwnie
jagoda na skupie kosztuje 5-7 zł za kilo a tu w mieście w sklepie widziałam tą polską za 22 zł za kg 🤨 🤔
ok goodbye będę za chwilę a potem to nie wiem 😁


Ja zawsze w wakacje chodziłam na jagody i je sprzedawałam 🙂 aż do tej pory mam przez to uraz psychiczny. Nie wiem ile u nas stoją za kg. To Ty Mati dobry zbieracz jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
dobra dziewczyny spadam bo:
kura czeka 😁
P. wraca z Rzeszowa i oznajmił mi że jutro ma wolne więc trza sie kuźwa pakować do domu i to pędem 😁
u mnie zaczął się sezon jagodowy
na skupie są po 7 zł , chętnie bym pochodziła bo przez całe lato można niezłą kase zarobić ale nie mam z kim małej zostawić 🤨ja zbieram średnio 20 kg dziennie tzn przez 6 godzin czyli wpadłoby 140 zł dziennie
i nie wiem jak to będzie bo mama ma urlop dopiero od 1go lipca a P. dopiero od 8go lipca 😞
może jakąś nianie znajdę , albo do lasu będę chodziła po 17.00 jak mama wróci z pracy 😮
nie wiem ale szkoda mi bo zawsze chodziłam, oprócz ostatniego roku
u mnie niektórzy jak jeżdżą do lasu całymi rodzinami to nawet na samochody zarabiają jak zbierają tonę dziennie 😮
ale to dziwnie
jagoda na skupie kosztuje 5-7 zł za kilo a tu w mieście w sklepie widziałam tą polską za 22 zł za kg 🤨 🤔
ok goodbye będę za chwilę a potem to nie wiem 😁


no żesz kurwa 7zł??/
u nas 28zł za kilogram 😠 😠 😠 😠 😠
chyba sama do lasu podaje chociaż dla młodego na zime zebrać i zamrozić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ej a wiecie że j anie mogę nigdzie kupić tzn dostać tej fasoli ( ona tam w opakowaniu po lewej)
czasem w kauflandzie jest ale ja nie mogę na nią trafić 😠
http://www.top-decor.pl/produkt/fasola-p%C5%82askostr%C4%85kowa-zielona

jakiej lewej w jakim opakowaniu? 😮
ja widzę tylko po prawej na talerzu jakąś 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
gizelda napisał(a):
dobra dziewczyny spadam bo:
kura czeka 😁
P. wraca z Rzeszowa i oznajmił mi że jutro ma wolne więc trza sie kuźwa pakować do domu i to pędem 😁
u mnie zaczął się sezon jagodowy
na skupie są po 7 zł , chętnie bym pochodziła bo przez całe lato można niezłą kase zarobić ale nie mam z kim małej zostawić 🤨ja zbieram średnio 20 kg dziennie tzn przez 6 godzin czyli wpadłoby 140 zł dziennie
i nie wiem jak to będzie bo mama ma urlop dopiero od 1go lipca a P. dopiero od 8go lipca 😞
może jakąś nianie znajdę , albo do lasu będę chodziła po 17.00 jak mama wróci z pracy 😮
nie wiem ale szkoda mi bo zawsze chodziłam, oprócz ostatniego roku
u mnie niektórzy jak jeżdżą do lasu całymi rodzinami to nawet na samochody zarabiają jak zbierają tonę dziennie 😮
ale to dziwnie
jagoda na skupie kosztuje 5-7 zł za kilo a tu w mieście w sklepie widziałam tą polską za 22 zł za kg 🤨 🤔
ok goodbye będę za chwilę a potem to nie wiem 😁


Ja zawsze w wakacje chodziłam na jagody i je sprzedawałam 🙂 aż do tej pory mam przez to uraz psychiczny. Nie wiem ile u nas stoją za kg. To Ty Mati dobry zbieracz jesteś 🙂

no dobra przyznaję się - przez pierwszy tydzień zbieram między 20 a 30 kg potem przez drugi to już różnie , zależy w jakie miejsce trafię 😉 ale tak z 10 kg to jeszcze uzbieram 😉
w drugi trzeci niestety się plączę i zbieram po 5-7 kg a potem się juz poddaję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
ej a wiecie że j anie mogę nigdzie kupić tzn dostać tej fasoli ( ona tam w opakowaniu po lewej)
czasem w kauflandzie jest ale ja nie mogę na nią trafić 😠
http://www.top-decor.pl/produkt/fasola-p%C5%82askostr%C4%85kowa-zielona

jakiej lewej w jakim opakowaniu? 😮
ja widzę tylko po prawej na talerzu jakąś 🤔

czekaj bo tak to jest z tymi linkami ze ja teraz nie widzę żadnej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
gizelda napisał(a):
kurde nie ma po lewej opakowania fasoli producenta ?????????????
http://www.top-decor.pl/produkt/fasola-p%C5%82askostr%C4%85kowa-zielona


u mnie po prawej 😜

sory może to i prawa 😁
nie no na pewno prawa ☺️
tia po prawej stronie
szukam tej fasoli gotowej do spożycia bo u mnie w ogródku takiej nie ma ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój approval jest ważny tylko do 28 sierpnia, dokumenty wysłałam do ambasady 30 maja i do dziś nie mam odpowiedzi (czyli terminu rozmowy z konsulem). Martwi mnie to, bo na takim forum wizowym pewien chłopak wysłał w połowie maja, 18 maja już dzwonili do niego a 8 czerwca miał rozmowę. Innemu też zaraz po wysłaniu dokumentów ustalili termin.

A druga sprawa że za 13 minut zaczyna się premiera spektaklu a mojego ojca jeszcze kurwa nie ma 😠 Dodam, że muszę tam dojechać, akurat 15 minut 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
ja też robię ciasto właśnie moje ukochane z wiśniami w czekoladzie.
Całe je zjem od razu 😉

Ale jest duszno i parno.
Wczorajsza burza była mega, Nikola spała z nami pod kołdre się zsuwała bo się bała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
bry,
ja też robię ciasto właśnie moje ukochane z wiśniami w czekoladzie.
Całe je zjem od razu 😉

Ale jest duszno i parno.
Wczorajsza burza była mega, Nikola spała z nami pod kołdre się zsuwała bo się bała.

masz foto albo przepis??
a mój nawet się nie przebudził 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...